forum.gif
Tikai fotogrāfija un pār fotogrāfiju...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Tikai fotogrāfija un pār fotogrāfiju...
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 20.12.07 01:02
 citēt
Vispirms, gribu izteikt savu pateicību fotoblog.lv veidotājiem un admiņiem - jo ir aktīvi, "nespiež" ar savu autoritāti, lojāli, atbildīģi un zinoši satur vortālu maksimāljā darbaspējā. Liels paldies Jums.
Esmu reģistrējies uz daudziem fotovortāliem europā - visur apmēram viens un tas pats (es tev 5, ar cerību, kā tu man 5)(man kauns, bet pats biju tāds). Rezultāts fotogrāfijas un morāli-ētiskais līmenis slīd uz leju. Kāpēc man mācīties, jo lai tiktu reitinga virsotnē (kļut par meistaru), vajadzīgs pavisam kas cits...
Uzskatu, kā būtu loģisķi aizliegt vērtēt citu darbus tiem kas ir tikuši reitinga pirmajā 50-iekā(komentēt var). Tiem,kam ļoti gribās likt 555,
atļaut to darīt zem savām bildēm bez ierobežojuma, jēga paliek tā pati...
Labus, derīgus kommentus k/k vajādzētu atbalstīt(atzīmēt, vērtēt?), pielikt papildus punktus reitingam.
Labs varints, manuprāt,ir pilna anonimitāte - autorus, kommentus un atzīmes varū redzēt tikai pēc vērtejuma. Plašāk šo domu(un ne tikai) esmu aprakstijis šeit(RU)
www.photoline.ru...
Lai k/k reabilitēt savu sirdsapziņu, drīzākāja laikā nobalsošu par autoru bildēm,kas reitinga pirmajā 50-kā pēc kārtas. To pašu iesaku izdarīt Jums, cienijamie kolēģi, zem manām...
Veiksmi daiļradē un priecīgus Ziemas Svētkus. :)))
p.s. Lūdzu piedot, par manu"latviešu"...
admiņiem - ja uzskatiet par vajadzīgu un tehnisķi iespejamamu, variet nokopēt, to manu tekstu šeit.
avatar
Publicēts: 20.12.07 08:48
 citēt
Paldies par analīzi :) baigi patika tie daudzie aforismi par maakslu :)

Katraa zinjaa, sho te njemam veeraa, visdriizaak ne taadaa formaa, kaa tu to piedaavaa, bet tajaa virzienaa.

Viena no lietaam, pie kuras principiaali pieturamies un kaapeec neieviesham tos daudzos ieteikumus - aizliegt, dzeest, sleept, neljaut ir tas, ka internets ir briiva vide. Atveerto community nevar veidot ierobezhojot un aizliedzot no adminu puses, jo tad tas nav community, bet sleegtais autoritaarais pakljauto un valdosho loks.

Cits jautaajums, kad community izaug tik liels, ka saak shkjelties pa intereseem (tas ir neizbeegams process), vieni sagaida vienu, citiem vajag citu, treshie neko negrib mainiit, bet ceturtie grib visu savaadaak, tad tas ir signaals uz differenceeshanos.

Esoshaa bloga versija neljauj funkcionaali lietotaajiem iipashi atdaliities no citiem paliekot te pat. Galerijaa "lielajiem" ir jaavaaraas vienaa katlaa ar "pokeem", blogaa fotograafiem jaalasa arii nez kaapeec dzeja, reportaazhaaas privaataas sessijas samaisaas ar notikumiem, skolaas iesaaceejs apjuuk informaacijas daudzumaa paar vinja galvu, bet andre kaarteejo reizi jaalasa par zelta shkjeelumu :)

Redzu muusu galveno uzdevumu bloga attiistiibaa iet uz diferenceeshanu, neviss apgraiziishanu vai ierobezhoshanu. Domaaju, ka konceptuaali adminiem ir skaidrs - kur rakt un ko dariit... jaaveido privaataakas telpas dazhaadu intereshu grupaam. Atliek tikai smagais jautaajums par tehniskaas realizaacijas iespeejaam :)
avatar
Publicēts: 20.12.07 21:02
 citēt
bet bildes anonimitātei līdz balsojumam nevajadzētu būt nekam diži sarežģītam, tas noteikti ir gana realizējams pasākums ;)
Tas nāktu TIKAI par labu fotogrāfijai pašai un mākai to nobildēt un pasniegt...
avatar
Publicēts: 21.12.07 21:30
 citēt
No malas skatoties uz Jūsu, kungs, rīcību, vērtēšanas metodēm un taktiku tā vien liekas, ka Jums ir kāda nopietna krīze, emocionāls sabrukums vai tamlīdzīgas problēmas.

