forum.gif
KĀDU SLR DIGITĀLO IZVĒLĒTIES?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / KĀDU SLR DIGITĀLO IZVĒLĒTIES?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.09.06 11:32
 citēt
Paldies Ario! Būšu Nikon pulciņā! :D


_________________________________________________________
Nikon lietotājiem, protams arī citiem jautājums, vai jūs lietojat šādu aksesuārus.

*** Ja tad kāpēc?



1) LCD aisargs

~6Ls

2) Skatumeklētāja aizsargs

~5Ls
avatar
Publicēts: 07.09.06 11:45
 citēt
Tie aizsargi ir domāti, lai nevarētu skatīties LCD un skatu meklētājā?
avatar
Publicēts: 07.09.06 11:58
 citēt
Tie aizsargi ir domāti, lai nevarētu skatīties LCD un skatu meklētājā?

:lol:

Nū man domāt ka lai nesaskrāpētu LCD! :)

Nu es vienkārši ievācu info, vai ir vērt iegādāties LCD aizsargu vai nē, un domāt kādu citu variantu! Jo kad LCD saskrāpēts tājā pagrūti ko saskatīt!
avatar
Publicēts: 07.09.06 12:28
 citēt
Un skatu meklētāju arī pasargā no saskrāpēšanas? Vai no ļaunas acs? :D
avatar
Publicēts: 07.09.06 12:50
 citēt
vieniigaa shviika kas man lcd ievilkaas tapa iisajaa briidii kad bija fochuks un nebija veel sominjas. ja nu tev vinsh izkritiis no rokaam, tad tad neviens aizsargs nebuus virsuu un saskraapeesi, sasitiisi visu tikpat.
so manupraat ja sominja buus un sominjaa pie fochuka nemetiisi atsleegas - shitie aizsargi neko nedos. tikai lieks chakars.
avatar
Publicēts: 07.09.06 12:59
 citēt
mazajiem ixusiem kuriem ir praktski valjejs LCD no aizsarga jeega liela. ar piegadi no USA - 4.40 lati.
btw. ebay rocks... vakar sanjemu Sunagor 28-80mm 3.5-4.5 macro objektiivu, tagad gaidu Sigmu 55-200... un tas viss - m42 viitnei :)
avatar
Publicēts: 07.09.06 15:57
 citēt
Apsveicu ar Nikon d50! Mūsu pulks pieug! :D
avatar
Publicēts: 07.09.06 20:49
 citēt
urā!!!

par aksesuāriem runājot, nu hvz... apskaties uz savu mobīlo - ja tas ir saskrāpēts, tad tāds pats arī būs tavs focuks, ja nē, tad arī focuku nesaskrāpēsi.

vienīgi uzreiz ieteicams nopirkt somu (OBLIGĀTI) un kaut kādu filtru lai nav žēl ar pirkstu iebakstīt objektīvā.

ā, protams, SD card reader, ja tāds vēl nav.
avatar
Publicēts: 07.09.06 22:12
 citēt
KAadu filtru lai peerku ? Ja godiigi no filtriem neko nesaprot!
avatar
Publicēts: 08.09.06 07:58
 citēt
52mm protective filtru, man ir piemeram cokin skylight pirkts ieks valnju ielas fotobodes. karoch doma taada, ka leetaak ir nomainiit filtru, nekaa objektiivu, ja nu kaut kas notiek (piem, noskraapeejas).
avatar
Publicēts: 08.09.06 10:43
 citēt
urā!!!

par aksesuāriem runājot, nu hvz... apskaties uz savu mobīlo - ja tas ir saskrāpēts, tad tāds pats arī būs tavs focuks, ja nē, tad arī focuku nesaskrāpēsi.

vienīgi uzreiz ieteicams nopirkt somu (OBLIGĀTI) un kaut kādu filtru lai nav žēl ar pirkstu iebakstīt objektīvā.

ā, protams, SD card reader, ja tāds vēl nav.


Varbūt ir zināms kāds interneta veikals kur var iegādāties Nikonam filtrus!?



Urrāā!!! Ņu mans jaunais draugs Nikon d50 irman rokās! :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):