forum.gif
Sliktās bildes prom...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Sliktās bildes prom...
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 23.10.07 02:03
 citēt
Ierosinu...
Bildes kas vecākas par 3-7 dienām (diskutējams jautājums) un kuru reitings zemāks par 6 - 6.1 (diskutējams jautājums) vnk. izsviest no šī vortāla...

Priekš kam vajadzīgi publikai nesimpātiski kadri?
avatar
Publicēts: 23.10.07 07:54
 citēt
Skarbi bet interesanti !!!
avatar
Publicēts: 23.10.07 08:50
 citēt
kaut kā esmu par!
avatar
Publicēts: 23.10.07 08:53
 citēt
jā, mierīgi. Tikai šeit tomēr ir demokrātija, un admini uz to manuprāt nepiekristu.
avatar
Publicēts: 23.10.07 09:02
 citēt
ir useri kam no kādām 20 bildēm paliktu 3 :p

6-6.1 100% stipri pa augstu, bet nez, kkā neliekas tas pareizi. Nahrenizēt tās bildes vaig, bet tur izlasei būtu jābūt savādākai. :p
avatar
Publicēts: 23.10.07 09:07
 citēt
izlasei jābūt tādai, ka arī bildei jābūt vismaz 20 vērtējumiem, savādāk viņu neaiztiek, jo cilvēki tak nav tā kārtīgi paskatījušies uz to bildi - jo ir tā: "ai, nepatīk, next.... kaut kas nav, next..."

un tādēļ arī nav vērtējuma!
ja sviežam ārā visas, kas vecākas par 7-dienām un vērtējums zem 6, + vēl jābūt vismaz 20 balsojumiem [diskutējams]!

:?:
avatar
Publicēts: 23.10.07 09:20
 citēt
Hmm, vajadzeetu arii paarbaudiit vai tur nav kaadi komentaari arii. Varbuut kaada veseliiga diskusija padevusies, kuru varbuut ir veertss palasiit, maaciities no kljuudaam, kaut arii slikts veerteejums...

:roll:
avatar
Publicēts: 23.10.07 09:21
 citēt
Hmm, vajadzeetu arii paarbaudiit vai tur nav kaadi komentaari arii. Varbuut kaada veseliiga diskusija padevusies, kuru varbuut ir veertss palasiit, maaciities no kljuudaam, kaut arii slikts veerteejums...

:roll:


Pieņemsim, ka bilde paliek redzama tikai tās saimniekam...
avatar
Publicēts: 23.10.07 10:04
 citēt
Nu nez, nez, rez...
Ir tak dažāda līmeņa vortāli.
Šeit vairāk vai mazāk ieved
jauno bildētāju fotopasaulē.

Bet nu attīstība jau nekad nenāk par sliktu.

Admini varētu iemest statistiku, ar procentuālo sadalījumu bilžu reitingiem.

1-2:
2-3:
3-4:
5-6:
6+:

Domāju ka tās 6+ būs ap 10-15% Labi ja. =))
avatar
Publicēts: 23.10.07 10:09
 citēt
Kaut gan uz šodienu 6+ ir 58%.
Dati ņemti no Fototopa . :lol:
66 lapas ar 6+
kopā 112 lapas.

Jāpagaida nedēļas beigas.
avatar
Publicēts: 23.10.07 10:12
 citēt
Ierosinu...
Bildes kas vecākas par 3-7 dienām (diskutējams jautājums) un kuru reitings zemāks par 6 - 6.1 (diskutējams jautājums) vnk. izsviest no šī vortāla...

Priekš kam vajadzīgi publikai nesimpātiski kadri?



nesaprotu, tev tās bildes, kas vecākas par 3-7 dienām ar reitingu zem 6 ēst prasa? :shock: kāpēc tāda brēka jāceļ? saprastu, ja uz servera vietas nepietiktu, bet tā jau diez vai ir!
avatar
Publicēts: 23.10.07 10:15
 citēt
piedevām pats tikko kā pārkāpis to 6.1 laktiņu, tā visi darbi, kas zemāki pēc reitinga, pēkšņi ir musars!
avatar
Publicēts: 23.10.07 10:37
 citēt
varetu piedavat tiem fotografiem kuriem FR virs seshi dzest bildes zem 6 :twisted:
avatar
Publicēts: 23.10.07 10:43
 citēt
Khm, vai visi bildes liek tikai dēļ atzīmēm? Ir taču redzēts - ''Vērtējumus nevajag, uzklausīšu kritiku...''

