forum.gif
jauns riiks. beidzot..;)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / jauns riiks. beidzot..;)
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 20.08.06 11:53
 citēt
nu taa, esmu nobriedusi iegadaties jaunu aparaatu, tadel gribas lai tas buuut LABS.. :roll:

nju tad taads ir jautajums, kadi parametri man apmaram ir jaskatas, un kadiem tiem buutu jabut..?


:P
avatar
Publicēts: 20.08.06 12:58
 citēt
a kaads tev ir tagad? :roll:
avatar
Publicēts: 20.08.06 13:33
 citēt
Canon EOS-1Ds Mark II pamatam. Varbūt Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM kā ikdienas zūmu un tad, kad gribas ņemt līdzi vairāk tehnikas, tad var iemest somā Canon EF 17-40mm f/4 L USM,
Canon EF 35 f/1.4L USM, Canon EF 50 f/1.4 USM, Canon EF 85 f/1.2L USM. Ir diezgan daudz ko izvēlēties :))
avatar
Publicēts: 20.08.06 16:34
 citēt
mm, man tagad ir kaut kaads analogais, bet daudz ar vinu izveersties es nespeju, un canons, kaut kaads, kurs man netiiik.. :P
avatar
Publicēts: 20.08.06 16:34
 citēt
Es te vienreiz ar taa paskatiijos, ko veeleetos, kas buutu tas labaakais... He, taada summinja sanaaca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Taa peec nospriedu - nju pagaidaam pietiks ar CANON 350D Ar 17-85mm un batereju bloku lai eertaak tureet...... 8)
avatar
Publicēts: 20.08.06 17:28
 citēt
nu jaa, a kadas cenas buutu apmeram siem aparaatiniem?
avatar
Publicēts: 20.08.06 18:23
 citēt
ja ir drosme...
www.mobiteh.co.uk...
fantastiskas cenas pashiem aparātiem...
avatar
Publicēts: 20.08.06 18:36
 citēt
Ja gribas LABU digitālo kameru un budžets nav pārāk ierobežots, varētu ieteikt [url=www.hasselblad.co.uk... H2D 39 vai, sliktākajā gadījumā [url=www.mamiya.com... ZD :roll: 8)
avatar
Publicēts: 20.08.06 23:02
 citēt
ja ir drosme...
www.mobiteh.co.uk...
fantastiskas cenas pashiem aparātiem...


Tu tam tici pats ???
avatar
Publicēts: 20.08.06 23:26
 citēt
nu viss ir legaali atsauksmes un viss ir kameras no ofisiem un noliktavaam...pielauju iespeju ka tas viss leetums ir tajaa ka prece ir no korejas...es uzrakstiju kas ir ar garantiju vai ta arii ir latvijaa jaagaida atbilde un jaasaak domaat...kaa nekaa 2x leetaak nekaa latvijaa...
avatar
Publicēts: 20.08.06 23:37
 citēt
neesi naivs, musco!
avatar
Publicēts: 21.08.06 02:20
 citēt
karoche pasuuti un tad jau redzes, pastastisti, kaa izgaaja :)
avatar
Publicēts: 21.08.06 09:46
 citēt
pareizi - kaa izgaaja, nevis kaa gaaja :mrgreen:
avatar
Publicēts: 21.08.06 10:17
 citēt
a kas tur taads nereals? 400lohi, salidzinot ar 560 vieteejos veikalos...

skaidrs, ka garantija bus on-site kaut kur korejas vidienee, + noteikti vel kaut ko nokaasiis par piegadi utt, bet nedomaju, ka tas ir nereali.

tas pats kas mums no krievijas ved, pats savu soni nopirku pa 350 kad veikala cena bija 450...
avatar
Publicēts: 21.08.06 10:18
 citēt
nu taa, esmu nobriedusi iegadaties jaunu aparaatu, tadel gribas lai tas buuut LABS.. :roll:

nju tad taads ir jautajums, kadi parametri man apmaram ir jaskatas, un kadiem tiem buutu jabut..?


