forum.gif
Tikai fotogrāfija un pār fotogrāfiju...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Tikai fotogrāfija un pār fotogrāfiju...
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 26.12.07 19:27
 citēt
palasīju :D padomāju, kam tad īsti ir taisnība, un ir divas versijas:
1. visi darbi pie kuriem nepieiet Alloxa tiek automātiski pacelti uz augšu, ar vai bez iemesla, naf lustes pētīt...
2. Atceros Vismantu, kurš droši lika visus cīparus no 1-5, un arī viņš neizturēja pretspiedienu, tāpat hunderttausend ir palicis "slinkāks", arī es reti, reti eju zem 5, kaut gan eju, daudzi citi, tagad Alloxa (starp citu viņi labi komentēja). Tradicijas un masas nolīdzina , nonivilē visu, ja nevari 555, pie darba neej klāt, nerakstīts bloga likums, kuru pārkāpjot dabūsi ciest.
Sākumā, kamēr pie tā pieradu, arī bija jocīgi. Un tā es radīju pie SAVU VĒRTĪBU SKALU. Tā ir:- ja par darbu ir balsojuši 75-100, bilde ir interesanta un laba, ja virss simta , ļoti laba, jo tā vairs naf sagadīšanās. Ap 40-75 balsojumi- normāls ieinteresējošs bilžuks. Līdz 40- vienmēr atradīsies kāds, kam patiks.

Bet Alloxa NAF PĀRKĀPIS fotobloga noteikumus...un viņam ir tiesības vērtēt, kā viņš uzskata par pareizu (nepētiet, mani darbi arī no viņa ir vērtēti, bet ne reizi neesu taisījis brēku).


Haiduks, domāju neviens neko pat nebūtu teicis par Alloxa (vismaz es nē) ja to viņs darītu sistemātiski. Šijā gadījumā tas viss bija bez nekāda iemesla ĻOTI DAUDZĀM LABĀM bildēm, prakstiski vienā dienā un vienā stundā salika nekomentētas atzīmes. Pietam tieši uz tām kur pār pa 100 balsojumiem bija labi :). Es kad ieraudzīju zem savām šo lietu, vienkārši pasmaidīju un aizmirsu. Bet vakar ieraudzīju ka tas zem patiešām labām citu autoru bildēm salikts. Tad es gribētu zināt kāpēc un kas tajās bildēs tik slikts ir bijis pat ja arīpašam autoram tas neinteresē.
avatar
Publicēts: 26.12.07 19:36
 citēt
Tāpēc man nez kāpēc ienāca prātā mans iepriekš rakstītajs 1, (pirmais punkts), vot ja tā izrādīsies taisnība, tad gan tas ir zemiski.
avatar
Publicēts: 26.12.07 21:19
 citēt
Tāpēc man nez kāpēc ienāca prātā mans iepriekš rakstītajs 1, (pirmais punkts), vot ja tā izrādīsies taisnība, tad gan tas ir zemiski.