Bet atbalstu domu par bilžu dzēšanu, kas savākusi n vieniniekus.
avatar
Publicēts: 23.10.07 10:58
 citēt
piedevām pats tikko kā pārkāpis to 6.1 laktiņu, tā visi darbi, kas zemāki pēc reitinga, pēkšņi ir musars!


Par kādu latiņu Tu runā?

3-7 dienas lai ir laiks vērtēt

... ierosinu šo lietu tādēļ, ka nospiežot pogu /nākāmā/ pie bildēm, gribas katru bildi skatāmu... nevis klik klik klik klik o kaut kas interesants klik klik klik klik klik klik klik jā forši... klik klik klik klik klik klik zajeb******

Pat ieejot fototopā nevar pabaudīt labas bildes, jo navigācija nestrādā, visu laiku ar back jāstrādā...

No 12 bildēm 6 ir šādas un bija vēl...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...

Man tas traucē vērtēt... es labprāt pavērtētu, pakomentētu, kaut vai 3 dienas vēlāk, bet kaut ko kur cilvēks ir centies...
avatar
Publicēts: 23.10.07 11:16
 citēt
piedevām pats tikko kā pārkāpis to 6.1 laktiņu, tā visi darbi, kas zemāki pēc reitinga, pēkšņi ir musars!


Par kādu latiņu Tu runā?



biju domājis fotogrāfa reitingu.
avatar
Publicēts: 23.10.07 11:19
 citēt
piedevām pats tikko kā pārkāpis to 6.1 laktiņu, tā visi darbi, kas zemāki pēc reitinga, pēkšņi ir musars!


Par kādu latiņu Tu runā?



biju domājis fotogrāfa reitingu.


Nē... par bildēm...
avatar
Publicēts: 23.10.07 11:23
 citēt
piedevām pats tikko kā pārkāpis to 6.1 laktiņu, tā visi darbi, kas zemāki pēc reitinga, pēkšņi ir musars!


Par kādu latiņu Tu runā?



biju domājis fotogrāfa reitingu.


Nē... par bildēm...


bilžu reitings jau arī nosaka fotogrāfa reitingu, tāpēc es tā ieminējos.. ai, whatever
avatar
Publicēts: 23.10.07 11:28
 citēt
Kā arī paši jūzeri iespējams saņemsies un zinot, ka ieliekot drazu tā tāpat pazudīs, varbūt neliks....
avatar
Publicēts: 23.10.07 12:04
 citēt

bilžu reitings jau arī nosaka fotogrāfa reitingu, tāpēc es tā ieminējos.. ai, whatever

tad visus autorus, kam zem 6.1 visus nahrenizēt :D domāju, ka paliks 5-10% :D tai skaitā es arī prom :)

da labāk iedodiet man burvju zizlīti, es parevidēšu :D
avatar
Publicēts: 23.10.07 12:18
 citēt
Varbūt atzīmju sistēmu nomainīt no 1-5 uz 0-10? :roll:
avatar
Publicēts: 23.10.07 12:25
 citēt
Šo es arī vienreiz ieteicu. Tādā veidā būtu precīzāki vērtējumi. Daudz mazāk max atzīmes.
avatar
Publicēts: 23.10.07 12:39
 citēt
Lai mazāk sarežģītu dzīvi moš pārejam uz

* patīk
* nepatīk

patīk = 1
nepatīk = -1

Negatīvi vērtētās pēc 3 dienām ārā! :D[/list]
avatar
Publicēts: 23.10.07 12:43
 citēt
Labāk "patīk/nepatīk" nevis "1 .. 10", jau tāpat stulbi bakstīt 3 atzīmes ...

