forum.gif
HELP!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / HELP!!!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 26.08.06 22:29
 citēt
Var mēģināt ar nelielu klizmas pūslīti vai saspiesto gaisu izpūst, bet nekādā gadījumā nepūst ar muti (tā var mitrumu sadzīt iekšā. Arī nekādā gadījumā ne ar kādām otiņām utt.
1) nobildējam uz f/11 vai f/22 debesis vai baltas durvis, photoshopā uzliekam auto levels, apskatamies vai ir redzami putekļi. Ja ir - next step
2) ieejam kādā istabā kur būtu pēc iespējas mazāk putekļu, piem, vannas istaba (jāskatās, lai nebūtu pārāk liels gaisa mitrums)
3) uz kameras uzspiežam Menu -> Settings -> Sensor cleaning (atkarīgs no kameras)
4) ar klizmas pūslīti vai saspiesto gaisu papūšam. Jāskatās, lai nekas nepieskārtos sensoram, citādi ir vakars uz ezera ;)
5) izslēdzam kamerai power. un ejam uz soli 1.

Ja vairākas reizes pēc kārtas vēl ir manāmi palieli putekļi/plankumi - nesam uz Canon (vai citu) centru uz tīrīšanu. Tas prieks varētu izmaksāt sākot ar 15Ls.
Hope this helps ;)
avatar
Publicēts: 27.08.06 21:39
 citēt
Es tikai vienu reizi tīrīju Canon centrā, bet tāpat bija palikuši puteklīši. Tagad, kad nepieciešams, pats noslauku ar otiņu un viss ir OK. Atliek tik sameklēt piemērotu sintētisku otiņu, pārbaudīt, vai nesmērē un lietot laimīgi !
avatar
Publicēts: 27.08.06 23:48
 citēt
Ar otiņu tiešām jābūt uzmanīgam un jāizvēlas pareizā, jo ir dzirdēti šausmu stāsti par saskrāpētām matricām, kuras salabot vairs nevar (garantija ar pazūd, ja kautko tādu dara).
Ja atmiņa neviļ, tad liekas, ka 1. PBase numurā bij sīkāks apraksts par tīrīšanu ar otiņu.
Šeku arī [url=i2.pbase.com... uz šo numuru (neuzskatīt par reklāmu).
avatar
Publicēts: 28.08.06 00:40
 citēt
Man paldies dievam veel nav tur puteklju, bet domaaju ka labaak tomeer ja tiira ar otinju buutu dabiigaas nevis sinteetiskaas. Man ir otinju kolekcija make-ap uzklaashanai un saliidzinoshi dabiigaas ir daudz miikstaakas. Neesmu to dariijis, bet tas taa no otinju viedoklja, protams ka maksaa ar vinjas daargaak, bet domaaju ka ir taa veerts. :!:
avatar
Publicēts: 28.08.06 00:47
 citēt
Atcereejos, ir viena otinja ljoti maiga un plaana, forma kaa veedeklim, domaaju ka mazliet apgriezjot malas lai nebuutu tik plata buutu okey!!!!!!
Vinja arii meikapaa ljoti paliidz ja kaada eena nobirusi un sejas kur nevajag, bez smeereejumiem to eenu putekliiti var nonjemt, taa kaa vareetu buut ka te ar vinja nodereetu...... Bet neiesaku griest otinju galus savaadaak vinja var palikt asaaka :!: Pats kad buushu maajaas paskatiishos pameegjinaashu ko patiiriit un tad doshu zinju ja interesee....
avatar
Publicēts: 28.08.06 00:51
 citēt
:?: Varbuut kaads zin no kaa sastaav pirmais slaanis sensoram un ar ko vinjsh ir paarklaats :?:
avatar
Publicēts: 28.08.06 09:31
 citēt
ja nemaldos, tad tas bija kaads no ieprieksheejajiem DigitalPhoto numuriem, kur bija par sensoru slapjo tiiriishanu.
speciaals shkidrums, kas neatstaas traipus, viens nepuukojoshs "ausubakstaamais" :lol: ar ko uzklaaj shkidrumu, ar otru noslauka un gatavs. galvenais - nedriikst neko berst. vienkaarshi uzklaaj.. jaaapietas maigaak kaa ar sievieti :twisted:
avatar
Publicēts: 28.08.06 11:28
 citēt
Shtein, neiesaku tev eksperimentēt ar make-up otinjaam. Nedomāju, ka make-up otinjas, kas paredzeetas sejai, būs tik mīkstas, kā sensoram nepieciešams un apgriežot tu tikai padarīsi tās sariņus asākus un saskrāpēs matricu
avatar
Publicēts: 28.08.06 12:27
 citēt
mhm, vispar inchiigi kaapeec tai matricai neuzliek virsuu kaadu brunjustiklu :?:
ta vareetu pat ar griidaslupatu tiiriit :twisted:
avatar
Publicēts: 28.08.06 12:31
 citēt
visu griidas lupatu dabut iekshaa aparaataa varetu but nedaudz problemaatiski :mrgreen:
avatar
Publicēts: 28.08.06 13:39
 citēt
visu griidas lupatu dabut iekshaa aparaataa varetu but nedaudz problemaatiski :mrgreen:

:D :D :D :D :D
laikam taapeec ar tos brunjustiklus neliek :D
avatar
Publicēts: 28.08.06 18:41
 citēt
Es jau teicu ka otinjas nevajag griest jo taas tad paliks asaakas!!! Nejau uzreiz pie sensora es domaaju kjerties :lol: Bet runaajot par miikstumu man liekas ka make-up otinjaam nebuutu ne vainas... Nju man taa vismaz liekas :wink:
avatar
Publicēts: 29.08.06 17:15
 citēt
bullshitu dzenat, kungi ...
Tam sensoram priekšā ir pietiekami izturīgs slānis, lai ar otiņu nesaskrāpētu, nevajag jau tā spiest, ka kāts sāk šļūkāt pa sensoru ...

Un dabīgās otiņas IR SLIKTĀKAS. Kādēļ? Tādēļ, ka:
- no dabīgām šķiedrām var atdalīties sīkas daļiņas (bet no svešķermeņiem taču vajag atbrīvoties, nevis ieviest jaunas)
- dabīgās otiņas "neuzlādējas" un putekļi pie tām nepielīp ... bet vajadzētu ...
avatar
Publicēts: 29.08.06 19:20
 citēt
tas ir - no zārka? Kāds tur brīnums :D

aparāts tak tikko no kastes......
avatar
Publicēts: 29.08.06 19:32
 citēt
mhm, vispar inchiigi kaapeec tai matricai neuzliek virsuu kaadu brunjustiklu :?:
ta vareetu pat ar griidaslupatu tiiriit :twisted:

Tak jau liekas virsmas, uz kuraam paraziitiskas atstaroshanaas njem vietu.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):