Vai šādā stāvoklī cilvēks spēj objektīvi spriest un tai skaitā arī vērtēt kāda gara darbus!?...šaubos.
Protams par gaumi nestrīdās [ja cilvēks to nav pilnigi uz kādu laiku pazaudējis], bet nav jābūt izcilam profesionālim, lai saskatītu dīvainības jūsu rīcībā...kā var vērtēt apmēram līdzvērtīgus darbus un Saviem darbiem likt augstākas atzīmes??? Tā jau ir kāda dīvaina patologija...

Lai gan redzot jūsu zemos vērtējumus autoriem, kas reitingā ir virs Jums - ir arī ļoti banāls un vienkāršs sevis bīdīšanas izskaidrojums.

Pēc jūsu darbiem spriežot jūs neesat iesācējs! Un kāpēc Jums tagad šādi jocīgi jārīkojas?

Domāju emocionāli nelīdzsvarotā stāvoklī veselīgāk ir ieturēt pauzi pirms pieskalda daudz nevajadzīgas malkas!

Novēlu Jums atrast pazaudēto "es"
avatar
Publicēts: 24.12.07 18:23
 citēt
No malas skatoties uz Jūsu, kungs, rīcību, vērtēšanas metodēm un taktiku tā vien liekas, ka Jums ir kāda nopietna krīze, emocionāls sabrukums vai tamlīdzīgas problēmas.

Vai šādā stāvoklī cilvēks spēj objektīvi spriest un tai skaitā arī vērtēt kāda gara darbus!?...šaubos.
Protams par gaumi nestrīdās [ja cilvēks to nav pilnigi uz kādu laiku pazaudējis], bet nav jābūt izcilam profesionālim, lai saskatītu dīvainības jūsu rīcībā...kā var vērtēt apmēram līdzvērtīgus darbus un Saviem darbiem likt augstākas atzīmes??? Tā jau ir kāda dīvaina patologija...

Lai gan redzot jūsu zemos vērtējumus autoriem, kas reitingā ir virs Jums - ir arī ļoti banāls un vienkāršs sevis bīdīšanas izskaidrojums.

Pēc jūsu darbiem spriežot jūs neesat iesācējs! Un kāpēc Jums tagad šādi jocīgi jārīkojas?

Domāju emocionāli nelīdzsvarotā stāvoklī veselīgāk ir ieturēt pauzi pirms pieskalda daudz nevajadzīgas malkas!

Novēlu Jums atrast pazaudēto "es"


fotOblog.lv forums -> Ieteikumi -> "Tikai fotogrāfija un pār fotogrāfiju..."
Kā vis jūsu teiktais atiecas uz šo tēmu man "nepielec".
Ja ļoti gribās apspriest Alloxa(s) personības slimības, manuprāt "burziņa", var atvert atbilstošu tēmu un pamēģināt sākt "ārstēt" "nabaga" Alloxu. Veiksmi jaunās pieredzes apgūšana.

