forum.gif
A.Balčus fotoizstāde 'Ziedi'!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / A.Balčus fotoizstāde 'Ziedi'!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 11.01.08 09:27
 citēt
Neaizmirstam apmekēt galerijā Rīga no 14. janvāra līdz 2. februārim !
avatar
Publicēts: 11.01.08 09:40
 citēt
aha, iegravēšu!!
avatar
Publicēts: 11.01.08 14:39
 citēt
piemēram :)

avatar
Publicēts: 13.01.08 02:41
 citēt
Opaa , Arnitim paradijusies ari STILIGI ne tikai PRETIGI darbinji:) Bus Londona ko kaitigu samacijies ja reiz nobrauciss no "Maza preteklja" linijas:):) Aiziesju paskatities , sitais mani ieintrigeja:)
avatar
Publicēts: 14.01.08 13:09
 citēt
varbūt ne pa tēmu, bet runājot par izstādēm arsenālā vēl kādu īsu laiciņu būs "candy bomber".tiem kam intresē ari glezniecība ne tikai foto tad marš uz arsenālu :)
avatar
Publicēts: 14.01.08 14:13
 citēt
šodien gribēju tikt iekšā galerijā, a tur durvis ciet, neviena nav, tik bildes karājas :roll:
avatar
Publicēts: 14.01.08 14:29
 citēt
šodien gribēju tikt iekšā galerijā, a tur durvis ciet, neviena nav, tik bildes karājas :roll:


Pirmdienās izstādes ir slēgtas. Labrīt!
Tā iet, kad spontāni meklē mākslu. :D

:lol: :lol:
avatar
Publicēts: 15.01.08 16:49
 citēt
nenoliedzami baudāmas bildes:)
avatar
Publicēts: 16.01.08 12:34
 citēt
vai labs mārketings?
avatar
Publicēts: 16.01.08 12:55
 citēt
Man gan šķiet, ka šis fuck-buddy bildētājs ir jau atliektiem galiem izreklamēts un par to liecina kaut vai tas, ka Rīgā var notikt pasaulē daudz zināmāku fotogrāfu izstādes bez nevienas atsauksmes fotoblogā, bet te jau rinda veidojas pirms muzeja atvēršanas :))
avatar
Publicēts: 16.01.08 13:35
 citēt
Man gan šķiet, ka šis fuck-buddy bildētājs ir jau atliektiem galiem izreklamēts un par to liecina kaut vai tas, ka Rīgā var notikt pasaulē daudz zināmāku fotogrāfu izstādes bez nevienas atsauksmes fotoblogā, bet te jau rinda veidojas pirms muzeja atvēršanas :))


