forum.gif
http://www.zaudetava.com/pages/raksti002.htm
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / http://www.zaudetava.com/pages/raksti002.htm
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.12.07 12:29
 citēt
Tiešam, cik var cepties - lai jau Haiduks ražo savus "daiļamatniecības" izstrādājumus. Ir pieprasījums, ir piedāvājums. Tikai nevajag ar tādiem darbiem sākt audzināt gaumes izjūtu. Labi vien, ka pats nesaka, ka tā būtu māksla.

Pax vobiscum.


:D :D :D vai nu tu neesi izlasījis, par ko iet runa, vai nelāga nakts ir bijusi...bet nejauc iekšā Haiduku, jo par viņu te naf runa. Bet ko var darīt, ja tik traki mēle niez, ka pats uzprasies???
Manu bilžuku šajāās debates naf un naf pieminētas.
Vot šitādu pēc rodās neauglīgi spami, un tagad vēl vesturz tēlos apvainoto :) , bet tās jaf tavas problēmas...
:D


Ne es aizvainots, neko. Es runāju par par vienu no tendencēm - un tu esi spilgts pārstāvis. :wink:

Iesaku necepties, bet katram darītu savu.


???bet ko tad tu uzliki jaunu "pannu" ar "lai jau Haiduks ražo savus "daiļamatniecības" izstrādājumus " un aizmirsi savu ""daiļamatniecības" izstrādājumu" lielo "vērtību" pieminēt???
...atkārtošos...Vot šitādu pēc rodās neauglīgi spami, un tu esi spilgts pārstāvis tam. Es saitā neatrodu nevienu vietu, kur būtu tevi aizskāris.
Un sevi arī neļaušu zākāt...bet vai tu to sapratīsi??? neticu.
avatar
Publicēts: 14.12.07 12:48
 citēt
Tiešam, cik var cepties - lai jau Haiduks ražo savus "daiļamatniecības" izstrādājumus. Ir pieprasījums, ir piedāvājums. Tikai nevajag ar tādiem darbiem sākt audzināt gaumes izjūtu. Labi vien, ka pats nesaka, ka tā būtu māksla.

Pax vobiscum.


:D :D :D vai nu tu neesi izlasījis, par ko iet runa, vai nelāga nakts ir bijusi...bet nejauc iekšā Haiduku, jo par viņu te naf runa. Bet ko var darīt, ja tik traki mēle niez, ka pats uzprasies???
Manu bilžuku šajāās debates naf un naf pieminētas.
Vot šitādu pēc rodās neauglīgi spami, un tagad vēl vesturz tēlos apvainoto :) , bet tās jaf tavas problēmas...
:D


Ne es aizvainots, neko. Es runāju par par vienu no tendencēm - un tu esi spilgts pārstāvis. :wink:

Iesaku necepties, bet katram darītu savu.


???bet ko tad tu uzliki jaunu "pannu" ar "lai jau Haiduks ražo savus "daiļamatniecības" izstrādājumus " un aizmirsi savu ""daiļamatniecības" izstrādājumu" lielo "vērtību" pieminēt???
...atkārtošos...Vot šitādu pēc rodās neauglīgi spami, un tu esi spilgts pārstāvis tam. Es saitā neatrodu nevienu vietu, kur būtu tevi aizskāris.
Un sevi arī neļaušu zākāt...bet vai tu to sapratīsi??? neticu.


Piedod, bet to ko tu veido par neko citu kā ''daiļamatniecību" nosaukt nevaru, bet es nesaku, ka sliktu, tehniskā izpildījuma ziņā, "daiļamatniecību".

Tu personīgi neesi mani aizskāris.
Kāpēc es vispār ko teicu - es ieteicu nl_blogam necepties, un ļaut pastāvēt sabiedrības domas<bezdomas> spogulim.
avatar
Publicēts: 14.12.07 14:38
 citēt
vow...piedod esmu pārpratis :D
avatar
Publicēts: 14.12.07 15:07
 citēt
vow, kažociņš atkal uz otru pusi :D tu pats sevi pārspēj. Vai tad no tā jākaunās, ka jauks bilžuks tevi paņēma. Nu nelokies visu laiku. Es par to bildi nebalsoju tikai tāpēc, ka Māris tiešām viņu tādu kā bija ielika un būtu jāliek 535, negribēju tādus likt. Būtu krāsu balans bijis - balsotu, un nekad nekautrējos par savu redzējumu...nesaprotu, kāpēc man nevar patikt tas, kas man patīk, un tāpat arī citiem- kas tur nosodāms. Un par minēto bilžuku daudzi cienījami blogeri balsoja un nekaunās un nenoliedz savu izvēli pievērsties tieši šim bilžukam...un te nekas naf nesaprotams, ka tādi daudzumi (runāju par cienījamajiem blogeriem) piegāja tieši pie šī bilžuka un aizgāja garām citām Māra bildēm (par ko Māris pats brīnās un tāpēc ielika šo testa bildi). Acīm redzot tās, kas bija domātas, kā lielā māksla naf sanākušas sirsnības ziņā.
avatar
Publicēts: 14.12.07 18:14
 citēt
piekrītu tev.
Bet ja bildei trūkst dvēseles, tā vienkārši nepievelk...un par tādu, kas nepievelk pajūsmos pamaz cilvēku. Un tas naf vairs par Māri, bet par visiem bilžukiem.
avatar
Publicēts: 14.12.07 20:39
 citēt
:D :D :D he, he ,he man viennozīmīgi- ar mīļu hobiju attālināt no sevis infarktu(fotogrāfijā mana baltmaize) un elkdievību nekad neesu atzinis.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):