p.s. Ceru, kā Alloxa paliks dzīvs, pēc tādas ārstešanās un varēs, ne pieveršot uzmanību sirdsapziņai, likt 555(šedevri) zem visām bildem pēc kārtas.
Uz līdzīgiem ierakstiem (ārpus tēmas) vairs neatbildēšu.
avatar
Publicēts: 24.12.07 18:42
 citēt
manuprāt, šeit ļoti retam lietotājam interesē fotogrāfija kā tāda.
šiet ir nerakstīi likumi kādam jābūt sižetam un izpildījumam, lai foto tiktu atzīts. Jebkurš solis ārpus šī rāmja liekas ķecerība.
Bet visumā izlasīju arī norādīaja linkā izlkāstīo - jāatzīst, ka piekritīšu.
Protams ir fotogrāfi, kam redzams rokraksts, bet tie ir sasnieguši zināmu kvalitātes līmeni un atpazīstamību, toties pārējo bildes tiek vērtētas tikai caur autora prizmu...
Nevienu neinteresē doma un ideja, kas ietērpta fotogrāfijā, neviens nevēlās domāt... :(
avatar
Publicēts: 25.12.07 00:00
 citēt
bet bildes anonimitātei līdz balsojumam nevajadzētu bū nakem diži sarežģītam, tas noteikti ir gana realizējams pasākums ;)
Tas nāktu TIKAI par labu fotogrāfijai pašai un mākai to nobildēt un pasniegt...
no 1-nas 1/2-ses Y. tak gadās varbūt, ka kāds skata pārsvarā tikai konkrētu autoru darbus.
avatar
Publicēts: 25.12.07 13:13
 citēt
ja kādam tīk skstīt tikai kāda konkrēta autora darbus, tad bilžu anonimitāte piešķirs zināmu intrigu. Prast atsķirt zināma autora bildes no pārējām, kļūt par foto ekspertu, gluži kā tas ir sastopams mākslā..
Vai arī liks paskatīties arī uz citu autoru darbiem, tādējādi paplašinot savu redzes loku - tā teikt to mucas spundi padarot plašāku... :D
avatar
Publicēts: 25.12.07 13:19
 citēt
Vairums cilvēku nesaprot, ka darbi ir jāskatās autora kontekstā. Kas gan būtu, piemēram, H.Zemītis, ja ņemtu viņa bildes pa vienai un atesvišķi!?
avatar
Publicēts: 25.12.07 13:24
 citēt
Tur jau tā lieta - vienam Zemīša foto arī atrauts no konteksta paliktu tikai labs foto, vai arī tikai zinātājam tas būtu Zemīša foto.
Un šis autora kults noliedz iespēju vienkārša fotogrāfa darbam būt labam, vai arī pieļauj meistaram nolaist lažu...

Te jau sen ir izskanējusi doma, ka dažkārt attēls, kuru gada beigās pasaulē atzīti foto kritiķi nosauks par vienu no pasaules gada foto - šeit neizpelnīsies nevienu atzīmi un komentāru, vai arī gudrības nio tēmas, ka neass, pārgaismots, šķībs utt...
avatar
Publicēts: 25.12.07 13:26
 citēt
Interesanta diskusija. Elikam taisnība, nevajag ierobežojumus, tad būs kā šūterī! (: Es nez. blogs mans pirmais vortāls tāda tipa, iemācījies visu esmu no bloga un gribu lai tas paliek tāds pats kāds ir! (:
Au n jautājums, vai ir tāda fiška ka profils tiek dzēsts ja cilvēks ir reģistrējies un neveic nekādas darbības ne forumā un tā! Viss pa nulēm. vai arī nepievieno darbus ilgāku laiku. K-kur sen foruma lasīju arī to ka varētu gadīties ka uz mēnešiem 3 aizbrauc un k-kurieni un tā neta nav vai k-kas tāds... bet nu k-kāda profilu sijāšana! no čutne puse no visiem autoriem neko nav pievienojuši. tas piemēram arī atvieglotu atsevišķu autoru sameklēšanu, protams ja zini ko meklēt tad atrodi, bet tomēr! :roll:
Vispār man darīt pašlaik nav ko tapēc te rakstu (spamoju) :D Gribējās kādā diskusijā iejaukties!!! :lol: 8)
avatar
Publicēts: 25.12.07 13:32
 citēt
Uz savām kļūdām mācīties ir efektīvāk un paliekošāk atmiņā, nevis iet vieglo ceļu un mācīties no svešiem panākumiem.
Izklausās pēc mazohisma, bet tas liek domāt, liek kustināt to sakaltušo pelēko švammi starp ausīm...
Reizēm viena un tā paša rezultāta sasniegšanai ir lielietojamas vairākas metodes un nav zvanīts, kura ir labākā...
Ar karoti numē ieliktās zināšanas nav "tik vētīgas" kā pasa sviedriem un asarām apgūtās...
avatar
Publicēts: 25.12.07 17:47
 citēt
Alloxa, iziet caur galerijai un variable samest variable atzīmes var katrs. Bet samest trinīšus bez konkrēta paskaidrojuma ko nākotnē labot izskatās vēl sliktāk nekā likt piecīšus. Neteikšu neko par savām bildēm bet citu autoru galerijās kur patiešām labām bildēm es redzu uz bui-dui samestas atzīmes :( . Varbūt konkrēto dzīves krīzes gadījumos nevaidzētu savus "netīrumus" tomēr izmest uz citiem cilvēkiem? Cits nekas prātā vienkārši nenāk :) Ja jau tev no tā vieglāk paliek tad vari samest manām atlikušām bildēm vienniniekus bet citur gan gribētos redzēt komentus zem taviem balsojumiem :)
avatar
Publicēts: 25.12.07 23:49
 citēt
Alloxa, iziet caur galerijai un variable samest variable atzīmes var katrs. Bet samest trinīšus bez konkrēta paskaidrojuma ko nākotnē labot izskatās vēl sliktāk nekā likt piecīšus. Neteikšu neko par savām bildēm bet citu autoru galerijās kur patiešām labām bildēm es redzu uz bui-dui samestas atzīmes :( . Varbūt konkrēto dzīves krīzes gadījumos nevaidzētu savus "netīrumus" tomēr izmest uz citiem cilvēkiem? Cits nekas prātā vienkārši nenāk :) Ja jau tev no tā vieglāk paliek tad vari samest manām atlikušām bildēm vienniniekus bet citur gan gribētos redzēt komentus zem taviem balsojumiem :)