Bet, admiņi zin, kāpēc Alloxa pārstāja (uz trīs dienām) apsolīto balsojumu par top 50 autor-bildem. Zemāk nedaudz no PP:
20 Dec 2007
adminis -
"...iesaku parcelt uz citu dienu TOP autoru bilzhu kritisku verteshanu bez paskaidrojuma"
Alloxa atbilde -
"Nesapratu kas ir topautori... sāku balsot no reitinga augšas, ja tagad pārtraukt to darīt, iznāks nevisai zolīdi, no manas puses, atiecība pār pārējiem. Tauta varēs pateikt, kā Alloxa nogemdēja virsotni ar k/k nelabu iemeslu... ????????"
Lūk tāpec Alloxa turpinās vērtēt rīt (ja nedabūs BANU...)
Cik saprotu komentēt "trīnišus" nav obligāti (noteikūmos neatradu) - zemākas atzīmes komentēšu obligāti. Manuprāt, "Fotogrāfa reitingā" 1-50 nav iesāceji no fotogrāfijas, kuriem vajadzētu uz "pirkstiem" pierādīt manu vārtejumu. :)
avatar
Publicēts: 26.12.07 21:40
 citēt
Pirmo punktu svītroju!!! :D
avatar
Publicēts: 26.12.07 21:50
 citēt
Ak dievs,kad tiks pie iesācējiem,tad arī laikam blogs nomirs,saliks mesija visiem 1 un 2 un zudīs interese vispār likt bildes iekšā un censties,jo diez vai arī sapratīs fotoeksperta komentārus.
Manuprāt lietderīgāk būtu kādu fotoskolu ielikt,vadoties no savām zināšanām...
Ir ļoti viegli nogremdēt cilvēku,bet pacelt, prasa vīrišķību un cilvēciskumu,kas acīmredzot trūkst Alloxam.Piedod,man Tevis tiešām žēl,bet vēl vairāk Tavu sievu un bērnus.
avatar
Publicēts: 26.12.07 22:03
 citēt
Manuprāt, "Fotogrāfa reitingā" 1-50 nav iesāceji no fotogrāfijas
:lol:
TAS naff tiesa!
avatar
Publicēts: 27.12.07 00:25
 citēt
ekoists" "...zudīs interese vispār likt bildes iekšā un censties" likt visām bildēm pēc kārtas 555
"Manuprāt lietderīgāk būtu kādu fotoskolu ielikt,vadoties no savām zināšanām..." - varbūt būs arī skola, bet pagaidām, spriežot pēc piecinieku "kalniem" man drīzāk ir jāmācās no jums.
"Ir ļoti viegli nogremdēt cilvēku,bet pacelt, prasa vīrišķību un cilvēciskumu,kas acīmredzot trūkst Alloxam." - Alloxa nevienu CILVĒKU nav gremdejis, esi k/k saputrojis.
"Piedod,man Tevis tiešām žēl,bet vēl vairāk Tavu sievu un bērnus" - paldies par žēlestību no manām sievām un no maniem bērniem... tikai želestību mutē neieliksi un uz dupša neuzvilksi. D
avatar
Publicēts: 27.12.07 00:27
 citēt
Manuprāt, "Fotogrāfa reitingā" 1-50 nav iesāceji no fotogrāfijas
:lol:
TAS naff tiesa!


Bet konkrētāk - kuri tie ir???
avatar
Publicēts: 27.12.07 01:57
 citēt
Neviens nav tiesīgs izlemt OBJEKTĪVI, kas ir laba fotogorāfija un kas nav laba fotogrāfija, bet katram ir tiesības to darīt SUBJEKTĪVI ar savu vērtējumu. Un nevienam citam nav tiesības OBJEKTĪVI izlemt vai vērtējums ir pareizs vai nepareizs.
avatar
Publicēts: 27.12.07 08:46
 citēt
Kaut kādas blēņas
avatar
Publicēts: 27.12.07 09:04
 citēt
tikai želestību mutē neieliksi un uz dupša neuzvilksi. Dtikai bērni vēlāk neatcerēsies to,ko esi mutē ielicis un uz dupša uzvilcis,bet Tavu vienmēr neapmierināto attieksmi gan,un turpinās darīt to pašu ar saviem bērniem.Kā jau teicu,man nav nekas pret Tavu vērtējumu,jo uzskatu,ka esmu tikai iesācējs,bet gan pret attieksmi.Par atzīmēm un reitingiem šeit neviens nemaksā,un es esmu pilnībā pašpietiekams un sevi apzinošs.
avatar
Publicēts: 27.12.07 20:33
 citēt
Manuprāt, "Fotogrāfa reitingā" 1-50 nav iesāceji no fotogrāfijas
:lol:
TAS naff tiesa!


Bet konkrētāk - kuri tie ir???

Rlands66 ir galīgs iesācējs jebkurā foto jautājumā.Viss ir taisīts praktiski uz dullo. :lol:
avatar
Publicēts: 27.12.07 23:59
 citēt
Manuprāt, "Fotogrāfa reitingā" 1-50 nav iesāceji no fotogrāfijas
:lol:
TAS naff tiesa!


