forum.gif
KĀDU SLR DIGITĀLO IZVĒLĒTIES?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / KĀDU SLR DIGITĀLO IZVĒLĒTIES?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 01.09.06 16:23
 citēt
Sveiki! Jā jā, neesmu ne pirmais , i ne pēdējais ar šādu jautājumu! :?

Ņju manas iespējas līdz ~550 Ls.
Vēlos pirkt Body/kit. (sanāk lētāk)

Svārstos tagad starp:

1. Nikon D50 (lētākss),
2. Olympus E-500
3. Canon EOS 350D (Padārgs).


1. Niko , tāpēc ka lētākais no maniem izvēlētiem, labas atsauksmes par krāsu kvalitāti!

2. Olympus shamajam fīča, ka mainot objektīvu, putekļi netiek uz matricas, jo priekshā ir filtrs, kas fočiku ieslēdzot ar ultra skaņu "nosit " tos putekļus nost! Ņu kaukā tā!

Nezinu kāds Menu ir E-500, bet SP-500 nju gan nelikaas draudziigs interfeiss! :/

3. Canon palieliek canon! Pret to suudziibu nav, eert, ergonomisks, lietotaajam draudziigs menu utt..!


Nju ja cenu starpība nebūtu tik liela, tb. šeit LV un tur pāri okeānam US, tad jau nebūtu problēmas nopirkt! :/
Bet vnk., besī cik te Ls tik tur apm. $. :evil:


__________________________________________________________________________________________________

Muļķīgi jau būtu jautāt kuru man ņemt!

Tāpēc jautāšu savādāk:

*Pasakiet 3 labas īpašibas, 3 sliktas par katru, vai vismaz par vienu. (var arī vairākas īpāšības!). ;)



Paldies jau iepriekš par atsaucību! :roll: :wink:
avatar
Publicēts: 01.09.06 19:15
 citēt
Shkjiet, ka d50 balansu nevar panjemt.
Olimpam zjeelabojas cilveeki par trokshnjiem pie lielaam juutiibaam. Un stikli nav mainaami ar filmas kameru. Un paara modelji tikai ir, bet ko un kaadu Olimps veel sarazjos, nav zinaams.
avatar
Publicēts: 01.09.06 21:44
 citēt
Kopš kura laika 350D nāk ar Double Kit?
avatar
Publicēts: 01.09.06 22:48
 citēt
Shkjiet, ka d50 balansu nevar panjemt.


Tev nepareizi shkjiet.
avatar
Publicēts: 01.09.06 22:49
 citēt
Neperc Nikon, negribu, lai vinji butu uz katra stuura.. :D
avatar
Publicēts: 02.09.06 13:24
 citēt
Njaa pagaidām vēl neviena sakarīga atbilde/argumentu! :(
avatar
Publicēts: 02.09.06 14:02
 citēt
nu mani iemesli kaapeec es izveeleejos d50
- leetaaks.
- olympus man neiepatikaas
- canonu ir daudz, un tas vien jau biedee :)

kas man nepatiik D50..
1) augsheejam lcd nav apgaismojuma. tumsaa tas apgruutina
2) BULB ir tikai turot nospiestu pogu, kas padara to nelietojamu. nu pulti gan neesmu meeginaajis, mosh var ar to.
3) nezinu ko veel lai sliktu pasaku.. :roll:

man domaat ar jebkuru no shiem var uztaisiit labas bildes.
nu vobshem aizej uz elkoru, tur visi 3 ir vienviet, noliec vinjus blakaam un skaties.
avatar
Publicēts: 02.09.06 15:10
 citēt
papeeti jauno Canon 400d! gana sakariigs izskataas.
avatar
Publicēts: 02.09.06 17:21
 citēt
400d izskataas suliigs :))

Pasuutot no arzemeem vareetu tas izmaksaat 500 latus. Body tikai...
avatar
Publicēts: 02.09.06 21:34
 citēt

2) BULB ir tikai turot nospiestu pogu, kas padara to nelietojamu. nu pulti gan neesmu meeginaajis, mosh var ar to.


:?: :roll:

Are you sure?
avatar
Publicēts: 03.09.06 00:18
 citēt
Nu tas, ka 400D nav LCD statusa displeja, un visas kontroles notiek, izmantojot LCD ekrānu, man liekas, ir vienkārši bēdīgi.
avatar
Publicēts: 03.09.06 00:25
 citēt
njaa, uz batereju neekanomee...
avatar
Publicēts: 03.09.06 10:47
 citēt

2) BULB ir tikai turot nospiestu pogu, kas padara to nelietojamu. nu pulti gan neesmu meeginaajis, mosh var ar to.


