forum.gif
nevērtēt?!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / nevērtēt?!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 02.11.07 15:27
 citēt
Klau moshka var kaut kad nākotnē uz taisīt vienu dienu kad bildes vienkārshi nav iepējams vērtēt bet tikai komenteet.. iemesls lai beidzot var dzirdeet arii kaadu kritiku jo parasti ir (5/5/5 > chmuks bilzhuks utt...)


kapec tu doma, ka tava bilde ir pietiekami laba komentaaram? nebaidies ka "555" vieta sanjemsi "neko" ?
avatar
Publicēts: 02.11.07 15:35
 citēt
nebaidos parasti gribu lai nu taa vienkarshi panjem un izdr** par bildi paraada kluudas utt.... jo manu praat bilde biezhaak ir pelniijusi komentu nevis 555...


1. nekatrs GRIB draazt tavu bildi
2. nekatrs PROT draazt tavu bildi
3. nekatrs DRIIKST draazt tavu bildi
4. nekatram IR LAIKS draazt tavu bildi


imho ar draashanu ir tapat kaa ar veerteeshanu - "tiek" tikai tam bildem, kas ir kaut cik labakas par average.
avatar
Publicēts: 02.11.07 15:41
 citēt
Shadow, tev kaut kadi kompleksi vai? juuties zem average? :D
avatar
Publicēts: 02.11.07 15:46
 citēt
Iedod linku, izdrazishu.
avatar
Publicēts: 02.11.07 16:04
 citēt
bet ja bilde ir virs average un sanjem veerteejumu tad jau vinjai buutu visas tiesiibas sanjemt draazienu..?


te iesledzas otrs faktors - ja bildei ir 6.34, tad "draaziens" kapitali sajaaj bildes reitingu, un to nu cilveks varbut nemaz negrib.


problema (atrisinata v3) ir tada, ka cilveks nezin - tu gribi 555 vai draazienu?

to var labot (apiet)- iepostee bildi un kaa pirmo komentaru skaidri un gaishi pasaki - izdraaz mani (ideali, ja franchu valodaa, skanes choinaak un nebus tik rupji).

esmu meginajis, paliidz, bet tik un taa - ja bilde THUMBNAILaa jau nepec ka neizskatas, visdrizak ka to atveers paaris ljautinji, un iespejams tadi, kam uz draashanu prats nenesas.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):