forum.gif
RAW faili
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / RAW faili
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 20.07.06 00:07
 citēt
Ko jūs izmantojiet RAW (konkrēti .crw) failu apstrādei?

Interesē Windows operētājsistēmai un alternatīva Photoshop CS2, jo tas ļoti bremzē (mēģinot lietot apvienojumā ar Adobe Bridge kā failu browseri ar thumbnails). Simpātiska likās Adobe Lightroom Beta, bet brezmē vēl trakāk :(
avatar
Publicēts: 22.07.06 01:15
 citēt
canon digital professional laikam saucaas. raw->tiff
avatar
Publicēts: 27.07.06 21:35
 citēt
Ko jūs izmantojiet RAW (konkrēti .crw) failu apstrādei?

Interesē Windows operētājsistēmai un alternatīva Photoshop CS2, jo tas ļoti bremzē (mēģinot lietot apvienojumā ar Adobe Bridge kā failu browseri ar thumbnails). Simpātiska likās Adobe Lightroom Beta, bet brezmē vēl trakāk :(


ir taa ka ADOBE CS RAW konverteris uz vienu bildi aiznem vissvairaak RAMa no visiem citiem populaariem raw convertieriem, bet vissaatraak konvertee, rpeteeji citiem, kas aiznem maz (kas vizuaali paadara procesu aatraaku), bet convertee ilgaak.
avatar
Publicēts: 27.07.06 22:33
 citēt
nu gribeji teikt adobe ps camera raw plugin?
avatar
Publicēts: 25.08.06 17:33
 citēt
man gluzhi negaaja ar adobe CS2 raw(FujiFilm gadījumā *.raf)

ar to RawShooter veers valjaa? Ir veerts meegjinaat?
Jo patlaban diemzheel neesmu atradis programmu, kas sho paplashinaajumu speetu atveert :(
avatar
Publicēts: 26.08.06 17:51
 citēt
man gluzhi negaaja ar adobe CS2 raw(FujiFilm gadījumā *.raf)

ar to RawShooter veers valjaa? Ir veerts meegjinaat?
Jo patlaban diemzheel neesmu atradis programmu, kas sho paplashinaajumu speetu atveert :(


intereses pēc iemetu google un ņēmo pirmo pa rokai

www.raw-converter.com...
avatar
Publicēts: 26.08.06 19:32
 citēt
digital photo professional, kas nāk līdzi ar 350D kameru
avatar
Publicēts: 27.08.06 11:54
 citēt
nikon capture editor - arii naaca liidzi ar ArchAngela kameru(D70s)... RAW ir tas pats, kas NEF, vai ne? (NEF - Nikon Electronic Format)
avatar
Publicēts: 28.08.06 15:13
 citēt
Nu vēl vecākiem PC var pameiģināt s7raw. :roll:
avatar
Publicēts: 28.08.06 23:12
 citēt
diemzheel ar to RawShooters never valjaa man to .RAF failu!

Adobe itkaa atpazīst viņu, bet vaļā neverās! :(
avatar
Publicēts: 28.08.06 23:56
 citēt
tad jau neatpazist
avatar
Publicēts: 29.08.06 17:09
 citēt
Kā man patīk cilvēki ar tekstiem tipa "itkaa atpazīst viņu, bet vaļā neverās" ...

Pēc kādām pazīmēm Tu secini, ka "itkā atpazīst" ("it kā" raksta atsevišķi) un kas liecina, ka "vaļā neveras" ???
avatar
Publicēts: 29.08.06 19:53
 citēt
Par to, ka "valjaa neveras" vareetu liecinaat tas, ka neveras valjaa, bet ka raada bildes ikonu, nenoziimee, ka atpaziist. Nez vai tas "raw", kuraa fotoshops ljauj noseiveet principiaali atshkjiras no taa, kuru kamera taisa?
avatar
Publicēts: 29.08.06 21:12
 citēt
Shodien digitimes izlasiiju, ka Adobei jauns produkts. Aprakstaa bija teikts, softs ko veidoja fotograafi fotograafiem. Tipa atvieglotais shops ar visaam fotograafijai nepiecieshaam fiichaam, bez liekiem design efektiem. Un tas maakot arii atveert visus populaarus rawus. Esot pagaidaam tikai beta versija. Aviizi izlasiiju un izmetu, bet nosaukumu neatceros, gan jau googlaa var atrast.
avatar
Publicēts: 29.08.06 21:20
 citēt
Shodien digitimes izlasiiju, ka Adobei jauns produkts. Aprakstaa bija teikts, softs ko veidoja fotograafi fotograafiem. Tipa atvieglotais shops ar visaam fotograafijai nepiecieshaam fiichaam, bez liekiem design efektiem. Un tas maakot arii atveert visus populaarus rawus. Esot pagaidaam tikai beta versija. Aviizi izlasiiju un izmetu, bet nosaukumu neatceros, gan jau googlaa var atrast.



Vai Eliks domā

labs.adobe.com...


Uz mana datora,tas ir
AMD Athlon XP-A, 1833 MHz (5.5 x 333) 2500+
VIA VT8377A Apollo KT400A
512 MB (PC3200 DDR SDRAM)
Video karte NVIDIA GeForce FX 5200 (128 MB)

[/code:1]

bija baisi lēns.

[labojums]

tikko papētiju šiem vajag 768 MB RAM (1GB Recommended)

Jā, bišku ne pa tēmu, vai varat padalīties ar ko jūs apskatat [bez apstrādes] šos RAW ? it kā lietoju ACD see 8, bet ar kaut kā ir salīdzinoši lēns, + daudz nevajadzīgu funkciju.

Varbūt kāds kaut ko var ieteikt.
avatar
Publicēts: 30.08.06 17:19
 citēt
ja vienkaarshi skatiities tak ir powertools for win xp raw failu skatiishanai tjip picture and fax viewer plugins lai raadiitu raw kaa vnk preview.


ir ir, bet gribas smuki arhīvu veidot , lai var arī tās bildes atrast pēc atslēgas vārdiem :)

tiks palielināti RAM līdz 1 Gb un padzīvosim ar lightroom
avatar
Publicēts: 30.08.06 18:26
 citēt
Arī ar AMD ATHL 64 3200@2.2 un gigu rama lightroom bremzē. Domaju ka nav vērts cerēt, ka tev ies kā smērēts :(
avatar
Publicēts: 31.08.06 04:01
 citēt
Arī ar AMD ATHL 64 3200@2.2 un gigu rama lightroom bremzē. Domaju ka nav vērts cerēt, ka tev ies kā smērēts :(

mm

varbūt tas ir kāds betas gļuks ?

bet nu ne jau tik dēļ lightroom to 1Gb gribēju.
man ir tā , ka daru daudzas lietas reizē un nu jā.. noderēs :)
avatar
Publicēts: 04.09.06 10:09
 citēt
nja, giga jau tagad ir standarts, vairāk vai mazāk ...
avatar
Publicēts: 22.05.21 10:46
 citēt
:face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):