Bet konkrētāk - kuri tie ir???

Rlands66 ir galīgs iesācējs jebkurā foto jautājumā.Viss ir taisīts praktiski uz dullo. :lol:

Teksts iespārdija! :D Alloxa, manas bildes arī vērtēsi tikai tad kad tikšu top 50! :D ja tā tad zini es pacentīšos!!! Moš tikko kā tikšu topā izkritīšu jo būs daudz 1 1 1 bet tomēt, ja ir 1 1 1 ceru nedzirdēt komentu kameras tests, bet saņemt normālu vērtējumu kritiku! Mož iztirzājumu!
So. patika arī ideja par kādu fotoskolu, Alloxa tiešām būtu jauki ja uzrakstītu k-ko. par kompeni piemēram... Redzēju bija viens omītes portrets apspēlēts, bet derētu vēl! Vēl varētu par standarta vērtēšanu, pēc kā vērtē bildes, piemēram! Interesantas lietas līdz kurām pat pro neaizdomājas!!! Vo iegūldījums būtu bloga nākotnē! :twisted: :roll:
avatar
Publicēts: 28.12.07 10:45
 citēt
Nevajag visu šo lietu uztvert īpaši nopietni ( vērtēšanu ) un nebūs problēmu. Laiks tāpat saliks pa plauktiņiem visu......
avatar
Publicēts: 28.12.07 15:01
 citēt
O! viss turpinās! All Quiet on the Western Front :)
Nu labi, es ar tad nedaudz. Runājot par ekoists konkrēto darbu, mans viedoklis bija sekojošs- jā, super moments, techniski- spriežot pēc zirgu slikto detalizāciju (s*dīgs skans???) ir skaidrs, ka kadrs klibo un manuprāt pieļauta klasiskā kļūda - tumšie priekšmeti nedaeksponēti gaišā fona dēļ. Autors nav pirmziemnieks, un ar kakonu uz jumta sēž pietiekoši lai pats to neredzētu un nesaprastu. Nedaeksponēts kadrs ir sliktāks par pāreksponēts :) un katrs kko saprotošs fotogrāfs saprot to, ka tas diemžēl ir brāķis.
Var būt Alloxa izvēlētais komentēšanas ceļs nebija korekts, bet par sevi varu teikt, atturējos no balsošanas un komenta dēļ tā, ka ja bilde ir izgājusi finiša taisnē (šobrīd 268 balsis) es, ar savu komentu tiktu nogāzts gar zemi :) un pakārts pie pirmā staba kā tautas ienaidnieks.
Protams, šis ir tikai mans viedoklis, un pilnīgi iespējams, ka šajā s**da web rezolūcijā es kļūdos.
avatar
Publicēts: 28.12.07 15:28
 citēt
VB, daudz neviens neko nebūtu teicis. Ja Alloxa būtu dažām bildēm kautko uzlicis tad arīneviens neko viņam nebūtu teicis. Šī bilde bija tikai kā viens piemērs. Tādas jau ir simtiem :). Domāju ka ja arī būtu viņš komentējis savas atzīmes tad arī neviens neko neteiktu. Smieklīgi palika tikai tas kā piedzima šis koments bildei. Ja jau bija nobalsots par bildi tad bija zināms kāpēc un ilgi domāt nevaidzētu. Bet beigu beigās sanāca otrādi. 12:49 sheit tika solīts argumentēts komentārs kurš parādījās tikai 16:27 zem augstāk minētās bildes. Var norēkties cik ilgi tika dzemdēts tas arguments un kā tā bildē zem lupas tika izskatīta. Tikai tāpēc ar mans koments parādījās zemāk. Bet tā bildes analīze kura notika vēl vēlāk tas bija :D :D :D :D :D .........
avatar
Publicēts: 28.12.07 15:40
 citēt
Manuprāt, "Fotogrāfa reitingā" 1-50 nav iesāceji no fotogrāfijas
:lol:
TAS naff tiesa!


