forum.gif
Leetaaka tehnika? Aarzemees?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Leetaaka tehnika? Aarzemees?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 01.09.06 13:16
 citēt
lieta taada ka tuvaakajaa laikaa viens rada gabals brauc uz singapuuuru, un tur... mantaaliekas ka vajadzeetu buut leetaakiem fočikiem \.
gibeeju jautaaat vai kaadam ir pieredze a to galu tiri piri, kr4 kaada ir cenu starpiiba.\
piemeram eos30d vai kadaj citaj sogulenej.
avatar
Publicēts: 02.09.06 00:00
 citēt
nu ja neviens man negrib atbildeet, atbildeeshu sev :D ha ha.
nu luuk paraknjaajos netaa...
konstateeju situaaciju -:> fotoaparaats lv maksaa 640ls taatad kkada ebay`aa vai citur aarpasaulee vinjsh 520$ tas ir vnk *#&!)#&#()^&$!%$.
man taadas dusmas uznaaca... doooh.
un tur pie shkiibacainajiem veeel leetaak vajadzeeetu buut, teoreetiski, nu vieta kur visshh tiek razots ( tuvu tam) nu.... bljin te fochiks lv maksa 4356ls a tur ~3$ :DDDDDd
nu labi es tik taaa... nu bet ideju saprast var.. mantaliekas
avatar
Publicēts: 02.09.06 00:50
 citēt
peerkot ebay, biezi var redzeet, ka prece tiek suutiita kaut kur no aazijas taalaa gala, cenas ir zemaakas, pie tam veel daudz zemaakas... domaaju ka singapuuraa noteikti buus daudz leetaak, taa ka vari drosi pasuutiit.
avatar
Publicēts: 02.09.06 09:45
 citēt
Kā reiz pirms divām nedēļām noriskēju savam ziepju trukam Canon S2IS telekonvertoru ebay iegādāties pa 35$. Ar visu piegādi no Honkongas sanāca krietni lētāk kā latvjā pirkt. I precei nav ne vainas - tikai uz kārbiņas heroglifi sazīmēti :?
avatar
Publicēts: 02.09.06 14:24
 citēt
Jauki tatad es laikam beidzot buushu laimiigs driiz :D
avatar
Publicēts: 05.09.06 17:11
 citēt
nu visādi protams gadās. Es kad 350D ebajā meklēju, tad nekas lētāks man nesanāca. Lētāk pat sanāca šeitan pat uz vietas nopirkt. Bet vot kaut kādiem citiem pribambasiem - aķītis, lādētāji, filtri - ebaijā sanāca par kādiem 30-50% lētāk nekā tepat uz vietas.
avatar
Publicēts: 05.09.06 17:13
 citēt
ah jāa, vēl takš garantija bieži var būt zem jautājuma - pie austrumniekiem pirktajam garantija iespējams pie mums var arī nestrādāt. Jānočeko.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):