Vispār - ja pieturās pie atzīmēm kā tādām, tad derētu ierobežot to, cik daudz 5niekus katrs var likt. Man šķeit, ka dažs labs te pa dienu visas bildes novērtē uz max un tas viss tikai ar vienu domu, ka tiks atlīdzināts ar to pašu :)
avatar
Publicēts: 23.10.07 12:58
 citēt
blogā ir inflācija un to vajag apkarot.... :lol:
avatar
Publicēts: 23.10.07 12:59
 citēt
+mandariina
avatar
Publicēts: 23.10.07 13:16
 citēt
par glenzas vērtējumu iet runa? :lol: :lol:
avatar
Publicēts: 23.10.07 14:07
 citēt


No 12 bildēm 6 ir šādas un bija vēl...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...



REZ...
visas 6as bildes ir ar potencialu - mazliet savadak pieejot vitai, objektam, papildino sizhetu, var to pashu topa bildi izspiest. nu labi, no pedejas varbut ne, ta gjimenes albumam, un pirmaa par pliku.
bet cilveks to neiemacisies, ja vinja bildi dzesis.
tapec labak NORADIT uz kljudam.
Jei bogu, ja butu pieregojies kaut kad nesen, es neiemacitos NEKO. manas bildes vienkarshi nekomentetu.
avatar
Publicēts: 23.10.07 14:20
 citēt
runa jau ir par to,ka tās bildes neviens tāpat vairs neskatīsies un nekomentēs,ja jau nav komentējuši...nedēļa ir pietiekoši ilgs laiks,lai saprastu,kas un kā...Labi jau,ka nevar pievienot vairākas bildes vienā dienā,tas tomēr liek izvērtēt.
avatar
Publicēts: 23.10.07 14:20
 citēt
versatile, Tu esi labs piemērs tam, kādas attieksmes dēļ te ir daudz švaku bilži. Tu saki, ka bildes ir ar potenciālu, bet patiesībā bildes kā reiz ir bez potenciāla. Vieta vai sižets, ideja ir ar potenciālu, bet visos gadījumos bildes ir jāmet ārā un jāiet jābildē pilnīgi savādāk.

Un tad nonākam līdz tam, ka ne vienmēr autors ir ar poteniciālu kaut ko uzlabot. Ja albūmā ir ieperētas 20 šķidras bildes, tad kādēļ muldēt par kaut kādu potenciālu? Jāga par to runāt ir tad, ja autoram ar katru bildi vai vismaz ar katru 3. bildi ir jūtams progress. Ja sāka ar tehniski neasu bildi ar iecentrētu subj., tad lai parāda, ka pēc 5 bilžu publicēšanas ir kaut ko sapratis un lai 6. bilde ir vismaz asa!
avatar
Publicēts: 23.10.07 15:42
 citēt
ja dzesis bildes pec 3 dienam, tas atrisinas tikai disk storage jautajumu, kursh pashreiz nav aktuals

ja palielinas no 1-10 tas atrisinas problemas uz 6meneshiem, tad naksies palielinat no 1 - 20, tad no 1- 50

ir viens plaans ka ar 555 juuru ciiniities, bet noteikti savadaks, ka jus iedomajaties. un visdrizak nevienam nepatiks, kas nozimes - demokratija :)
avatar
Publicēts: 23.10.07 16:02
 citēt
shadow, padaliisies ar mums ar, kas tas par taadu plaanu... :roll:
es gan uzskatu ka neko mainiit nevajag, kaa tikai pashu veerteetaaju attieksmi.. dziivs piemeers REX, kuram man liekas ka defoultaa tie piecinieki iestatiiti, un tur nu tikai ar beisbola nuuju var kaut ko mainiit :D


tieshi mana filozofija, bet Eliks norada uz nekorektu (kam piekritu) veidu, ka tiek paradits "Patiiik!" --> 555. Nav nekas slikts ja cilvekam patik visas bildes, bet vai tas nozime ka visam bildem ir izpildijuma 5, laikam ne.