:?: :roll:

Are you sure?

man neizdevaas vinju pielauzt. pat turot nospiestu pogu vinsh mani peec briitinja izmeta aaraa no bulba..nezin, mosh gana stipri neturu to pogu..
arii par pulti neesmu droshs ka to var izdariit.. :roll:
avatar
Publicēts: 03.09.06 10:53
 citēt
Nu bet esi meegjinaajis ar pulti?
Ja taa godiigi tad man 99% liekas, ka tas ir vieniigais veids kaa normaali var bildeet bulb rezhiimaa :)))

Pat jau pie kaadas 1/10 sek jau vajadzeetu lietot pulti (manaa gadiijumaa trosiiti)
avatar
Publicēts: 03.09.06 14:34
 citēt
3. Canon palieliek canon! ..............., ergonomisks, lietotaajam draudziigs menu utt..!


ja tie kanoni ir tik miilji tad peerc kanonu. man tikai nav skaidrs kaapeec nik d50, kas cenaa par kaartu ir zem kan 350d/400d ir sanaacis tik labais. :)))

ja nopietni tad man kanonam nepatika divas lietas - tas ka mazinjsh un roka nogurst meeginot jamo satureet kaa arii tas ka menu nav ne uz pusi tik intuitiivs kaa to gribeetos.

tachu kan 20d/30d ljoti patika. vinjiem viss ir kaa fotoaparaatiem pienaakas. bet taa cena, cena, ...

==========

ienaaca praataa veel viens arguments. njem to sisteemu kanon vai nikon ar kuru bildee tavi draugi un tuvaakie. tad pie nepiecieshamiibas buus iespeeja aiznjemties bliceni maaksliniecisko ambiiciju apmierinaashanai kaa arii stiklus pamainiit/patesteet/atpirkt utt utjpr.

un veel... ja tavi draugi bildee ar minoltu(sony), olimpu, pentaksu utt, tad vinji nav nekaadi draugi, ... ha ha ha ... pasham reaals iereeciens panesaas par sho peedeejo teikumu. :))))
avatar
Publicēts: 03.09.06 16:21
 citēt
PAskaties Adresee [url=www.cc.lv]www.cc.lv[/url] 31 augustaa saņemu no viņiem nikon d50 ar objektiivu 18-55m un 2gb karti! Cena ļoti laba 447.90. Tas ir kopaa ar piegaadi,jo dziivoju Ventspilii!
Es arii nevareeju izveeleeties ko ņemt canonu 350d vai nikonu d50! Patureeju rokā nikonu d50 un canonu 350d! Un momentaali sapratu ka ņemu nikonu d50!
Bildes sanaaak arī labas, nu jaa vieniigais miinus ka nav nakts apgaismojums uz augšēja displeja, man tas netraucee jo naktii fočēju ļoti maz!
avatar
Publicēts: 03.09.06 17:26
 citēt
Man ir Olympus E-500 un īsti neko sliktu nevaru pateikt. Tikai dažas lietas, kurām pievērst uzmanību -
1) Pie lielāka ISO parādās diezgan daudz trokšņi
2) Nav īpaši izplatīts. Līdz ar to jaunu objektīvu iepirkšana sanāk daudz dārgāks prieks salīdzinot ar to pašu Canon.
avatar
Publicēts: 04.09.06 02:43
 citēt
PAskaties Adresee [url=www.cc.lv]www.cc.lv[/url] 31 augustaa saņemu no viņiem nikon d50 ar objektiivu 18-55m un 2gb karti! Cena ļoti laba 447.90. Tas ir kopaa ar piegaadi,jo dziivoju Ventspilii!
Es arii nevareeju izveeleeties ko ņemt canonu 350d vai nikonu d50! Patureeju rokā nikonu d50 un canonu 350d! Un momentaali sapratu ka ņemu nikonu d50!
Bildes sanaaak arī labas, nu jaa vieniigais miinus ka nav nakts apgaismojums uz augšēja displeja, man tas netraucee jo naktii fočēju ļoti maz!


lucku you, man komplekts ar 515 GB karti gada sākumā izmaksāja plus mīnus 600 Ls (ar līzinga procentiem), un tas bija lēti. Nopērkot D50 ar kit objektīvu 18-55 būs pamatota neizpratne par to, kāpēc kanonisti spļaudās par saviem kit objektīviem. Respektīvi, kit objektīvs ir labs!