1. Vai esi lasījis šo - www.fotoblog.lv....
2. Bildes, kurām lieku zemāk par 3 - obligāti komentēju.
3. "... patiešām labām bildēm es redzu uz bui-dui samestas atzīmes" - esi konkrētāks - parād bildi kurai, pēc tavām domām, Alloxa "uz bui-dui sametis atzīmes" un pamēģini to pierādīt... Alloxa mēginās aizstāvēt savu viedokli. Nepārcenties, kā-tik neiznāk, ka Alloxa(s) liktās atzīmes nav pārāk labās.
4. "...samest trinīšus bez konkrēta paskaidrojuma...", bet samest pieciniekus bez konkrēta paskaidrojuma, zem vājām bildem, tu uzskati par normālu parādību?
5. Atvaino, bet ""netīrumus" tomēr izmest uz citiem cilvēkiem" atiecas vairāk uz šī teksta autoru, nevis uz adresāta. Pagaidām Alloxa "tur sevi rokās" - prot nepariet uz personības apvainojumiem, jo jūtās vesels, dzīves priecīgs, daiļrades idejām atklāts un humora izjūtu no kaiminienes sen at-da-bū-jis.
Dakteru zīmi (ar zīmogiem) izsūtīšu pa faksu (dod, please, adresi).
Prieku, veselību un panākumus 2008-jā... :D
avatar
Publicēts: 26.12.07 00:38
 citēt
Alloxa:
5 baļu sistēma ir labi daudziem pazīstama no seniem skolas laikiem. Proti -
5 Viss perfekti atbildēts!
4 Labi bet tomēr ir kādi sīkumiņi (uz kuriem starp ciru norāda)
2 Vidēji un neizteikt ar pietiekoši daudz kļūdām bet tomēr tomēr izvilkts kaut kā.
2 Kautkas ir provēts bet pilnīgi garām un pilnībā nepareizi.
1 Darbs nav izdarīts.
Ejam zemāk un skatamies:
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
veram vaļā gandrīz vienalga kuru no pēdējām 15-20 bildēm un skatamies lejā balsojumus kuri salikti vienā dienā un praktiski vienā vakarā :) . Nevienām balsojumam nav neviena komentāra un no pilnīgi visiem balsojumiem izceļās Aloxa balsojumi :) . Tapēc atvainojos ja iespaids kuru tas atāj bija tāds kadu es uzrakstīju bet tas patiešām tāds viņš arī ir un no tā brīža viņš nav izmainījies. Postēt linku uz katru konkrētu bildi pārāk daudz sanāks. Šeit ir pietiekoši daudz kuri balso vēl zemāk bet atī komentē tad kas un kā un protams tas notiek sistemātiski nevis vienas dienas vakarā un tādā kvantumā. :)
avatar
Publicēts: 26.12.07 00:52
 citēt
nu jaa
briest apvērsums?
avatar
Publicēts: 26.12.07 00:59
 citēt
nu jaa
briest apvērsums?


