forum.gif
vērtēšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / vērtēšana
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 01.11.07 16:21
 citēt
Administrācija var dzēst nepareizu vērtējumu....
Nē, 5/5/5 nevar atstāt sāksies vēl lielāks spams...
avatar
Publicēts: 01.11.07 16:23
 citēt
Man liekas, ka biezhaak tas veerteejums, kas ielikts nepareizi vairaak atbilst patiesiibai, nekaa nu jau defaultais piecpiecpiec...
avatar
Publicēts: 01.11.07 16:25
 citēt
gribētos ieteikt bilžu vērtēšanas sistēmā zaļos punktiņus patstāvīgi novietotuz555,jo šad tad cilvēki pēc komenta nospiež palaišanu un nekas vairs nav līdzams.Seko virkne nevajadzīgu atvainošanos.Ja kādsvēlas samazināt atzīmi tad lai arī pārvieto.


dodiet zinu man, Elikam, Ox3r, Aracham vai Glukzam un kludaino balsojumu izdzesis
avatar
Publicēts: 01.11.07 16:40
 citēt
vēl foršāk būtu, lai vispār neviens vērtējums nebūtu aktīvs defaultā!
avatar
Publicēts: 01.11.07 16:42
 citēt
Jā - vispirs nospiest pogu --> GRIBU VĒRTĒT!
:)
avatar
Publicēts: 02.11.07 11:26
 citēt
Uztaisiet lai Andersonei, Rex'am un vēl dažiem aktīvākajiem balsotājiem ielogojoties automātiski visām vēl nevērtētām bildēm no viņu puses piešķirtu 555.
avatar
Publicēts: 02.11.07 11:35
 citēt
Uztaisiet lai Andersonei, Rex'am un vēl dažiem aktīvākajiem balsotājiem ielogojoties automātiski visām vēl nevērtētām bildēm no viņu puses piešķirtu 555.


beidz ākstīties, viņi jūt un saprot bildes :)
avatar
Publicēts: 02.11.07 11:52
 citēt
Nu bet vajag palīdzēt just un saprast daudz vairāk bilžu daudz mazākā laikā !
avatar
Publicēts: 02.11.07 11:57
 citēt
Uztaisiet lai Andersonei, Rex'am un vēl dažiem aktīvākajiem balsotājiem ielogojoties automātiski visām vēl nevērtētām bildēm no viņu puses piešķirtu 555.


Šis ir atbalstāms!
Kaut aizvakar (ja nemaldos), REX vienai bildei pat 4 ielika...
avatar
Publicēts: 02.11.07 11:58
 citēt
Uztaisiet lai Andersonei, Rex'am un vēl dažiem aktīvākajiem balsotājiem ielogojoties automātiski visām vēl nevērtētām bildēm no viņu puses piešķirtu 555.


Šis ir atbalstāms!
Kaut aizvakar (ja nemaldos), REX vienai bildei pat 4 ielika...


NO SHIT??? :shock: :shock: :shock:


:lol:
avatar
Publicēts: 02.11.07 12:03
 citēt
REX reizēm liek 4 man liekas, ka esmu par 3 manījis :shock:
avatar
Publicēts: 02.11.07 12:38
 citēt
REX reizēm liek 4 man liekas, ka esmu par 3 manījis :shock:


tas tak kļūdas dēļ! :D
avatar
Publicēts: 02.11.07 18:50
 citēt
It kā humors ,bet katrā jokā... :wink: jazeps.zilupe.com...
avatar
Publicēts: 02.11.07 21:01
 citēt
It kā humors ,bet katrā jokā... :wink: [url=http://jazeps.zilupe.com/2007/11/01/veltijums-lv-fotoblogotajiem/


Man]http://jazeps.zilupe.com/2007/11/01/veltijums-lv-fotoblogotajiem/

Man[/url] baigi patika :D
avatar
Publicēts: 02.11.07 21:32
 citēt
ir galiigi labs. itsevishkji TIE PARAMETRI BEIGAAS
avatar
Publicēts: 09.12.07 23:55
 citēt
Ja jau blogs ir domāts iemaņu apgūšanai, padomiem, mākai uzbildēt, treniņiem, iedrošināšanai - tad kaut kas, kaut kad ir palaists garām... Te no tā ne smakas!

Vieni profi te ieliek savas bildes, lai pazīmētos plebejiem (rodas tāda sajūa par dažiam), otri pseidoprofi noliek mamazbišķīt mazāk speīgos... Iet ņigu ņagu..

Bet par tām galīgi [url=www.fotoblog.lv... - ir tomēr tad jāveido kāda atsevišķa sadaļa, kur bildes liek iesācēji un kur "atzītie", tāds kā farm klubs.
Iesācējiem neļaut vērtēt bildes vispār, citādi ir tādi, kas ieliek 2 bildes un aaaaaiziet visus "vērtēt"...

Profiem derētu reizēm arī tad pie savām bildēm atbildēt uz iesācēju jautājumiem, bet iesācējiem jau ar baile te kādam tieži zem bildes jautāt... Apburtais loks.

Finālā izglītojošā sadaļa (kas būtu, šķiet, tomēr bloga pamatideja) klibo, pārējais ir zīmēšanās un tiekšanās pēc apšaubāmās popularitātes, kā arī sava viedokļa pilnīgas noliegšanas...

Pie kam liekot vērtējumu bldei būtu tomēr jāpaskaidro katra atzīme ar vismaz 20-30 simbolu garu tekstu (citādi neļaut aktivizēties pogai - balsot) - tas iznīcinātu nepamatotu 555 salikšanu, jo jebkurš vērtējums jāpamato. Mnde - ideja par to, ka neviena no vērtējuma opcijām nav aktīva ir dikti laba. Katra atzīme ir jāieklikšķina!

Moš jāpiešķir balsotājiem kaut kāds rangs - par objektivitāti vērtējumos?
Izejot no paša bilžu vērtējuma
Tipa
1. Reitings kluba autoritāšu skatījumā tiem iespējams šāds statuss tiek piešķirts
2. Reitings virs vidusmēra autoru/fotogrāfu skatījumā
3. Reitings vidusmēra autoru/fotogrāfu vērtējumā
4. Iesācēji, kuru bildes glabājas farm sadaļā vērtēt nedrīkst, drīkst tikai komentēt, uzdot jautājumus...

Un vēl - tas milzīgais photoshop un hdr pseidobilžu blāķis...
Tām derētu citu sadaļu vispār, jo viens nobildē īstās krāsas, domājis kā bildēt, gaida mirkli, saules staru caur mākoni, tver momentu, cits vienkārši pagriež krāsu kontrastu fotošopā - zūd jēga labi fotografēt, jo visu var salabot...

P.S.

Un būtu vēl kāda ideja, kas vērtēšanu padarītu mazliet objektīvāku - bildes galerijā pirmo nedēļu parādās bez norādes, kas ir autors. Tad liks atzīmes par bildi, nevis par autoru.

Naivais es...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):