forum.gif
meistari un padavāni
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / meistari un padavāni
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 06.01.08 01:29
 citēt
nezinu ar ko lai īsti sāku, lai jūsi ņirgāšanos mazinātu. pirmais un mazsvarīgākais ir tas, ka esmu kaislīga zvaigžņu karu fane. otrkārt, esmu cītīgi lasījusi visas ši forumaq sadaļas. vēlreiz atvainojos, ja neesmu pamanījusi šādu ideju. bet man liekas, ka būtu ļoti forši, ja šeit izveidotu tādu nodaļu kā "meistari un padavāni". tas būtu tik jauki, lietderīgi un kvalitatīvi, ja kāds no krutajiem fotogrāfiem uzņemtos tādu kā šefību par kādu iesācēju. viņi nodibinātu "meistara - padavāna" attiecīabas, kļūtu mazāk vispārēja bazara, meistari varbūt atturētu savus mācekļus ievietot nekvalitatīvus foto, atbildētu uz specifiskiem jautājumiem, kurus līdz ar to nevajadzētu izlikt vispārējai apspriedei. tā kā te visādi koeficenti jau existē, nebūtu grūti izskaitļot, kurš būtu Meistara cienīgs, bet kurš varētu izlūgties mācekļa statusu.
tā kā esmu šeit samērā nesena dalībniece, pieļauju, ka ši ideja jau kādreiz ir izgāzusies. un pieļauju arī to, ka jums vecā kartība patīk tik ļoti, ka i klausīties manī negribas.
avatar
Publicēts: 06.01.08 02:10
 citēt
nosauc cenu!!
avatar
Publicēts: 06.01.08 09:02
 citēt
Runā,ka skolotājs pats atrod mācekļus...Nelaime tā,ka reti kurš pajautā,kā uzlabot,ko darīt,katrs jau domā,ka ir meistars.Es labprāt dalos savās zināšanās un pats esmu atvērts jaunām lietām,tādēļ uzskatu,ka esmu mūžīgais iesācējs,tikai atskaites punkti mainās.Svarīgākais skolniekam ir iemācīties klausīties,diemžēl skolā mums māca tikai rakstīt un lasīt....
avatar
Publicēts: 06.01.08 15:44
 citēt
Svarīgākais skolniekam ir iemācīties klausīties,diemžēl skolā mums māca tikai rakstīt un lasīt....

zelta vārdi :)
avatar
Publicēts: 06.01.08 17:16
 citēt
Svarīgākais skolniekam ir iemācīties klausīties,diemžēl skolā mums māca tikai rakstīt un lasīt....

zelta vārdi :)


vel interesantak ir tas, ka ari skolotajam jamak klausities. netikai runaat ;)
avatar
Publicēts: 06.01.08 21:01
 citēt
Lieliska ideja, ĻOTI labprāt es tā arī darītu (proti, mācītos pie kāda meistara ) BET kurš gribēs tērēt savu laiku un enerģiju mācot ? Un vai par velti ? Nu šaubos gan ........paprasīs tā, ka par to piķi 5 D bezmaz sanāktu......
avatar
Publicēts: 06.01.08 21:04
 citēt
man liekas, ka meistars ātri sajuktu prātā, nto reizi argumentējot, kāpēc mācekļa superīgā kaķbilde nav īsti tas, kas vajadzīgs blogam. resp, apšaubu abu iesaistīto pušu spēju klausīties...
avatar
Publicēts: 06.01.08 22:58
 citēt
Es esmu gatavs klausīties un jautāt - UN ??? Kas no tā labāk palika ? Tāpat neviens MEISTARS nepieteiksies.........
avatar
Publicēts: 07.01.08 08:46
 citēt
ja kāds vēlas, var pieteikties pie manis par mācekli.

Pirmos piecus gadus māju tīrīs, pagalmu slaucīs, vēlāk drīkstēs somu nēsāt ...
avatar
Publicēts: 07.01.08 10:14
 citēt
Es gribētu, lai kāds tagad uzņemas šefību pār manu merša busiņu- gribu tajā dīvāniņu no Multivana iemontēt! :)

Bet, ja nopietni- ir taču tik daudz kursu un klubu, kuros par nelielu samaksu var gūt šo "šefību" un ne tikai- var inspirēties arī no citiem kursu apmeklētājiem. /Savējos šoreiz nereklamēju, pie manis tāpat jau brīvu vietu nav līdz pavasarim./

A tāda virtuāla "šefība"- tā taču ir novērojama galerijā- priekš tam taču vērtēšanas un komentēšanas sistēma ir paredzēta!!!!!!!!

Un vēl pēc pieredzes varu pateikt- tāda šefība neko nedod, ja "padavāns" domā, ka viņam gudrība ar karoti tiks mutē ielieta...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):