LCD iluminācija gan varēja būt, bet nu ja godīgi... diez vai būtu prieks, ja būtu iluminācija, bet nebūtu kaut kas cits.
avatar
Publicēts: 04.09.06 02:52
 citēt

2) BULB ir tikai turot nospiestu pogu, kas padara to nelietojamu. nu pulti gan neesmu meeginaajis, mosh var ar to.


:?: :roll:

Are you sure?

man neizdevaas vinju pielauzt. pat turot nospiestu pogu vinsh mani peec briitinja izmeta aaraa no bulba..nezin, mosh gana stipri neturu to pogu..
arii par pulti neesmu droshs ka to var izdariit.. :roll:


tochna nav, bet nu tas nepadara vinju par nelietojamu. Izmet aaraa no bulba tapec, ka kameras IQ tadejadi pasaka: "klau vecit, pietiek turet to pogu, kadrs jau ir pietiekami izgaismots..." :D
avatar
Publicēts: 04.09.06 10:22
 citēt
ar manām drebelīgajām rociņām toč nelietojams :D
avatar
Publicēts: 04.09.06 11:00
 citēt

ienaaca praataa veel viens arguments. njem to sisteemu kanon vai nikon ar kuru bildee tavi draugi un tuvaakie. tad pie nepiecieshamiibas buus iespeeja aiznjemties bliceni maaksliniecisko ambiiciju apmierinaashanai kaa arii stiklus pamainiit/patesteet/atpirkt utt utjpr.

un veel... ja tavi draugi bildee ar minoltu(sony), olimpu, pentaksu utt, tad vinji nav nekaadi draugi, ... ha ha ha ... pasham reaals iereeciens panesaas par sho peedeejo teikumu. :))))


P.S. Mani draugi bildee ar ziepiishiem! :)

Un kas slikts Olympusam!?



PAskaties Adresee [url=www.cc.lv]www.cc.lv[/url] 31 augustaa saņemu no viņiem nikon d50 ar objektiivu 18-55m un 2gb karti! Cena ļoti laba 447.90.


Diemžēl, šādu piedāvājumu vairs neatradu tanī lapā! :(
avatar
Publicēts: 04.09.06 13:42
 citēt
Ņu tā, Canon esmu izslēdzis no sava saraxta - pardārgu. :?

Olympusu arī laikam būšu izslēdzis, un būšunoenkurojies pie NIKON D50 izvēles, jo izskatās ka tomēr Nikons laikam LV ir populārāks par Olympus! :roll:

Pagaidām labāko variantu savam maciņam esmu atradis iekš EuroShop!

www.euroshop.lv...

Nikon D50 duble kit - 431Ls :wink:
avatar
Publicēts: 04.09.06 14:10
 citēt
Nikon D50 duble kit - 431Ls :wink:


cenas kriit aatraak kaa rudens lapas :shock: :roll:
avatar
Publicēts: 04.09.06 14:27
 citēt
Kas ir BULB - atejas spuldziite vai?
avatar
Publicēts: 04.09.06 17:27
 citēt
runcio rakstija:
Diemžēl, šādu piedāvājumu vairs neatradu tanī lapā! :(

Slikti esi mekleejis! :D

Tik tikoo iegaaju un ieraudziiju nikonu d50 ar 18-55m par 412Ls
Linnks:
www.cc.lv...
avatar
Publicēts: 04.09.06 17:31
 citēt

ja meklee labaako cenu iesaku [url=www.site.lv


Tur]www.site.lv

Tur[/url] nav nemazam citu interneta veikalu lapuses! :twisted:
avatar
Publicēts: 04.09.06 18:23
 citēt

ja meklee labaako cenu iesaku [url=www.site.lv


Tur]www.site.lv


Tur[/url] nav nemazam citu interneta veikalu lapuses! :twisted:

Site.lv laba lapuse! Var eerti atrast mob. un foto! :P
avatar
Publicēts: 05.09.06 14:24
 citēt

Pagaidām labāko variantu savam maciņam esmu atradis iekš EuroShop!

www.euroshop.lv...

Nikon D50 duble kit - 431Ls :wink:


Euroshop sux!!! :evil:
Ielaidushi kaukaadu kljuudu un izraadaas tas ir tikai ar VIENU Kit objektiivu! :evil:
avatar
Publicēts: 05.09.06 16:55
 citēt
Jāsaka, ka tiešām, Eiroshop pēdējā laikā ir stipri kritusies klientu apkalpošanas kurltūra un ātrums. Tur ir daudz un dažādas preces katalogā, bet noliktavā no tā visa ir tikai pāris preces. Izskatās, ka viņiem ir problēma ar uzskaites sistēmu - tās vienkārši nav.
avatar
Publicēts: 05.09.06 17:38
 citēt
Kas ir BULB - atejas spuldziite vai?