Nē nu es jau neko :) .Tik nesaprotu ko visi tā saspringst kad prasu komentēt kļūdas :). Ne jau lai paskaidrotu savu rīcību bet noteikt uz konkrētām kļūdām. Vismāz skolā cik atceros tad bija! Norādītas kļudas un tad atzīme atiecīga :).
avatar
Publicēts: 26.12.07 01:12
 citēt
skatos kautvai šijā bildē
www.fotoblog.lv...
un nu ļoti gribās zināt kas šeit tik slikti izpildīts :)
avatar
Publicēts: 26.12.07 01:24
 citēt
Alloxa:
5 baļu sistēma ir labi daudziem pazīstama no seniem skolas laikiem. Proti -
5 Viss perfekti atbildēts!
4 Labi bet tomēr ir kādi sīkumiņi (uz kuriem starp ciru norāda)
2 Vidēji un neizteikt ar pietiekoši daudz kļūdām bet tomēr tomēr izvilkts kaut kā.
2 Kautkas ir provēts bet pilnīgi garām un pilnībā nepareizi.
1 Darbs nav izdarīts.
Ejam zemāk un skatamies:
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
veram vaļā gandrīz vienalga kuru no pēdējām 15-20 bildēm un skatamies lejā balsojumus kuri salikti vienā dienā un praktiski vienā vakarā :) . Nevienām balsojumam nav neviena komentāra un no pilnīgi visiem balsojumiem izceļās Aloxa balsojumi :) . Tapēc atvainojos ja iespaids kuru tas atāj bija tāds kadu es uzrakstīju bet tas patiešām tāds viņš arī ir un no tā brīža viņš nav izmainījies. Postēt linku uz katru konkrētu bildi pārāk daudz sanāks. Šeit ir pietiekoši daudz kuri balso vēl zemāk bet atī komentē tad kas un kā un protams tas notiek sistemātiski nevis vienas dienas vakarā un tādā kvantumā. :)


Atradu kur mūsu balsojumi (blakus) un ir atšķirīgi... www.fotoblog.lv... Pamatojiet lūdzu savus 555 :shock: OK.
avatar
Publicēts: 26.12.07 01:33
 citēt
Alloxa:
5 baļu sistēma ir labi daudziem pazīstama no seniem skolas laikiem. Proti -
5 Viss perfekti atbildēts!
4 Labi bet tomēr ir kādi sīkumiņi (uz kuriem starp ciru norāda)
2 Vidēji un neizteikt ar pietiekoši daudz kļūdām bet tomēr tomēr izvilkts kaut kā.
2 Kautkas ir provēts bet pilnīgi garām un pilnībā nepareizi.
1 Darbs nav izdarīts.
Ejam zemāk un skatamies:
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
veram vaļā gandrīz vienalga kuru no pēdējām 15-20 bildēm un skatamies lejā balsojumus kuri salikti vienā dienā un praktiski vienā vakarā :) . Nevienām balsojumam nav neviena komentāra un no pilnīgi visiem balsojumiem izceļās Aloxa balsojumi :) . Tapēc atvainojos ja iespaids kuru tas atāj bija tāds kadu es uzrakstīju bet tas patiešām tāds viņš arī ir un no tā brīža viņš nav izmainījies. Postēt linku uz katru konkrētu bildi pārāk daudz sanāks. Šeit ir pietiekoši daudz kuri balso vēl zemāk bet atī komentē tad kas un kā un protams tas notiek sistemātiski nevis vienas dienas vakarā un tādā kvantumā. :)


Atradu kur mūsu balsojumi (blakus) un ir atšķirīgi... www.fotoblog.lv... Pamatojiet lūdzu savus 555 :shock: OK.


Izdarīts par minūti ātrāk nekā tika iepostēts shis teksts :). Pietam konkrēti izskaidroju kas un kā. Lasam augstāk ko es teicu par balsojumiem.Noteitk ka viss ir juaki būtu krietni mazāk jāieraksta nekā to kas nav pareizi. Tas būtu diezgan loģiski. Vispār būtu smieklīgi lasīt "Zin! Šis te punkts tev ir labs! Par to tev 5! Un šite ar ir labi! OOO! Un zini šite tajā stūrī ar ir labi! Še tev vēl viens 5! Un zini re kur te arī šis šis un šis un šitas ar ir labi! Vēl viens 5!" Alloxa neņem tik tuvu pie sirds visu :). Nevaig stresot! Dzīve is jauka! :)
avatar
Publicēts: 26.12.07 02:21
 citēt
Varbūt turpināsim par bildi - zem bildes www.fotoblog.lv... (citādi jocīģi iznāk - es gaidu tur, bet jūs šeit k/k rakstiet).
Par stresiem ir paragru runāt, bilžu analīze Alloxa jūtas, kā putns debesīs.
avatar
Publicēts: 26.12.07 11:45
 citēt
izskatās,ka pamatskolā ieradies sevi neapliecinājis viduvējs profesors,kuram ir svarīgi pateikt,ka neko jūs nesaprotat no augstākās matemātikas,tāpēc nevaru likt par 2x2=4 jums piecinieku...
avatar
Publicēts: 26.12.07 12:06
 citēt
skatos kautvai šijā bildē
www.fotoblog.lv...
un nu ļoti gribās zināt kas šeit tik slikti izpildīts :)



Tas toc skiet neadvekati un bez komentara es pat domaju dzest ara sadu vertejumu, lai tas nebojatu reitingu labai bilde.