pagaidam nestastishu, parrak agri, bet bus jau ok ;)
avatar
Publicēts: 23.10.07 16:25
 citēt
Bet ja uztaisītu 1-10
ja liek 9 tad vajag komentāru, bet ja 10 tad komentāru vismaz ar 200 simboliem???
avatar
Publicēts: 23.10.07 16:36
 citēt
Bet ja uztaisītu 1-10
ja liek 9 tad vajag komentāru, bet ja 10 tad komentāru vismaz ar 200 simboliem???


vai tomer 201? heh
avatar
Publicēts: 23.10.07 16:39
 citēt
Ja man pie tiešām labas bildes būs jāraksta oligāts komentārs un ja vēl pārāk garšs, tad es labāk izvēlēšos nebalsot. Lai tad Andersone ar to nodarbojas :D
avatar
Publicēts: 23.10.07 16:41
 citēt
Ja man pie tiešām labas bildes būs jāraksta oligāts komentārs un ja vēl pārāk garšs, tad es labāk izvēlēšos nebalsot. Lai tad Andersone ar to nodarbojas :D


see ...
avatar
Publicēts: 24.10.07 09:19
 citēt
anyway - tagad izmetiis visas bildes, kas ir zem 6...

Nu un? Kas notik tālāk? :)

Klikšķinot peli pirmo nedēļu būs:
oooo, oooo, super, oooo, mmmm...

Pēc laika:
mjaa, nu jaa, ok, nu ok...

Atkal reitings kritiisies.

Anyway - beigas sāksim vērtēt skarbāk labas bildes, kuras
gala rezultātā neieraktīsies 6+ un tiks dzēstas :lol:

Tas jau tāpat kā, piemēram, ejot pa ielu - 30 žiguļi - 1 Ferrari :shock:
Acis uz kātiem un saproti - vot tas ir auto.

Izejam caur vecrīgu - 4 Ferrari, neviena žiguļa utt.
Un liekas - nu ok. Žēl ka nav kāda lidmašīna :lol:
avatar
Publicēts: 24.10.07 10:13
 citēt
Manuprāt mest ārā jau nu gan nevajadzētu. Šeit taču tāpat ir pietiekoši daudz jauno bloga lietotāju, kuri vēlās kaut ko iemācīties, bet sākotnēji jau saprotams, ka tās bildes nav tik labas..
Drīzāk vajadzētu vairāk komentēt bildes ar ieteikumiem. Domāju, tie, kuri mācās labprāt uzklausītu zinošāku fotogrāfu komentārus.
avatar
Publicēts: 24.10.07 10:18
 citēt
anyway - tagad izmetiis visas bildes, kas ir zem 6...

Nu un? Kas notik tālāk? :)

Klikšķinot peli pirmo nedēļu būs:
oooo, oooo, super, oooo, mmmm...

Pēc laika:
mjaa, nu jaa, ok, nu ok...

Atkal reitings kritiisies.

Anyway - beigas sāksim vērtēt skarbāk labas bildes, kuras
gala rezultātā neieraktīsies 6+ un tiks dzēstas :lol:

Tas jau tāpat kā, piemēram, ejot pa ielu - 30 žiguļi - 1 Ferrari :shock:
Acis uz kātiem un saproti - vot tas ir auto.

Izejam caur vecrīgu - 4 Ferrari, neviena žiguļa utt.
Un liekas - nu ok. Žēl ka nav kāda lidmašīna :lol:


Ja gribi salīdzināt ar mašīnām tad tagad ir žiguļi un opeļi, skaids, ka opelis labāks 5/5/5 ... tikko parādās kaut kas vēl labāks tad augstāku atzīmi nevar ielikt.

/beigas sāksim vērtēt skarbāk labas bildes, kuras
gala rezultātā neieraktīsies 6+ un tiks dzēstas /
Tas nemaz nav tik slikti... būs kā agrāk (par neierasktīšanos 6)...
avatar
Publicēts: 24.10.07 10:36
 citēt
Kā jau iepriekš minēju - ir DAŽĀDA līmeņa foto vortāli,
un šis (cik saprotu) ir tiem, kas tik tikko sāk fotogrāfēt.

Nereklamēšu pro level vortālus, bet gan jau paši zinam tādus,
kur atzīmes tik labas nemaz nenāk - ja vispār nāk! ;)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):