forum.gif
Bilžu komentēšana un vērtēšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Bilžu komentēšana un vērtēšana
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 17.12.07 21:02
 citēt
Esmu jauns lietotājs, bet esmu samērā daudz lasījis šeit, kādas bildes var un nevar likt, un kā tās jāvērtē utt.

Šis ir daļēji arī saistīts ar pokemona mākslu un bildēm.

Mans ieteikums ir sekojošs:

Varbūt būtu labi pieprasīt no bildes autora nelielu anotāciju, lai citi to "mākslu" labāk spētu izprast un novērtēt, tad varbūt nebūs tā, ka "to smuko dzīvnieciņu novērtē 3x5, un kaut ko sarežģītāku daudz vājāk" (neatceros, kas šo teica, bet izlobīju šādu domu graudu no teiktā).

Priekā!
avatar
Publicēts: 17.12.07 21:27
 citēt
Es domāju, ka nevajadzētu.

Galu galā, fotoblogs ir iesācēju vortāls, un ar baigo mākslu te nevienam nevajadzētu sākt, jo bildei vajadzētu runāt pašai par sevi, nekādam tekstam nevajadzētu attaisnot bildes, teiksim, slikto kvalitāti vai kadrējumu...

Ja kāds grib, tad protams pats var iekomentēt pie savas bildes, bet nu kā obligātu pasākumu, es domāju, ka nevajadzētu to...
avatar
Publicēts: 17.12.07 21:32
 citēt
Es no laukiem, man po.
avatar
Publicēts: 17.12.07 21:43
 citēt
Esmu jauns lietotājs, bet esmu samērā daudz lasījis šeit, kādas bildes var un nevar likt, un kā tās jāvērtē utt.

Šis ir daļēji arī saistīts ar pokemona mākslu un bildēm.

Mans ieteikums ir sekojošs:

Varbūt būtu labi pieprasīt no bildes autora nelielu anotāciju, lai citi to "mākslu" labāk spētu izprast un novērtēt, tad varbūt nebūs tā, ka "to smuko dzīvnieciņu novērtē 3x5, un kaut ko sarežģītāku daudz vājāk" (neatceros, kas šo teica, bet izlobīju šādu domu graudu no teiktā).

Priekā!



Vari paskaidrot ko tu sauc par Pokemoniem?

Un parādi kāda ir Pokemonu bilde un māksla.
avatar
Publicēts: 17.12.07 23:09
 citēt
Esmu jauns lietotājs, bet esmu samērā daudz lasījis šeit, kādas bildes var un nevar likt, un kā tās jāvērtē utt.

Šis ir daļēji arī saistīts ar pokemona mākslu un bildēm.

Mans ieteikums ir sekojošs:

Varbūt būtu labi pieprasīt no bildes autora nelielu anotāciju, lai citi to "mākslu" labāk spētu izprast un novērtēt, tad varbūt nebūs tā, ka "to smuko dzīvnieciņu novērtē 3x5, un kaut ko sarežģītāku daudz vājāk" (neatceros, kas šo teica, bet izlobīju šādu domu graudu no teiktā).

Priekā!



Vari paskaidrot ko tu sauc par Pokemoniem?

Un parādi kāda ir Pokemonu bilde un māksla.


Es domāju personāžu ar niku "pokEMOns_buchazz" un lielās garās diskusijas, kas bija/ir ap viņu.

Tā paša cilvēka publicētās bildes un bildes, kas neatbilst - (www.fotoblog.lv...)

briedis -> es nedomāju un negribētu lai to izmanto kā attaisnojumu, bet tikai kā pabildus informāciju, lai cilvēkam būtu vienkāršāk saprast, ko autors ir ar to domājis, vai vispaŗ ir kaut ko domājis, utt.

Es īsti nepiekiekrītu, ka visas bildes var runāt pašas par sevi, it sevišķi, ja kāds nezin kultūru un vērtības citā sabiedrībā (piem. kāds bībeles atainojums bildē musulmaņu kultūrai).

Manuprāt arī iesācējam būtu interesanti izlasīt autora ideju, salīdzināt to ar savu un beigās izlobīt no tā visa, kas viņam/viņai vislabāk patīk un der.

