forum.gif
ZENIT atdzīvināšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / ZENIT atdzīvināšana
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 27.07.06 15:34
 citēt
Ja taa spogulene un ar Pentax bajoneti, tad nav veel 20 gadi pagaajushi, kopsh saakta razjot. Kad saaku ar Minoltu bildeet, dabiski, mana interese par teevzemes razjojumiem dabiskaa veidaa pazuda, bet nav dzirdeets, ka krieviem kaada spogulene buutu automaats, zinjemot laikam Kijev 10 un 15. Man skjiet, ka tas maksaa vairaak, kaa taadu pashu nesaputeejushu nopirkt, ja nejaushi gadaas, Rentiigaaks pasaakums gan buutu Pentax K-1000 vai kas tamliidziigs.
avatar
Publicēts: 27.07.06 17:41
 citēt
A, nu re , ka ar Pentax bajoneti! Tas labi, var Pentax stiklus ielikt /bet pret Pentaxu un Ricoh taa nav iipashaa priekshrociiba/.
> Shutter speeds: AUTOMATIC from 1 to 1/1000 sec.,
Normaali mazaak nemeedz buut. Bet laikam taatad tikai auto rezjiims.
> “B” or MANUAL 1/125 and "B"
Tas viesh ceriibu, ka blice uz 1/125.
To naudu noteikti nav veerts, juuzeets K-1000 vai ME super, pat Nikon ef kabinaas. Sho tikai taa no 1 m attaaluma esmu maniijis, bet Zeniiti visi lec, kad nozpiezj pogu. Ja nu ir iipashi motiivi sho atdziivinaat - pretii beernu pasaulei Naara - no otras 1/2 ses majai darbniica, kura labo aparaatus. Darba meistaram daudz, bet varbuut panjem a.
avatar
Publicēts: 27.07.06 17:43
 citēt
Jaa, 1-mais darbs stiklu nomainiit - kaut ar paareju uz viitni ielikt pirmskara Pentaxa stiklu ar viitni vai Industar 61 LZ MC, ja gaishs un nevaig lecamo fragmu, kaut 7-rubul izdustaaru. /50 XX, 50 mm /3,5/.
avatar
Publicēts: 22.08.17 08:21
 citēt
www.dpreview.com...

Importozameščenije. Kto snimajet na Zenit, u tavo vsegda stoit.
avatar
Publicēts: 22.08.17 08:54
 citēt
Uh tī, jebļektroņikas iekšas būs ar lampām un anoda bateriju mugursomā.
avatar
Publicēts: 22.08.17 10:24
 citēt
Produkts, ko veidos mongoļu elektronika un krievu strādīgums...
avatar
Publicēts: 22.08.17 12:36
 citēt
Tas saucās "I ll be back"
avatar
Publicēts: 22.08.17 12:47
 citēt
privilege84:Tas saucās "I ll be back"


Tas saucās "распил бабок", jebšu tulkojot no senslāvu uz senlatviešu: "sashēmot"
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):