:P


inuk, vienkarshs jautajums - vai pietiek kaposta prieksh spogulenes?
ja jaa, tad izvele sashaurinas lidz 2-3 aparaatiem

ja spogulenei nesanak, nu tad ... tad izvele ir plasha ;)
avatar
Publicēts: 21.08.06 12:41
 citēt
Nu cena sanaak 250lati un piegaade 35 lati un ja iepeerkas par 100eiro tad piegaade pa briivu...jaagaida atbilde par garantiju...bet nu ja var panemt pa taadu cenu...jaapameklee veel...
avatar
Publicēts: 21.08.06 12:42
 citēt
nu taa, esmu nobriedusi iegadaties jaunu aparaatu, tadel gribas lai tas buuut LABS.. :roll:

nju tad taads ir jautajums, kadi parametri man apmaram ir jaskatas, un kadiem tiem buutu jabut..?


:P


inuk, vienkarshs jautajums - vai pietiek kaposta prieksh spogulenes?
ja jaa, tad izvele sashaurinas lidz 2-3 aparaatiem

ja spogulenei nesanak, nu tad ... tad izvele ir plasha ;)


nu ja, es jau ar labraat, panemtu spogulkameru, bet nu nezinu, vai man naudas maks to laus..man biaj itka doma, pa 200_300 ls, nu ta apemaram..
avatar
Publicēts: 21.08.06 12:44
 citēt
nu pagaidi peerkam kopaa redzees kas buus :wink:
Apskaties ko tur pa taadu cenu var dabuut un aiziet...
avatar
Publicēts: 21.08.06 13:03
 citēt
nu taa, esmu nobriedusi iegadaties jaunu aparaatu, tadel gribas lai tas buuut LABS.. :roll:

nju tad taads ir jautajums, kadi parametri man apmaram ir jaskatas, un kadiem tiem buutu jabut..?


:P


inuk, vienkarshs jautajums - vai pietiek kaposta prieksh spogulenes?
ja jaa, tad izvele sashaurinas lidz 2-3 aparaatiem

ja spogulenei nesanak, nu tad ... tad izvele ir plasha ;)


nu ja, es jau ar labraat, panemtu spogulkameru, bet nu nezinu, vai man naudas maks to laus..man biaj itka doma, pa 200_300 ls, nu ta apemaram..


Jāsāk ar to, ka jāpasaka, kas ir LABS?

Vienam labs ir iespēja uzņemt vidjikus ar stereo skaņu, izmantojot mazu aparātiņu, citam labs ir liels smags klucis tikai priekš bildes... Jāsāk ar to, ka jāizdomā, kā to kameru lietosi - tusiņos, ceļojumos, ikdienā, biznesā, utml. :) Piemēram, ja tusiņos un ceļojumos utt., tad Canon S2 vai S3 un tamlīdzīgi citu firmu aparāti ir ļoti labs variants.
avatar
Publicēts: 21.08.06 13:32
 citēt
saņēmu atbildi no i-veikala...
vinsjh saka kad ir internacionaalaa 1 gada garantija...
avatar
Publicēts: 21.08.06 13:55
 citēt
internacionaala?
negribas ticet.
labak paguugle atsuaksmes par sho veikalu, mosh kas uzpeld.


fotjiks jau nu ir taa lieta, ar ko ljoti jauzmanas sutot no arzemem...
avatar
Publicēts: 21.08.06 13:57
 citēt
jaansokaidro kas ir ar atgriešanu un taadaa garaa atsauksmes ir tur pat tajaa adresee un visi baigi laimiigie izskataas...
avatar
Publicēts: 21.08.06 14:03
 citēt
a tev neskiet ka taja pasha adrese atsauksmes var sadrukat pats ipashnieks?
avatar
Publicēts: 21.08.06 14:12
 citēt
nu var jau nu buus jau jaapaprasa taantei googlei...bet apsaukt jau ar nepiegaadaasanu manliekas nevar tikai ar beigtu preci...jo kameras ir gan offisaa un noliktavaa un taas var veerot...kautkaada darbiiba jau notiek
avatar
Publicēts: 21.08.06 14:46
 citēt
forum.insanelymac.com...

tas par mobitech.
avatar
Publicēts: 21.08.06 15:19
 citēt
nu jaa ej un sazin kas ir ar vinjiem...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):