Es to uztvertu kā + un avotu no kā mācīties.

Vai arī jā, mēs to varam atstāt autora paša ziņā, bet tad viņam nāktos komentēt, ko parasti cilvēks nedarīs un nekāda informācijas maiņa nenotiks.
avatar
Publicēts: 17.12.07 23:11
 citēt
Tāpat jau tagad pastāv iespēja ieakstīt visu sakāmo zem bildes komentāros.
Jēgu tam neredzu un būs tā pat kā erā, kur tik daudzpunktes samet un miers.
avatar
Publicēts: 18.12.07 12:10
 citēt
"Sapratu, ka attēls pats par sevi nav nekā vērts - noliekot blakus divus atelus, mirst abi. Teksts pieshkira atteeliem noziimi, tas pieskiira garlaiciigai bildei ieksheejo dziivi. Taa pati seerija, kuraa atteeli bija gandriiz anoniimi, bet teksti - personiigi. Rezultats bija taads poetisks darbs."
citaats no "Foto Kvartāls" decembra numura, Boriss Mihailovs
avatar
Publicēts: 18.12.07 12:50
 citēt
Ar citātiem ir viena šaize - kāds cits guru būs pateicis pavisam ko pretēju, ar tikpat lielu pārliecību. Gan par foto, gan par dzīvi vispār.

tur tev taisniiba
avatar
Publicēts: 18.12.07 13:52
 citēt
Pašreiz nosaukumu ir problēmas izdomāt kur nu vēl aprakstu. Tas ir pasviestaini un to var darīt, ja ir vēlēsanas, bet ne jau kautkas tāds obligāts. tas ir mans personiskais viedoklis.
avatar
Publicēts: 18.12.07 14:07
 citēt


Es domāju personāžu ar niku "pokEMOns_buchazz" un lielās garās diskusijas, kas bija/ir ap viņu.

Tā paša cilvēka publicētās bildes un bildes, kas neatbilst - (www.fotoblog.lv...)

briedis -> es nedomāju un negribētu lai to izmanto kā attaisnojumu, bet tikai kā pabildus informāciju, lai cilvēkam būtu vienkāršāk saprast, ko autors ir ar to domājis, vai vispaŗ ir kaut ko domājis, utt.

Es īsti nepiekiekrītu, ka visas bildes var runāt pašas par sevi, it sevišķi, ja kāds nezin kultūru un vērtības citā sabiedrībā (piem. kāds bībeles atainojums bildē musulmaņu kultūrai).

Manuprāt arī iesācējam būtu interesanti izlasīt autora ideju, salīdzināt to ar savu un beigās izlobīt no tā visa, kas viņam/viņai vislabāk patīk un der.

Es to uztvertu kā + un avotu no kā mācīties.

Vai arī jā, mēs to varam atstāt autora paša ziņā, bet tad viņam nāktos komentēt, ko parasti cilvēks nedarīs un nekāda informācijas maiņa nenotiks.


Man šķiet, ka tu par daudz satraucies par notiekošo būdams šeit tik īsu laiku.

Ja es kā blogeris nevis admin pastos tavas bildes tad nu sorry man nav par viņam nekas sakāms un ja tu vēl pierakstīsi klāt kautkādu tekstu, tici man, neviens neredzes ne tavu bildi, ne tavu tekstu, jo viņa jau mazajā bildītē neliecina par dižu kvalitāti un ideju.

Iesaku sākumā paņemt topa bildes un mēģināt nobildēt kautko līdzīgu un censties, lai tev būtu kvalitāte kautmazliet tuvu tai bildei, kuru mēģini adarināt. Tad, kad tev tas izdosies sāc ģenerēt savas idejas un izkniebj visiem topeniekiem pogas, bet ja gribi tikai diskutēt par kā tu gribētu šeit likt bildes tad labāk sāc likt viņas citiem baudāmas un velti laiku fotogrāfēšanai nevis filozofēšanai.
Var darīt dajebko, bet ja bilde būs slikta tikuntā nevienam viņa neradīs sejā smaidu. Viss sākās no bildes ... kuras diemžēl tev nav.

Tas ir man blogera nevis admina viedoklis.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):