Bet konkrētāk - kuri tie ir???

Rlands66 ir galīgs iesācējs jebkurā foto jautājumā.Viss ir taisīts praktiski uz dullo. :lol:

Teksts iespārdija! :D Alloxa, manas bildes arī vērtēsi tikai tad kad tikšu top 50! :D ja tā tad zini es pacentīšos!!! Moš tikko kā tikšu topā izkritīšu jo būs daudz 1 1 1 bet tomēt, ja ir 1 1 1 ceru nedzirdēt komentu kameras tests, bet saņemt normālu vērtējumu kritiku! Mož iztirzājumu!
So. patika arī ideja par kādu fotoskolu, Alloxa tiešām būtu jauki ja uzrakstītu k-ko. par kompeni piemēram... Redzēju bija viens omītes portrets apspēlēts, bet derētu vēl! Vēl varētu par standarta vērtēšanu, pēc kā vērtē bildes, piemēram! Interesantas lietas līdz kurām pat pro neaizdomājas!!! Vo iegūldījums būtu bloga nākotnē! :twisted: :roll:


www.fotoblog.lv...
Lai ātrāk tikt topā, ceru, kā zini, ko darīt...
avatar
Publicēts: 28.12.07 16:01
 citēt
VB, daudz neviens neko nebūtu teicis. Ja Alloxa būtu dažām bildēm kautko uzlicis tad arīneviens neko viņam nebūtu teicis. Šī bilde bija tikai kā viens piemērs. Tādas jau ir simtiem :). Domāju ka ja arī būtu viņš komentējis savas atzīmes tad arī neviens neko neteiktu. Smieklīgi palika tikai tas kā piedzima šis koments bildei. Ja jau bija nobalsots par bildi tad bija zināms kāpēc un ilgi domāt nevaidzētu. Bet beigu beigās sanāca otrādi. 12:49 sheit tika solīts argumentēts komentārs kurš parādījās tikai 16:27 zem augstāk minētās bildes. Var norēkties cik ilgi tika dzemdēts tas arguments un kā tā bildē zem lupas tika izskatīta. Tikai tāpēc ar mans koments parādījās zemāk. Bet tā bildes analīze kura notika vēl vēlāk tas bija :D :D :D :D :D .........


Par steigu - "Ne novilkot bikses pakakāt nevar, bet apd****ies var" (Alloxa) Mums ar tevi, droši vien, dažādi uzskati par šo "steigu" - jā drīkst, es pieturēšos pie saviem principiem... tu, protams, vari turpināt...
:lol:
avatar
Publicēts: 28.12.07 16:03
 citēt
Es labāk tā lēnām! (:
avatar
Publicēts: 28.12.07 16:23
 citēt
VB, daudz neviens neko nebūtu teicis. Ja Alloxa būtu dažām bildēm kautko uzlicis tad arīneviens neko viņam nebūtu teicis. Šī bilde bija tikai kā viens piemērs. Tādas jau ir simtiem :). Domāju ka ja arī būtu viņš komentējis savas atzīmes tad arī neviens neko neteiktu. Smieklīgi palika tikai tas kā piedzima šis koments bildei. Ja jau bija nobalsots par bildi tad bija zināms kāpēc un ilgi domāt nevaidzētu. Bet beigu beigās sanāca otrādi. 12:49 sheit tika solīts argumentēts komentārs kurš parādījās tikai 16:27 zem augstāk minētās bildes. Var norēkties cik ilgi tika dzemdēts tas arguments un kā tā bildē zem lupas tika izskatīta. Tikai tāpēc ar mans koments parādījās zemāk. Bet tā bildes analīze kura notika vēl vēlāk tas bija :D :D :D :D :D .........


