forum.gif
Veikali!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Veikali!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 20.07.06 17:40
 citēt
Sveicināti!
Vai varat pateikt labus veikalus Rigā kur var iegaadaaties spoguļkameras, un objektīvus, jo pats esmu ventspilnieks!
Paldies jau iepriekš!! :wink:
avatar
Publicēts: 20.07.06 17:53
 citēt
nedaudz parakaajies pa forumu... atradiisi atbildes.

bet pastaav taksh arii internet veikali?! nea? vai es arii kaut ko jaucu? :mrgreen:
avatar
Publicēts: 20.07.06 17:55
 citēt
RAkaajos neko jeedziigu neatradu, negribas pirkt no internetea veikaliem gribas pasham visu aptaustiit!!!
avatar
Publicēts: 20.07.06 18:29
 citēt
RAkaajos neko jeedziigu neatradu, negribas pirkt no internetea veikaliem gribas pasham visu aptaustiit!!!

nu atvediis, tad arii aptausitiisi. bet aptaustiit jau var kaut vai ventspilii nea?! vai arii tajaa ciemataa nav sadziives tehnikas bodes? un ko tev dos, ka tu aptaustiisi riigas veikalaa? tapat inet bodei ir jaadod garantija liidzi no razjotaaja
avatar
Publicēts: 20.07.06 22:18
 citēt
Shodien ar shadowu nopirkaam tieshi nikon d50 ar diviem objektiiviem. Pirkaam inet veikalaa [url=www.metaleks.lv,]www.metaleks.lv,[/url] tur ir vislabaakaas cenas (ljoti regulaari dazhaadaam preceem ir labas atlaides). Iesaku. Bet ja gribas aptaustiit tad pirms pirkshanas jaabrauc uz "muzeju" Elkors, aptausti un pasuuti interneta veikalaa! :)
avatar
Publicēts: 20.07.06 22:50
 citēt
kaadus objektiivus paņēmi??
avatar
Publicēts: 20.07.06 23:37
 citēt
double kitu, 18-55 un 55-200 :)

slr rulez

bet soni tomer bija dazhas features eertaakas :P
avatar
Publicēts: 21.07.06 08:28
 citēt
He hee, apsveicu jūs Elik & Shadow!
avatar
Publicēts: 21.07.06 09:27
 citēt
kaa juus shaareesiet? :mrgreen:
avatar
Publicēts: 21.07.06 12:03
 citēt
man objektīvi, Shadowam bodijs :D :D :D
avatar
Publicēts: 21.07.06 16:06
 citēt
Shodien ar shadowu nopirkaam tieshi nikon d50 ar diviem objektiiviem. Pirkaam inet veikalaa [url=www.metaleks.lv,]www.metaleks.lv,[/url] tur ir vislabaakaas cenas (ljoti regulaari dazhaadaam preceem ir labas atlaides). Iesaku. Bet ja gribas aptaustiit tad pirms pirkshanas jaabrauc uz "muzeju" Elkors, aptausti un pasuuti interneta veikalaa! :)

grūti spriest, body cenas ir OK, bet man liekas, ka nikon objektīvi un zibspuldzes tur maksā krietni dārgāk, nekā vajadzētu.

Vismaz matemātika tāda, ka nikon D50 body ar kit objektīvu kopā sanāk nu jau 437 Ls (es pirku pa 519), bet metaleks tas ir 208 + 441 (bez atlaides), kopaa taatad bodijs bez atlaides vien jau maksaa tik, cik normaali butu jamaksaa kitam ar visu objektiivu. Un tie kit objektiivi, kas tur ir, nemaksaa 200+ Ls.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):