Alloxa, ja tev ir ko teikt tai bildei, lai aizstavetu savu vertejumu, ludzu, nokomente vinu preteja gadijuma vins tiks dzests.
avatar
Publicēts: 26.12.07 12:21
 citēt
... kautvai ...
www.fotoblog.lv...
un nu ļoti gribās zināt kas šeit tik slikti izpildīts :)
man bieži tā, ka vērtētu apmēram uz 4,75 vai 4,82 /kas jau neslikti!/, bet neceļas nagi izmaitāt vērtējumu.
konkrētajā bildē nu no tiesas neatrodu, kur piesieties. ka detaļas tumsā mazliet izpaliek? lai tak. nav jau pases bilde.
avatar
Publicēts: 26.12.07 12:24
 citēt
... kautvai ...
www.fotoblog.lv...
un nu ļoti gribās zināt kas šeit tik slikti izpildīts :)
man bieži tā, ka vērtētu apmēram uz 4,75 vai 4,82 /kas jau neslikti!/, bet neceļas nagi izmaitāt vērtējumu.
konkrētajā bildē nu no tiesas neatrodu, kur piesieties. ka detaļas tumsā mazliet izpaliek? lai tak. nav jau pases bilde.


Ok, 4 par izpildijumu tas butu jau ta loti kritiski, bet nu ja ir 3 tad vajaga komentaru. Tur nav vairak nekadi varinati.
avatar
Publicēts: 26.12.07 12:27
 citēt
Ok, 4 par izpildijumu tas butu jau ta loti kritiski, bet nu ja ir 3 tad vajaga komentaru. Tur nav vairak nekadi varianti.
tad vajaga komentaru - ja vien nav acīmredzami, bet pat ja tā, autoram koments varētu būt no svara.
Sadalu viedokli!
avatar
Publicēts: 26.12.07 13:42
 citēt
Tam, ka par 3 vajag komentāru, piekrītu (pats gan komentēju jebkuru savu vērtējumu, jo nejūtos tajā rangā, kas var atļauties nekomentēt), bet ox3r solījumam dzēst apstrīdētu vērtējumu pie vienas atsevišķas bildes redzu vairāk mīnusu, kā plusu.
Ja admiņi sāks regulēt vērtējumus (kamēr te burzos „na haļavu”, viņu tiesības uz to neapstrīdu), pie tam tikai atsevišķām bildēm, vai, vēl sliktāk – atsevisķiem vērtētājiem, tad atmosfēra te var tikai pasliktināties, bet objektivitātes pieaugums nu nekādi nav gaidāms.
avatar
Publicēts: 26.12.07 13:57
 citēt
Tam, ka par 3 vajag komentāru, piekrītu (pats gan komentēju jebkuru savu vērtējumu, jo nejūtos tajā rangā, kas var atļauties nekomentēt), bet ox3r solījumam dzēst apstrīdētu vērtējumu pie vienas atsevišķas bildes redzu vairāk mīnusu, kā plusu.
Ja admiņi sāks regulēt vērtējumus (kamēr te burzos „na haļavu”, viņu tiesības uz to neapstrīdu), pie tam tikai atsevišķām bildēm, vai, vēl sliktāk – atsevisķiem vērtētājiem, tad atmosfēra te var tikai pasliktināties, bet objektivitātes pieaugums nu nekādi nav gaidāms.


Ir ta, ka dazreiz vertejumi tiek dzesti un tas notiek sados gadijumos ->
[list]Kad vertejums ir kludains un pats vertetajs to atzist.

