forum.gif
fot0 skola
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / fot0 skola
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 06.02.06 21:07
 citēt
ieteikumi, priekshlikumi etc skolas lekcijaam....

man ir jautaajums - kadam ir nojausma kas ir infrared fotografeshana? ja nav, varbut es varetu sanjemties un pabeigt vienu interesantu rakstinja partulkoshanu... :?
avatar
Publicēts: 06.02.06 21:37
 citēt
jausmas nav :D

a moz kaadam ir speeks uztaisiit manuaali par>


-visaam shteleem lai pats taisiitu bildes vannasistabaa (par visaam kiimiijaam ko vajag, verkjiem, utt utt )

nu saprataat


jo imo driiz visi onkulji un tantes kas veel atceraas kaa to dariit un ar ko > driizumaa buus pa galam hh

:shock:
avatar
Publicēts: 06.02.06 22:12
 citēt
kode :lol: :lol: :lol: :lol:

edzjus, man ir nojausma par infrared filmēšanu... ir gadījies pafilmēt ar tādu video kameriņu, bet tā vispār man ir tikai vispārējā informācija, ka fotografēšanā tāda pastāv (Shadowam piemēram viņa ziepjutraukā ir tāda funkcija).. buutu noteikti intertesanti uzzināt kam tāda štella ir vispār noderīga...

par vannas bilžu taisīšanu gan esmu pilnīgs 0
avatar
Publicēts: 06.02.06 22:23
 citēt
vajag kaadu atrast kam ir visi 10 :)
avatar
Publicēts: 06.02.06 22:32
 citēt
jaa, infrareds der!
avatar
Publicēts: 07.02.06 01:21
 citēt
khhm, khmm, FOTOAPARĀTĀ IR TĀDA FUNKCIJA ???
laikam kaut kas jauns, funkcijas kā tāda fotoaparāta NEVAR būt, fotoaparāts vienīgi var uzķert infrasarkano starojumu. Lai varētu tādas bildes taisīt ir pavisam cita tēma !!!


kode :lol: :lol: :lol: :lol:

edzjus, man ir nojausma par infrared filmēšanu... ir gadījies pafilmēt ar tādu video kameriņu, bet tā vispār man ir tikai vispārējā informācija, ka fotografēšanā tāda pastāv (Shadowam piemēram viņa ziepjutraukā ir tāda funkcija).. buutu noteikti intertesanti uzzināt kam tāda štella ir vispār noderīga...

par vannas bilžu taisīšanu gan esmu pilnīgs 0
avatar
Publicēts: 07.02.06 01:30
 citēt
nu lab' lab' nav ko vārdiem piesieties :P
avatar
Publicēts: 07.02.06 09:24
 citēt
ok. tad es pabeigshu tulkoshanu....
avatar
Publicēts: 09.04.06 18:44
 citēt
fotoaparāta, īpaši SLR, turēšana??? Help, man liekas, ka es turu nepareizi... :)
avatar
Publicēts: 09.04.06 19:49
 citēt
tauta,man te ir kaudze ar grāmatām (elektroniskām),tik vienīgi krieviski,ja nu tomēr ir interese - varu izlīdzēt!!! Vai arī te var iemochīt krieviski? :respect:
avatar
Publicēts: 10.04.06 14:27
 citēt
tauta,man te ir kaudze ar grāmatām (elektroniskām),tik vienīgi krieviski,ja nu tomēr ir interese - varu izlīdzēt!!! Vai arī te var iemochīt krieviski? :respect:



es domaju, shie profesionalie, pilnaa izmera materiali lai paliek pie tevis un uz kada lietotaja personigo pieprasijiumu tos vari shaareet. paldies par piedavajumu, point ;)

fotobloga skolas sadaljaa butu velams rakstiit tikai latviski, pie tam, ja citeet citus autorus, tad idealaja gadijumaa kaa konspektu.

jaatceras, ka par skolas rakstu tiek pieshkjirti visvairaak - 25 (!) autora reitinga punkti, tapec ir veerts pacensties, lai raksts butu kvalitatiivs, aktuaals un patiesham paliidzeetu citiem :)
avatar
Publicēts: 10.04.06 22:30
 citēt
tauta,man te ir kaudze ar grāmatām (elektroniskām),tik vienīgi krieviski,ja nu tomēr ir interese - varu izlīdzēt!!! Vai arī te var iemochīt krieviski? :respect:



es domaju, shie profesionalie, pilnaa izmera materiali lai paliek pie tevis un uz kada lietotaja personigo pieprasijiumu tos vari shaareet. paldies par piedavajumu, point ;)

fotobloga skolas sadaljaa butu velams rakstiit tikai latviski, pie tam, ja citeet citus autorus, tad idealaja gadijumaa kaa konspektu.

jaatceras, ka par skolas rakstu tiek pieshkjirti visvairaak - 25 (!) autora reitinga punkti, tapec ir veerts pacensties, lai raksts butu kvalitatiivs, aktuaals un patiesham paliidzeetu citiem :)

Ok,Shad,got it!!! :) Pats gan neņemos ne1 mācīt pagaidām,pats tik mācos... Bet nu ja jau kas dikti - gan jau ielikšu no sava viedokļa k-ko. Tnx :)
avatar
Publicēts: 26.04.06 21:33
 citēt
fotoaparāta, īpaši SLR, turēšana??? Help, man liekas, ka es turu nepareizi... :)

par tureeshanu rokaa bildeejot vai par pareizu tureshanu majaa /uzgalabaashanu pa to laku, kad nejuuzee/?
avatar
Publicēts: 26.04.06 22:53
 citēt
nu manuprat par tureeshanu tieshi bildeeshanas laikaa.. runa bija?!
avatar
Publicēts: 27.04.06 00:11
 citēt
nu es zinu, ka pēc teorijas ir viena standarta fotogrāfa poza...

Labā roka tur fotoaparātu pie labās puses.. ar rādītājpirkstu uz slēdža, elkonis atšauts uz sāniem. Kreisā roka tur fotoaparātu no apakašas pie vai zem objektīva, elkonis cieši piespiests pie kruts/vēdera. Abas rokas stingri spiež fotoaparātu kopā, it kā gribot to saspiest.

Skatīt ikonu zem -Mans fotOblogs.lv- pie sadaļas Manas fotOreportāžas
avatar
Publicēts: 27.04.06 00:13
 citēt
nu es zinu, ka pēc teorijas ir viena standarta fotogrāfa poza...

Labā roka tur fotoaparātu pie labās puses.. ar rādītājpirkstu uz slēdža, elkonis atšauts uz sāniem. Kreisā roka tur fotoaparātu no apakašas pie vai zem objektīva, elkonis cieši piespiests pie kruts/vēdera. Abas rokas stingri spiež fotoaparātu kopā, it kā gribot to saspiest.

Skatīt ikonu zem -Mans fotOblogs.lv- pie sadaļas Manas fotOreportāžas

shitaa bus gruti nostaaveet, ja esi izliecies liidz p** pa blakus seedetaja automashiinas logu lai nobildeetu blakus braucoshu peec foto sesijaam breekoshu melnu M6! ;) 8)
avatar
Publicēts: 27.04.06 00:50
 citēt
tāpēc vajag kabrioletu :) lasīt manu fotoskolas raxtu par Auto fotografeeshanu :twisted:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):