forum.gif
Jauna kategorija.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Jauna kategorija.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 09.01.08 17:11
 citēt
Gribeju ielikt bildi,bet neatradu atbilstosu kategoriju"Arhitektura"ir tikai "Pilseta"...bet pie sis kategorijas bilde galigi neierakstas.Ko jus teiktu ja izveidotu kategoriju "Arhitektura"?
avatar
Publicēts: 09.01.08 17:20
 citēt
Gribeju ielikt bildi,bet neatradu atbilstosu kategoriju"Arhitektura"ir tikai "Pilseta"...bet pie sis kategorijas bilde galigi neierakstas.Ko jus teiktu ja izveidotu kategoriju "Arhitektura"?


Doma nav slikta. Jaskatas ko parejie teiks.

Lielu sarakstu ari prata darbs nav veidot, kura neka nevar atrast.
avatar
Publicēts: 09.01.08 18:23
 citēt
Tad manuprat "Arhitektura"ir piemerotaks neka"Pilseta"
avatar
Publicēts: 09.01.08 20:55
 citēt
Ir jau tajās katerorijās tāds bardaciņš :wink: ! No vienas puses prasītos sakārtot(šo to izmest,šo to apvienot).No otras puses, redzot kā lietotāji izvēlas kategorijas saviem foto... :roll: Vai ir jēga?Tāpat liks pa savam,un vēl strīdēsies! :D Erfoto ,ja nemaldos,bija sakarīgs raksts par fotožanriem.
avatar
Publicēts: 10.01.08 20:50
 citēt
ko dod šīs kategorijas? Es tāpat nevaru ieiet kategorijā un passkatīt kategorijas bildes. (varbūt nemāku)
avatar
Publicēts: 10.01.08 21:39
 citēt
ko dod šīs kategorijas? Es tāpat nevaru ieiet kategorijā un passkatīt kategorijas bildes. (varbūt nemāku)


Hm... :roll:
Manuprāt, ka var gan... zem saīsnēm ir lodziņš, kurā jāizvēlas un jāatzīmē vajadzīgā kategorija...Un atlasa šajā kategorijā pievienotās bildes... :)


Var gan, bet kad spied podziņu "Nākamā" vai "Iepriekšējā" viņa paņem nākamo vai iepriekšējo no kopējā katla, nevis no kategorijas.
Un vispār derētu nepieļaut bilžu publicēšanu vienā katlā, bet tikai pa kategorijām.
Ja reiz nemākam objektīvi tās vērtēt žanra ietvaros. Kāpēc tā saku? Vienkārši - Portrets, kas taisīs studijā uz Portreta, kas attiecināms uz Reportāžu netiek atbilstoši novērtēts... ;)
avatar
Publicēts: 10.01.08 21:51
 citēt
Kā tad būs ar jauno bloga versiju? Biju domājis uz Ziemassvētkiem ded moroz atnesīs, bet nē...
avatar
Publicēts: 10.01.08 22:02
 citēt


Gan jau šogad būs! :D Es ticu, par Zsv nebij runas...
Galvenais, lai tur ievērotas būtu un darbotos visas tās lietiņas...


Cerība, kā saka - mirst pēdējā... ;)
avatar
Publicēts: 10.01.08 22:06
 citēt
ja ticība mirst - tad ir vēl ļaunāk... :roll:
avatar
Publicēts: 10.01.08 22:11
 citēt
man liekas, ka februāra beigas!
avatar
Publicēts: 10.01.08 22:12
 citēt
29. janvāris.
FOTOBLOGS IR ATKLATS! Šo svēttdien ir noticis ļoti svarīgs pasākums: fotOblog.lv ir palaists dzivē... lai gan fiziski (lasīt: digitāli) tas neko nemainīja, jo pedējo nedēļu fotoblog.lv tāpat darbojās full version režīmā, tomēr apziņa, ka šis portāls ir oficāli nodots pasaulei, stiprina mūsu garu un piepilda šo dienu ar kaut ko netverami nozīmīgu. Starp citu, ar mums, fotOblogeriem, kopā šajā svetdienā svinēja ari visa lielā Ķīna, jo kā izrādās, viņiem šajā dienā bija Jaunais Gads... sakritība? nē... likumsakarība :)
avatar
Publicēts: 11.01.08 03:01
 citēt
29. janvāris.
FOTOBLOGS IR ATKLATS! Šo svēttdien ir noticis ļoti svarīgs pasākums: fotOblog.lv ir palaists dzivē... lai gan fiziski (lasīt: digitāli) tas neko nemainīja, jo pedējo nedēļu fotoblog.lv tāpat darbojās full version režīmā, tomēr apziņa, ka šis portāls ir oficāli nodots pasaulei, stiprina mūsu garu un piepilda šo dienu ar kaut ko netverami nozīmīgu. Starp citu, ar mums, fotOblogeriem, kopā šajā svetdienā svinēja ari visa lielā Ķīna, jo kā izrādās, viņiem šajā dienā bija Jaunais Gads... sakritība? nē... likumsakarība :)


O, tad jau Jātaisa baigais tusiņš! :D Jo man arī 29. ir dzimene! :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):