Kad vertejums ir nepaties pec bildes autora skatijuma un vertejuma autors nevar pamatot savu vertejumu (Tu man 3 se es tev ar 3 un citi tada veida gadijumi)

Ja kads cits lietotajs taja skaita ari admins uzskata, ka vertejums ir neatbilstos un vins ir bez komentara tad nu man skiet, ka ir tiesibas palugt autoram komentaru un, ja vins nav spejigs par savu 3nieku to sniegt tad ir apzauba ari vina speja analizet un vertet bildi[/list:u]

Ta es domaju.
avatar
Publicēts: 26.12.07 14:07
 citēt
Es iesaku,tās bildes,kuras aloxa novērtē uz 555,automātiski likt šedevru klasē,jo tas vīrs zin patiesību kādai jābūt ideālai bildei.Kaut kā atgadina tos,kuri grib kļūt populāri,nogalinot kādu slavenību...Nu katrs jau kā īpaši izceļas.
avatar
Publicēts: 26.12.07 14:28
 citēt
Patika šis komentārs:
www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 26.12.07 14:33
 citēt
Man vienkarsi nav ko teikt...
avatar
Publicēts: 26.12.07 14:37
 citēt
Ox3r –
1. Par kļūdainu vērtējumu diskusijas nav.
2. Par „nepatiesu” (laikam domāti tā sauktie ‘atriebības” vērtējumi) – slidens ceļš, tad it kā vajadzētu regulēt arī „ja tu man 555, es tev par to arī pakasīšu aiz austiņas 555”, bet tas nav praktiski iespējams. Paša pieredze – reti, bet tomēr lietojot gandrīz visu vērtējumu skalu, izņemot tikai „1”, atriebību neesmu saņēmis nekad, laikam šī parādība nemaz nav tik izplatīta.
3. Tiesības palūgt komentāru ir par JEBKURU vērtējumu un KATRAM, ieskaitot admiņus. Ja ziņu par nespēju (nevēlēšanos) atbildēt uz šādu admiņa lūgumu pievienos blakus vērtētai bildei tur pat komentos, diskusija var iznākt dziļāka, nekā vērtējumu izdzēšot. Tas, protams, ja diskusiju uzskata par vērtīgāku, nekā ciparu, bet ticams, ka arī tie var mainīties, jo diskusija piesaistīs vairāk vērtētāju, kuri izpaudīs (ne)piekrišanu ar saviem cipariņiem.
avatar
Publicēts: 26.12.07 14:49
 citēt
skatos kautvai šijā bildē
www.fotoblog.lv...
un nu ļoti gribās zināt kas šeit tik slikti izpildīts :)



Tas toc skiet neadvekati un bez komentara es pat domaju dzest ara sadu vertejumu, lai tas nebojatu reitingu labai bilde.

Alloxa, ja tev ir ko teikt tai bildei, lai aizstavetu savu vertejumu, ludzu, nokomente vinu preteja gadijuma vins tiks dzests.


Labi, būs argumerntēts koments. ;)
avatar
Publicēts: 26.12.07 15:00
 citēt
Varbūt ne par tēmu, bet, lai izvairītos no daļas kļūdaino vērtējumu, varbūt derētu jaunajā versijā vērtējumu skalā neievietot noklusētās vērtības.
Lai tomēr iespiež ar pelīti katru 5/5/5, 3/3/3, nevis nenostrādā peles "klick" uz kādu no vērtībām un nejauši ieliekās 5/3/5, 3/5/5 utt balsis...
Kamēr nav ieliktas visas atzīmes, poga "Balsot" nav aktīva... :roll:

Gabals nevienam tāpēc nenokritīš - skat. REX - tas vienmēr saliek 5/5/5, kaut katru reizi jāieklikšņina... :D
avatar
Publicēts: 26.12.07 15:18
 citēt
Varbūt turpināsim par bildi - zem bildes www.fotoblog.lv... (citādi jocīģi iznāk - es gaidu tur, bet jūs šeit k/k rakstiet).
Par stresiem ir paragru runāt, bilžu analīze Alloxa jūtas, kā putns debesīs.


