forum.gif
Kas tas ir Canon Protect Filter
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Kas tas ir Canon Protect Filter
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 20.07.06 23:49
 citēt
Būtībā tas pats UV(0) filtrs, kas aizsargā objektīvu pret ultra-violetajiem stariem, putekļiem, skrāpējumiem utt utjp ;)
Skatos tik, ka Canon izstrādājums ir drausmīgi dārgs. Piemēram, ja pareizi atceros, Hoya Protect filter uz 77mm izmaksāja zem 20Ls.

OT: varbūt kādam ir info, kur dabūt pāreju no 82mm filtra uz objektīva 77mm vītni un cik tāda aptuveni varētu maksāt?
avatar
Publicēts: 21.07.06 00:01
 citēt
Quark, apskaties [url=www.pasuti.lv]www.pasuti.lv[/url] tur vienu briidi bija daudz visaadu paarejas gredzenu
avatar
Publicēts: 21.07.06 12:40
 citēt
Quark, apskaties [url=www.pasuti.lv]www.pasuti.lv[/url] tur vienu briidi bija daudz visaadu paarejas gredzenu

Skatījos, tiešām daudz viskautkā, bet tieši 77->82 tur nafa :(
avatar
Publicēts: 21.07.06 12:57
 citēt
Ja objektiivi ar uzrakstu Nikon nelioen Canonaa un otraadi, tad filtriem nav shaadu probleemu, viitnes standarta - vairaak gan, nekaa buutu pilniigi nepiecieshams - 49 un 52 mm piem. Krievu laikaa gan, piemeeram, MIR-1A bija viitne ar citu kaapi - 0,5 0,75 vietaa, nezinot un meegjinot ieskruuveet vareeja leeti nomuljljaat.
avatar
Publicēts: 27.07.06 13:14
 citēt
Canon centrā par 25 LS var iegādāties tādu. Nu man ir un kalpo tik ļoti, cik cerēju sagaidīt. Nu jā. Man ir 58mm objektīvs un firma tam filtram ir B+W un tā ir viena no labākajām. (cik man zināms)
avatar
Publicēts: 27.07.06 13:38
 citēt
Ja ar uzraxtu "Protect filter", droshi vien arii pie reizes ir UIV. Bet ja /gadiijumos kad/ lieto UIV vai polarizaacijas, nu, jebkuru iisteniibaa, tad jau ar to pietiek. Daudzi pilsonji lieto UIV, lai pasargaatu stiklu un vieniigais, ko tas ieriebj - 2 - vas liekas virsmas atstarojumiem un putekljiem.
avatar
Publicēts: 07.08.06 11:27
 citēt
protect filter un UV nav viens un tas pats iznjemto gadiijumus, kad tas tiek speciaali apziimeets. kaa arii UV var tikt kombineets ar kaadu citu kopaa, bet tas arii tiek speciaali apziimeets, ir redzeeti gadiijumi kad tas ir kopaa ar polarizaacijas. vajag kaartiigi izlasiit kas un kaa + pajautaat paardeveejam (noteikti to nevajag dariit elkoraa :D vienreiz biju tur iegaajis un kljuudas peec uzjautaaju ... labaak to nebuutu dariijis ... :D )
avatar
Publicēts: 07.08.06 13:11
 citēt
Nubet ja vienam filtram taa arii uzrakstiits "Lens Protect Filter" /ko gan neesmu maniijis/, tad tas pliks stikls?
avatar
Publicēts: 08.08.06 08:33
 citēt
skat ieksh [url=www.e-buy.co.uk]www.e-buy.co.uk[/url] - pieejami ljoti daudz adapteri, filtri, parejas utt. Var atrast par ljoti zemaam cenaam, vienigi jamaksaa par shippingu, parasti vienam komplektam tas ir ap 6Ls.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):