Par steigu - "Ne novilkot bikses pakakāt nevar, bet apd****ies var" (Alloxa) Mums ar tevi, droši vien, dažādi uzskati par šo "steigu" - jā drīkst, es pieturēšos pie saviem principiem... tu, protams, vari turpināt...
:lol:


Šoreiz gan tev taisnība un pilnībā tev piekrītu par steigu uzskatiem! Es pa pilsētu nedrāzīšu 150km/h un pa šoseju nevikšos 10km/h! Te mums patiešām ir dažādi uzskati :)!
avatar
Publicēts: 28.12.07 16:54
 citēt
Viens jautājums Alloxa:
Diemžēl, man nau bildes, kurai es pats varētu ielikt 5,5,5... bet ceru, kā kadreiz būs. Negribu vairs melot ne sev, ne draugiem.[/code:1]
+ ''itkā'' zinot tik daudz teorijas par foto, kā nākas, ka savos 5+ foto gados neesi neko uz 5 uzcepis?
avatar
Publicēts: 28.12.07 19:09
 citēt
Viens jautājums Alloxa:
Diemžēl, man nau bildes, kurai es pats varētu ielikt 5,5,5... bet ceru, kā kadreiz būs. Negribu vairs melot ne sev, ne draugiem.[/code:1]
+ ''itkā'' zinot tik daudz teorijas par foto, kā nākas, ka savos 5+ foto gados neesi neko uz 5 uzcepis?


Diemžēl, tas ir tā - dažas knapi uz 4 velk. Bet tev ir??? kuras pēc 5-10 gadiem varēsi novertēt uz 5 "šedevrs".
avatar
Publicēts: 28.12.07 19:19
 citēt
Paprasi pēc 5-10 gadiem, tad arī atbildēšu!

Vienkārši nevaru Tevi saprast, ja jau zini, ko un kā vajag, kas traucē uztaisīt? :shock:
avatar
Publicēts: 28.12.07 21:52
 citēt
Paprasi pēc 5-10 gadiem, tad arī atbildēšu!

Vienkārši nevaru Tevi saprast, ja jau zini, ko un kā vajag, kas traucē uztaisīt? :shock:


Kā un ko uztaisīt lai patīk lielākumam, daudzmaz zinu, bet kā uztaisīt šedevru, tikai zināšanu vien pamaz... :(
avatar
Publicēts: 28.12.07 22:00
 citēt
Ja pareizi atceros, shuteri teici, ka netaisi bildes citiem, tad nesaprotu, kur ir problēma nobildēt tā, kā Tev patīk?
avatar
Publicēts: 28.12.07 22:46
 citēt
Ja pareizi atceros, shuteri teici, ka netaisi bildes citiem, tad nesaprotu, kur ir problēma nobildēt tā, kā Tev patīk?


Nobildēt vajag tā, lai varētu vismaz viens saprast to, ko tev neizdotos pateikt ar vārdiem. Attēls sevī nes vairāk informācijas par vārdiem. Harmonizēt attēla sastavdaļas, lai pastiprināt, caur skatītāja emocionālo uztveri, tevis ieguldīto domu-ideju... Citiem vārdiem - jācenšas "ieslēgt" rezonātoru skatītājā, lai tas sāktu uztvert tevis ieguldīto energētiku.
avatar
Publicēts: 28.12.07 23:57
 citēt
tas viss izklausījās visai murgaini un tā arī uz manu jautājumu neatbildēja.
avatar
Publicēts: 29.12.07 01:46
 citēt
Tā no malas izskatās, ka diskusija totāli aizbraukusi no ceļa.
avatar
Publicēts: 29.12.07 16:51
 citēt
tas viss izklausījās visai murgaini un tā arī uz manu jautājumu neatbildēja.


Cerēšu, kā laiks izārstēs tavu dzirdi(klausīt spēju).

NilsS, jā - patālu no tēmas... :(
avatar
Publicēts: 29.12.07 17:00
 citēt
Tatad, neesi nevienu bildi uz 5 uztaisjis, jo neviens Tevi nesaprot?
avatar
Publicēts: 29.12.07 18:12
 citēt
Tatad, neesi nevienu bildi uz 5 uztaisjis, jo neviens Tevi nesaprot?


