forum.gif
Dodiet lūdzu Padomu, lai nav ilgi jāmocās !??
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Dodiet lūdzu Padomu, lai nav ilgi jāmocās !??
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 29.08.06 13:16
 citēt
es nekomenteshu ne vienu vaardinju ne pat pushpleestu vai zilbi vai pat ne vienu pashu patskani par "iesaaceejs un canons EOS5d"

bet

skatoties no cik liela attaluma fochesi, domaju, ka vari atljauties vairakus kadrus uztaisit, tad pusiiti ar zibeni (neko sikak nepaskaidroshu, jo pats neko nesaprotu)

un otru pusi: max iso kas nav graudains, shutteru, lai netriic ja no rokas shausi, aperturi - cik nu atljauj, un wb auto ;) prikola pec vari raw ari nofochet, un brekentingu ieslegt :D

vai es kaut ko aizmirsu?
avatar
Publicēts: 29.08.06 14:29
 citēt
Man visvairāk interesē , kā lai panāk max. asumu, arī kadra malās ?
Aizmirsu piebilst, ka objektīvs 2,8 25-70mm.
Un ko nozīmē max Iso , kas nav graudains ? Vai nav pretruna ?


kadra malaas? hmm, nezinu neko par malaam, laikam no objektiiva bus atkariigs.

a vot asuma dziljums (priekshaa ass aizmuguree jau miglains) ir atkarigs no F jeb diafragmas jeb apertures. mazaks f skaitlis, mazaks asuma dziljums, apmeram taa.

nu a bet par iso es domaju, ka tev pasham jaatrod cik maksimali liekakais iso ir pietiekami labs prieksh tevis/pasuutiitaja, un uz to jabliezh.

D50 piemeram, iso 800 is baigi ok prieksh tumsham vietam bez zipenes, a vot 1600 jau grauds ir diezgan redzams :(
avatar
Publicēts: 29.08.06 17:19
 citēt
"Cita verķa Canonā uz Maskavas ielas vienkārši nebija.
Pārdevējs iestāstīja, ka pirmajai spogulenei tas ir minimums, kaut kāda tur lielā (pilnā) matrica esot! Ko tas dod gan nezinu , vēl nezinu!"


nu jaaa....................................................
5D iesaceja minimums... labs pardevejs tev trapijies :D
avatar
Publicēts: 29.08.06 18:06
 citēt
...jo tas bija pārāk liels
avatar
Publicēts: 29.08.06 19:23
 citēt
cik esmu petijis 5D testa bildes, troksnis vinjam minimals pie dajebkura iso bija. tas taa, par teemu.

eh, man bi taadu verkjiiti... i no 350D neatteiktos...
avatar
Publicēts: 29.08.06 19:47
 citēt
Izskjirshana viduu krietni lielaaka kaa malaas platlenjkjim. Zooma gadiijumaa platajaa galaa. Bildee pie apm. normaala fokusa attaaluma, garaaku atkal gruutaak notureet un vairumam stiklu garajaa galaa zemaaka gaismasspeeja. Joprojaam nepierodu pie taa, ka troksni lamaa par graudu! Zinaamos apstaakljos jau izskataas liidziigi, bet.
avatar
Publicēts: 29.08.06 21:42
 citēt
hih, jauki :)
Kam pirmais veriķis
Canon 5D un Canon 2,8 25-70mm, kam Zenītiņs un citi prieki. :)

em
es neko daudz laikam nepateikšu , kā tik bildēt RAW, jo ir aizdomas, ka ar balto balansu varētu būt liela ķēpa., bet tik tad, ja ir nojausma, ko ar to RAW darīt.

Hokeja čempī vēroju kā bildē tie žurnālisti.,, kaut kā ja atmiņa nevīļ bez zibenes veči blieza, vai nu stirpi piespiedušies pie aizsagrstikla, vai no augšas tribīnēs ar baisajiem tele objektīviem . Vienīgi pie tiem stikliem uzmanīgi, jo tak baigais atspīdums, šie lika klāt paštaisītus , melnus kartonus. Ap A4 formāta kam caurums pa vidu un uzmauca to uz objektīva.
[mm , interesanti kapēc ne polorizācijas filtrus]

Laikam jau aizrunājos .
avatar
Publicēts: 29.08.06 21:47
 citēt
Kādēļ ne polarizācijas filtrus? Droši vien tādēļ, ka pol. filtri norij gaismu. Un nevāji norij (1 - 2 stopi vismaz) ! Kombinācijā ar ne pārāk spēcīgu gaismu un nepieciešamību iegūt ātrus slēdža laikus, pol. filtri varētu būt kas līdzīgs skriešanai ar galvu tanī pašā aizsargstiklā :)
avatar
Publicēts: 29.08.06 21:57
 citēt
> interesanti kapēc ne polorizācijas filtrus - 1. noeed vairaak kaa robu, 2 - vai nu ta, ka ledus OK, vai taa, ka atspiidumi uz stikla izpaliek - SHITaas 2-vas lietas var sanaakt pretrunaa un jaadomaa arii sanaak.
avatar
Publicēts: 29.08.06 22:39
 citēt
Kādēļ ne polarizācijas filtrus? Droši vien tādēļ, ka pol. filtri norij gaismu. Un nevāji norij (1 - 2 stopi vismaz) ! Kombinācijā ar ne pārāk spēcīgu gaismu un nepieciešamību iegūt ātrus slēdža laikus, pol. filtri varētu būt kas līdzīgs skriešanai ar galvu tanī pašā aizsargstiklā :)


ak šitā. :)
esmu tik cēļā pie sava pol fitra..

kur starp citu var tikt vel pie cokin filtriem Rīgā.[izņemot to [url=www.eris.lv]www.eris.lv[/url] - Vaļņu iela 5]
avatar
Publicēts: 29.08.06 22:45
 citēt
a kas vainas Vaļņu ielai?
avatar
Publicēts: 30.08.06 00:25
 citēt
a kas vainas Vaļņu ielai?


pirms kāds nedēļas-divām šiem nebija uz vietas CPL, redzēs, varbūt būs rīt.
avatar
Publicēts: 30.08.06 12:37
 citēt
a kas vainas Vaļņu ielai?


pirms kāds nedēļas-divām šiem nebija uz vietas CPL, redzēs, varbūt būs rīt.


Piegaade buusot tikai septembra beigas.
brr es tak esmu nepacietiigs.
avatar
Publicēts: 30.08.06 12:42
 citēt
ahh pareizi.. Cokin rūpnīca augustā ir atvaļinājumā (tā man teica)
avatar
Publicēts: 30.08.06 16:54
 citēt
Ļoti ciešams verķītis iesācējam! Kas būs tālāK :?: :P
avatar
Publicēts: 01.09.06 01:08
 citēt
nav vienkāršāk samaksāt fotogrāfam?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):