varēji tad jau informēt par to fotogrāfu izstādēm, nevis tikai teikt, ka tādas ir. lūdzu, padalies, aiziesim, apskatīsimies, pamācīsimies.
avatar
Publicēts: 27.01.08 01:29
 citēt
Vai kāds ir bijis un var pakomentēt bildes? Laikam pašam būs jāaiziet, varētu uztaisīt analīzi un kādu blogu uzrakstīt par izstādi. Tas gan vairāk sev, ne jau tāpēc, lai kritizētu vai kādu mācītu. Kādi tie darba laiki ir tai izstādei? Varētu iet pat divatā vai trijatā - labāk skatās un analizējas. Ir kāds gājējs? :)
avatar
Publicēts: 27.01.08 10:20
 citēt
Kaut kā galīgi nepatika.
Bildes kā bildes no kompozicionālā viedokļa nemaz nepiesaista, velk uz parastām ziepīšbildēm. Nav skaistu bilžu. Ideja arī - wtf? Laikam mūsdienās tas skaitas galīgi kaut kas dziļi māksliniecisks un izsmalcināts. Nevaru iedomāties, kas ir jaizdara, lai kaut kas tāds, respektīvi, šie nevisai saistošie momentuzņēmumi nokļūtu pie sienas galerijā.
avatar
Publicēts: 27.01.08 18:03
 citēt
Šeit ir pāris momenti no izstādes: easyget.lv...
Otrdien (29. janvāris) ap 12-13 es tā kā būtu gājējs, skatītājs un vērtētājs. Vēl kāds nāk skatīt? :)
avatar
Publicēts: 28.01.08 00:53
 citēt
Es iesju Otrdien kautkur ~13 , atrak man te visdas "Radosjas papiru tikjsjanas" no 11.30 ~12.30 :)
avatar
Publicēts: 28.01.08 04:55
 citēt
Labi ja ta atklati tad BILDES gan jau ka ir mesls , ne jau ta ka VISPAR bet PEC STILA. Bet bez uznemibas uz PR man vinjam piemeram patik kautkas citss ko reti kursj zin a MAN PATIK vot sjitie razojumi sjameja izpildijumaa:):)
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 28.01.08 11:41
 citēt
He - tad man pēc 13 varbūt pat reportāža varētu sanākt - kā Lunis skatījās Balčus izstādi. ;) Nu jā, tas fotoklipiņš ar tādu savdabīgu spokainu pieskaņu. ;)
avatar
Publicēts: 28.01.08 12:04
 citēt
Es attiecigi busju ar "Lielajiem foto onkam sasumejies" un trapisju Arnisja isstadi ljuret he he , ot sanaxs SUBJEXTIVISMS. Apmeram ka skatities Felini Felini un ted peksni GRAUBA "Drosme Nogalināt" Taaaads ssudsssss :):)
avatar
Publicēts: 28.01.08 17:18
 citēt
Tavu domu gājienu nespēju izsekot (droši vien informācijas deficīts). Lielās foto onkas? Man ar tādiem minimala darīšana, tāpēc varu tikai muļķīgi pajautāt - mhmm, kuri tie ir? Un kāpēc ar šiem šūmēties? Ja nu diskusija par kādu fotoprojektu un rezultātiem, tad vienmer būs par ko šūmēties. Grauba - Drosme nogalināt? Es gan neatceros, vai būtu redzējis. Kā tv izklaide rakstīts - vai būtu obligāti jāredz? :) :D Arnim tas fotoklipiņš - tur ir prostitūcija, laikam vēl izvarošana, 3x vai 4x nogalināšana. A kaut ko skaistu nevarēja? Piemēram, meitene kādā jūrmalas mājiņā pamostas no rīta, iedzer smaržīgu kafiju, atver logu, sajūt sāļo jūras vēju un vieglā gaitā rīta svārkos caur kāpām dodas peldēties. Tai brīdī gar jūras krastu skrien divi sportisti, labi iesvīduši, saulē mirdz muskuļotie augumi. Skrienot garām nomestajam peldmētelim un ieraugot meiteni ūdenī, abi paklūp, iekrīt smiltīs, grib nokratīt smiltis, bet neizdodas un šiem nekas neatliek kā arī iet peldēties. Un pēdējais kadrs - tur vajag kaut ko tādu, lai skatītājam izraisa fantāzijas, par turpmāko. Kā jau labās filmās - skatītājam gribas zināt - a kas notika tālāk? Pēdējais kadrs piemēram tā - meitene nāk laukā, bet zēni dodas nopeldēties. Skaista romantika bez vardarbības. :) :D
avatar
Publicēts: 29.01.08 04:54
 citēt
Oi vecit daudz esi zaudejis "Drosme nogalinat" bija pirmais Graubas "Megaprojekts" ar visku PR + poligrafijas un mediju drazu kampanju. Kino gan bij "Izcils" ar Armandu Reifeldu galvena loma kura Fingals zem acss no epizodes uz epizodi parvietoja ta zem vienas ta zem otras acss un vel sjis tas celoja laika un telpa:):) Vienvardsakot satureja stripu ar "IZCILA KINO " pazīmēm:)
avatar
Publicēts: 29.01.08 14:38
 citēt
Oi vecit daudz esi zaudejis "Drosme nogalinat" bija pirmais Graubas "Megaprojekts" ar visku PR + poligrafijas un mediju drazu kampanju. Kino gan bij "Izcils" ar Armandu Reifeldu galvena loma kura Fingals zem acss no epizodes uz epizodi parvietoja ta zem vienas ta zem otras acss un vel sjis tas celoja laika un telpa:):) Vienvardsakot satureja stripu ar "IZCILA KINO " pazīmēm:)