:o :roll: :oops: "Anānij!?", Laimīgu JG! :wink:
avatar
Publicēts: 29.12.07 18:14
 citēt
Toch jociigs... galvenais, ka pats sevi saproti. :lol:
avatar
Publicēts: 30.12.07 20:46
 citēt
Vienā no beidzamajiem tekstiem kolēģis Alloxa raksta, ka
"Nobildēt vajag tā, lai varētu vismaz viens saprast to, ko tev neizdotos pateikt ar vārdiem. Attēls sevī nes vairāk informācijas par vārdiem. Harmonizēt attēla sastavdaļas, lai pastiprināt, caur skatītāja emocionālo uztveri, tevis ieguldīto domu-ideju... Citiem vārdiem - jācenšas "ieslēgt" rezonātoru skatītājā, lai tas sāktu uztvert tevis ieguldīto energētiku."

un pats sev par spīti apliecina, ka mākslas darbs nav vienkāršoti - matemātiski definējams ar asuma dziļumu, melnbalto gradāciju pareizu ievērošnu, uc. tīri tehnisku parametru kopumu
Alloxa runā par rezonātoru, bildes autora ieguldīto enerģētiku, kas "ieslēdz" skatītāju - rada viņā emocijas

īstenībā skaisti pateikts (7+++)
kaut arī Alloxa, attieksmē pret citu darbiem pats nereti nespēj "ieslēgties", jo (acīmredzot) lielā informācijas bagāža piedzīvotā kā fotoekspertam, liek nevis baudīt darbu, bet meklēt tajā mīnusus, kuri "likumīgi" ļauj to "norakt" ...
avatar
Publicēts: 30.12.07 21:24
 citēt
par to rezonaatoru Aloxam žetons (skaisti teikts)
Bet tik pat labi žetons arī Kawazoe-Taiki par vārdiem "...nevis baudīt darbu, bet meklēt tajā mīnusus, kuri "likumīgi" ļauj to "norakt" ..."
avatar
Publicēts: 30.12.07 23:35
 citēt
par to rezonaatoru Aloxam žetons (skaisti teikts)
Bet tik pat labi žetons arī Kawazoe-Taiki par vārdiem "...nevis baudīt darbu, bet meklēt tajā mīnusus, kuri "likumīgi" ļauj to "norakt" ..."


Tēma aizgāja bišķīt plašumā, tāpēc jaunajā gada atveršu jāunu, kur varēsim parunāt, par Alloxas vērtēšanu sistēmu un metodiku. Visiem, kas piedalijās apspriede, liels paldies.
Veiksmīgu Jauno Gadu! Y"Y' :D
avatar
Publicēts: 31.12.07 13:16
 citēt
Dievs neko nerada bez trūkumiem, lai neviens neaizmirstu, ka pilnība nav mīlestības iemesls.
avatar
Publicēts: 31.12.07 13:18
 citēt
Dievs neko nerada bez trūkumiem, lai neviens neaizmirstu, ka pilnība nav mīlestības iemesls.

arī gribi cepumu par skaistajiem vārdiem?!
avatar
Publicēts: 31.12.07 14:08
 citēt
Ak, Dievs, vai tiešām arī vēl nākošgad ...notiks cienījamā eksperta personiskās sistēmas apspriešana....var būt labāk Alloxa varētu izdot rakstu sējumus par savu vērtēšanas sistēmu un pēc pāris gadiem tad jau to prezentēt... :lol:
avatar
Publicēts: 31.12.07 20:27
 citēt
:) čes, ... kas nu kuram... svarīgs liekas jaunajā gadā darāms :))

Laimīgu Jauno gadu !
avatar
Publicēts: 01.01.08 02:40
 citēt
Ak, Dievs, vai tiešām arī vēl nākošgad ...notiks cienījamā eksperta personiskās sistēmas apspriešana....var būt labāk Alloxa varētu izdot rakstu sējumus par savu vērtēšanas sistēmu un pēc pāris gadiem tad jau to prezentēt... :lol:


...un visu gadu.
Alloxa, Laimīgu jauno- nu jaf esošo gadu
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):