forum.gif
FTP
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / FTP
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 11.08.06 12:53
 citēt
Jautājums: Moš kādam ir kāds FTP serveris pieejams ar normālām filmām, ko pa vakariem var paskatīties. Atlaidu uz Itāliju, izrādījās, ka kādma no kaimiņiem ir Wireless, pieslēdzos un esmu laimīgs, ka vismaz varu sazināties ar ārpasauli. Pieslēdzos DC, lai kādu moviju nokačātu, bet ātrumi nav visai lieli un ar ne visai stabili te viss notiek. Apnika gaidīt 2-3 dienas uz vienu filmu. Varbūt kādam labdarim ir kāds FTP, kur tiek glabātas filmas. Ja IR, tad moš nepažēlojiet tautietim un uzrakstiet uz PM. Būšu ļoti pateicīgs.

Danke
avatar
Publicēts: 11.08.06 14:06
 citēt
Man jau liekas tev buutu labaak izmantot nevis DC, nju ja veelies DC tad DC vietaa liec RevConect. Bet FTP vietaa iesaku izmantot torrentus!

_LV_

fano.lv
www.outlaw.lv
.....


_RUS_
tracker.sharereactor.ru
....

_ENG_
torrentscan.com
....


Un torrentos buus arii aatrums lielaaks, taapatkaa RevConect! ;)
avatar
Publicēts: 11.08.06 15:55
 citēt
Vai ta dziive Itaalijaa pati nav kaa filma?
avatar
Publicēts: 11.08.06 16:48
 citēt
Gudrenieki atradušies:)...

Nu vai tiešām, kādam nav iespēja palīdzēt?:)...

Un visi Torrenti ir abpusējs pasākums, bet es šoreiz spiežu uz tīri egoistisku gājienu... man īsti nav ko pretī iedot, cietais nav liels, tāpēc visdrīzāk, ka redzētās filmas dzēsīšu ārā... Vot lūk tāda zituācija...
avatar
Publicēts: 11.08.06 17:36
 citēt
Vai ta dziive Itaalijaa pati nav kaa filma?


izmanto mirkli, juuties ka "romas brivdienas" :mrgreen:
avatar
Publicēts: 12.08.06 15:52
 citēt
domaa ka no ftp atrak atnaks? nu hvz... un vel - es parasti izmantoju bithack torrentu vai to pashu veco labo dc++ ar revconnectu... ja tas kaa var palidzet, varu uzmest vienu/divas uz bloga ftp, bet tas jau problemu neatrisinas :)
avatar
Publicēts: 12.08.06 17:52
 citēt
Senders suta sartakstu, Shadows katru dienu kachaa un pa vienai divaam liek uz bloga. :shock: :D :D
un beigas atnak astronomisks rekjins par arzemju izejosho trafiku :P
avatar
Publicēts: 12.08.06 22:24
 citēt
Senders suta sartakstu, Shadows katru dienu kachaa un pa vienai divaam liek uz bloga. :shock: :D :D
un beigas atnak astronomisks rekjins par arzemju izejosho trafiku :P


nu re cik pareizi saprati :twisted:
avatar
Publicēts: 13.08.06 13:55
 citēt
Nezinu... maybe esmu par slinku vai par stulbu šim visam, bet nu labi... zinu, ka no lattelekoma servera (piemāram, kad no ass.lv kačā klipus, tad ātrums zem 70KB nekrītas, bet vidējais ātrums DC ir 1,5 - 2 KB - kas ir aptuveni 200 - 300 stundas, lai filmu nokačātu:)... nu tad ko lai es vēl saku:)?...

Bet nu labi, gan es kaut kā izurbšos...

Danke par response...
avatar
Publicēts: 13.08.06 14:01
 citēt
ja vari ar kadu sarunat, lai uzliek uz ftp.lnt.lv... ;) nedelju shamie glabaa, tik nez kaa ar accesu no arzemem...
avatar
Publicēts: 13.08.06 14:07
 citēt
nu paroli man tur paprasīja, tad jau droši vien ka tieku klāt... bet nu tagad sarunā:)
avatar
Publicēts: 13.08.06 14:34
 citēt
lieotajvards tad iir anonymous tur un passaa dajebkas...
a man upload kanaals mazs, un fimas neinteresantas...
avatar
Publicēts: 13.08.06 14:39
 citēt
sender, tev rev connect lieto dc? neticu ka 1-2kb ja no vairakiem useriem vienlaicigi velc ...
avatar
Publicēts: 13.08.06 14:47
 citēt
sender, tev rev connect lieto dc? neticu ka 1-2kb ja no vairakiem useriem vienlaicigi velc ...

viss atkarigs no piesleguma. var piesleegt arii inetu, ka revconn. vispaabaa neshancee :mrgreen:
avatar
Publicēts: 13.08.06 19:32
 citēt
Tagas es nosarkstu, bet tomēr saņemos un pajautāju... Kas ir Rev Connect, kā to pieslēgt, lietot utt... Jā es kačāju no DC++, bet neta ātrums arī ir mazs... karoče, kāds apskaidro, kas un kā - LŪDZU...

Grazia
avatar
Publicēts: 13.08.06 19:57
 citēt
nu ja pateiksi e-pastu tad varu aizsuutiit revconnect instalu un paareejie setingi jaasastaada taapat kaa DC++
avatar
Publicēts: 13.08.06 20:16
 citēt
rev connect tas pats dc vien ir :)
avatar
Publicēts: 13.08.06 20:17
 citēt
Tev ideaalakais risinaajums buutu "strong dc" :!:
avatar
Publicēts: 13.08.06 20:58
 citēt
Sender, uzinstalee RevConnect softu, un konektejies pie tiem pashiem DC++ habiem.

www.revconnect.com


RevConnect priekshrociba: ljauj kachat no vairakiem hostiem vienlaicigi
avatar
Publicēts: 13.08.06 22:57
 citēt
Nu tā uzreiz būtu teikuši... a to ar gudrībām mētājas:)...

Danke, pamēģināšu
avatar
Publicēts: 13.08.06 23:03
 citēt
Nu tā uzreiz būtu teikuši... a to ar gudrībām mētājas:)...

Danke, pamēģināšu

visi te ir baigie meteeji! :mrgreen:
avatar
Publicēts: 13.08.06 23:08
 citēt
Par to es nešaubos:)
avatar
Publicēts: 14.08.06 12:25
 citēt
To Senders:

Rev Connect
www.revconnect.com

Tas pats modificētais DC++ jau vien ir , paskatioes tu Screenus un tad jau sapratiisi, ja jau māki izmantot DC++ tad arī mācēsi šo izmantot!


Par Torrentiem...

Nju tam ka tas ir apusējs variants, īsti nepiekrītum jo arī DC ir apbusējs variants. OK, ja kačā LV un RUS torrentos, tad jā, bet ja tev nesagādā problēmas movie čolēt ENG, tad izmanto šo linku torrentscan.com .
Izmanto uTorrent brovseri, kurš nav jāinstalē un viss!
www.utorrent.com


;) Lai veicas! ja kas nav skaidrs raxti! ;)
avatar
Publicēts: 15.08.06 10:50
 citēt
He he velviens gudrenieks:) Es doamju ka tikai es , dzivojot Belgija 4 gadus izmantoju kautkadu arabu Penhausa WiFi neaizsargatu pieslegumu BET ar filmam un muziku bija problemas Latvijas adreses tikt nevareja caur prohsi gaja leni a vietejiem neka nebija viniem vienkarsji nebija nekadas izveles vai sudigas ekrankas.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):