Es atbildēju tur to kas atiecās uz konkrēto bildi. Apspriest tur citas nebūtu diezgan korekti. Ja interesē šedevri tad varbūt pienācis laiks beigt sapņot? Par šedevriem šeit nebalso ar piecīšiem. Tādas lietas atrodas muzejos-izstādēs un cilvēki par tādām balso ar labu piķi. Par to fotogrāgiju ar to mušu varētu atbildēt ka kadrs uz 10 un sajūtas uz 100!!! Izpildījums gan nepatīk. Saprotu ka tādu kadru nav iespējams sagatavot un nokadrēt bet trokšņus varēja gan patīrīt photoshopā. Tāpēc zem tās bildes arī nēsmu balsojis. Un varbūt pietiek prasīt kapēc es esmu balsojis ne tā kā Alloxa un pašam atbildēt par sevi? :) . Vismaz kad tas notiek tādos kvantumos vienā dienā un zem visām patieši labām bildēm kuras vismaz es kādas 50-100 saskaitīju, tas liek krietni aizdomāties vadoties vēc kā Alloxa to bija darījis.
avatar
Publicēts: 26.12.07 15:20
 citēt
Ox3r –
1. Par kļūdainu vērtējumu diskusijas nav.
2. Par „nepatiesu” (laikam domāti tā sauktie ‘atriebības” vērtējumi) – slidens ceļš, tad it kā vajadzētu regulēt arī „ja tu man 555, es tev par to arī pakasīšu aiz austiņas 555”, bet tas nav praktiski iespējams. Paša pieredze – reti, bet tomēr lietojot gandrīz visu vērtējumu skalu, izņemot tikai „1”, atriebību neesmu saņēmis nekad, laikam šī parādība nemaz nav tik izplatīta.
3. Tiesības palūgt komentāru ir par JEBKURU vērtējumu un KATRAM, ieskaitot admiņus. Ja ziņu par nespēju (nevēlēšanos) atbildēt uz šādu admiņa lūgumu pievienos blakus vērtētai bildei tur pat komentos, diskusija var iznākt dziļāka, nekā vērtējumu izdzēšot. Tas, protams, ja diskusiju uzskata par vērtīgāku, nekā ciparu, bet ticams, ka arī tie var mainīties, jo diskusija piesaistīs vairāk vērtētāju, kuri izpaudīs (ne)piekrišanu ar saviem cipariņiem.


Ta tas ir es tev piekritu un domaju tu saprati ari mani.

Jebkura gadijuma diskusija ir svarigaka par vertejumiem vai ko citu un tiesi tapec nepieciesams komentars, jo man teiksim nebija skaidrs par ko taja bilde ir ielikts 3nieks.
avatar
Publicēts: 26.12.07 15:47
 citēt
Patika šis komentārs:
http://www.fotoblog.lv/?f=34&id=78172


Tavas bildes es ar izskatīju un tur ar pilns ar tādiem nekomentētiem balsojumiem :). vienkārši visus Alloca balsojumus šeit postēt sanāktu diezgan gara lapa :D
avatar
Publicēts: 26.12.07 19:12
 citēt
palasīju :D padomāju, kam tad īsti ir taisnība, un ir divas versijas:
1. visi darbi pie kuriem nepieiet Alloxa tiek automātiski pacelti uz augšu, ar vai bez iemesla, naf lustes pētīt...
2. Atceros Vismantu, kurš droši lika visus cīparus no 1-5, un arī viņš neizturēja pretspiedienu, tāpat hunderttausend ir palicis "slinkāks", arī es reti, reti eju zem 5, kaut gan eju, daudzi citi, tagad Alloxa (starp citu viņi labi komentēja). Tradicijas un masas nolīdzina , nonivilē visu, ja nevari 555, pie darba neej klāt, nerakstīts bloga likums, kuru pārkāpjot dabūsi ciest.
Sākumā, kamēr pie tā pieradu, arī bija jocīgi. Un tā es radīju pie SAVU VĒRTĪBU SKALU. Tā ir:- ja par darbu ir balsojuši 75-100, bilde ir interesanta un laba, ja virss simta , ļoti laba, jo tā vairs naf sagadīšanās. Ap 40-75 balsojumi- normāls ieinteresējošs bilžuks. Līdz 40- vienmēr atradīsies kāds, kam patiks.

Bet Alloxa NAF PĀRKĀPIS fotobloga noteikumus...un viņam ir tiesības vērtēt, kā viņš uzskata par pareizu (nepētiet, mani darbi arī no viņa ir vērtēti, bet ne reizi neesu taisījis brēku).
avatar
Publicēts: 26.12.07 19:16
 citēt
Bet vajaga komentarus savadak nekada jega no ta nav un ir tikai sajuta, ka kadam ir slikts garigais.
avatar
Publicēts: 26.12.07 19:25
 citēt
ne jau visus cilvēkus vecāki bērnībā uzslavējuši un uzmundrinājuši....
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):