ha, pats Reinfelds jau normāls čalis. garšo un tā 8) :lol:
avatar
Publicēts: 29.01.08 18:23
 citēt
Blin sodien visji plani nojuka , ceru ka rita piestaigasju apskait
avatar
Publicēts: 29.01.08 19:35
 citēt
He - es jau biju. Bet tikai desmit bildes. Izmērs ok - 100x70cm, būtu jāskata no 2-3m attāluma. Kaut ko vajadzēs uzrakstīt par bilžām. :)
avatar
Publicēts: 01.02.08 02:11
 citēt
Njuu taa BIJU AIZGAJIS:)
Jaska ka NEVILOS un NEBIJUS PARSTEIGTS , jo darbi ir LABA LIMENJA un 100% ietureti viena limeni un TEICAMA STILIZACIJA. Godigi sakot tas NEGERIS ko te visjur exspone ir VAJAKAIS DARBS . Tur bija tads bilduks ar kundziti gados TAS BIJ IZCILS!!! Bet ja ta runa nipietni no LV autoriem TADA LIMENI atceros tikai LIVU RUTMANI. Balcjus ir pa 90* nomainijis savu stilu palicis TEHNISKAKS , Stils ir LABA LIMENJA :) Nav vairs PRETIGAS KICBILDES tikai LIELAS. Nju bet sitadas ARPUS LV esmu redzejis PADAUDZ jautajums ka LV diemzel ari SADA STILISTISKI VIENADA IZPILDIJUMA LIMENJA darbi ir JOPROJAM DIEMZEL RETUMS:( Ja ir iespeja AIZEJIET nenozelosiet DARBI SMUKI ja nu galig nepatiks tad TRESJA STAVA ir Ritums Ivanovs ar savu FOTOREALISMU utt:):)
avatar
Publicēts: 01.02.08 02:17
 citēt
...tas NEGERIS...


Šitā gan nav smuki runāt.
avatar
Publicēts: 01.02.08 07:45
 citēt
...tas NEGERIS...


Šitā gan nav smuki runāt.


sasar, brauc labāk ātrāk mājās, mēs šeit jo projām melnādainus ļaudis par nēģeriem saucam :)
avatar
Publicēts: 01.02.08 08:26
 citēt
Acīmredzot par daudz vakar bija vīna un ne tā izlasīju, atvainojiet, piedodiet :)
avatar
Publicēts: 01.02.08 11:53
 citēt
vakardien nejauši garām ejot iegāju apskatīties... jāpiekrīt Lunim - ļoti ieturētā stilā viss bija! Bet man personīgi nepatika tā kundzīte gados un pēdējā bilde izskatījās nu... tāda paplūdusi! Bet no 2-3 metriem to neredz! Bet baudāmi - katrā ziņā GUT!
avatar
Publicēts: 05.02.20 18:29 labots
 citēt
SaDDoG:Kaut kā galīgi nepatika.
Bildes kā bildes no kompozicionālā viedokļa nemaz nepiesaista, velk uz parastām ziepīšbildēm. Nav skaistu bilžu. Ideja arī - wtf? Laikam mūsdienās tas skaitas galīgi kaut kas dziļi māksliniecisks un izsmalcināts. Nevaru iedomāties, kas ir jaizdara, lai kaut kas tāds, respektīvi, šie nevisai saistošie momentuzņēmumi nokļūtu pie sienas galerijā.


Kāpēc tik negatīvi? Ir jau arī kaut kas daiļš: www.facebook.com...
Ar vārdnīcu iztulkoju, ka var pasūtīt. Tad ir varianti!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):