Kaa krieviski uz zeniitiem bij arii B - sencis teica ka tas ir "vremja"(laiks po russkii).

Bet buutiibaa taa ir aiztureetaa diafragma...
avatar
Publicēts: 05.09.06 17:46
 citēt
avatar
Publicēts: 05.09.06 17:56
 citēt
Kas ir BULB - atejas spuldziite vai?


Kaa krieviski uz zeniitiem bij arii B - sencis teica ka tas ir "vremja"(laiks po russkii).

Bet buutiibaa taa ir aiztureetaa diafragma...


mees seit apspriezam reziimu, kuraa ekspoziicijas ilgums tiek kontroleets manuaali, t.i., nospiezot pogu sleedzis atveraas un pogu atlaizot, tas aizveras.
avatar
Publicēts: 05.09.06 18:04
 citēt
Kas ir BULB - atejas spuldziite vai?


Kaa krieviski uz zeniitiem bij arii B - sencis teica ka tas ir "vremja"(laiks po russkii).

Bet buutiibaa taa ir aiztureetaa diafragma...

Sanaak jau arii, ja "Viidjerzjka" no krievu. Smotri, kakoi fotoaparat, Sapop!
Gan ne fragma, sleedzis, kameer tura. Gadaas, ka uz 1. spiedienu valjaa, uz 2. ciet, nu, ka var piefikseet bez iipashaas trosiites. Bet kaadeelj tomeer "Bulb" - bulb ir atejas spuldziite - varbuut no taa, ka spuldzju gaismaa bildeejot taa biezjaak sanaak?
avatar
Publicēts: 06.09.06 16:52
 citēt
nju beidziet taksh te par taam atejas lampinjaam! :lol:


Nju taa, taakaa euroshop.lv baigi kljuudainaa infa...

Intershop.lv atkal nepiedaavaa liigumu nosleegt ar kurjera paliidziibu! Neieshu jau speciaali kulties uz riigu un apkaljam uz kuldiigu! :twisted:

Nju tad noleemu skatiities ieksh [url=www.discover.lv]www.discover.lv[/url] , patiikama klientu apkalposhana ... :) Suutiishu nju te tad!
avatar
Publicēts: 06.09.06 21:04
 citēt
Nu nikonam arii var teikt ir serviss, biju kadas divas nedēļas atpakaļ rigā! TAs bija laikam Dominā, tur ir serviss prasiiju kaa ar labošanu? Man atbildeeja ka ""vini suutot uz lietuvu un atpakaļ esot peec nedēlas vai divaam" Takaa es domaaju ka nav ko uztraukties par servisu nikonaam!
avatar
Publicēts: 06.09.06 21:09
 citēt
o, tad redz ka sie to lietu atrisinajusi... Vilnja patiesiibaa nav taalu.
avatar
Publicēts: 06.09.06 21:32
 citēt
Nu nikonam arii var teikt ir serviss, biju kadas divas nedēļas atpakaļ rigā! TAs bija laikam Dominā, tur ir serviss prasiiju kaa ar labošanu? Man atbildeeja ka ""vini suutot uz lietuvu un atpakaļ esot peec nedēlas vai divaam" Takaa es domaaju ka nav ko uztraukties par servisu nikonaam!

Jā jā problēmu nav. Kolēģim D200 objektīvs sāka ķerties fokusējot , aizsūtija uz servisu. Serviss Nikonam ir Somijā. Pēc 5!! nedēļām atnāca atpakaļ tāds pats. Tikai pēc sarakstes (epasts) ar ģenerālmenedžeri (pēc tautības zviedrs) solīja šo jautājumu nokārtot. šodien aizsūtīja ar kurjeru. Redzēsim kad būs atpakaļ. Tā, ka nevajag runāt par Nikon servisu Latvijā. Tāda vienkārši nav.
avatar
Publicēts: 06.09.06 21:34
 citēt
Tu laikam kaatriigi neizlasiiji ko es uzrakstiiju somiju neesmu piemineejis!
avatar
Publicēts: 07.09.06 09:48
 citēt
Nju tā cienījamie blogeri, RĪT jau turēshu rokās savu jauno Nikon d50 kit! :roll: :P :D :D :D
avatar
Publicēts: 07.09.06 10:59
 citēt
Nju tā cienījamie blogeri, RĪT jau turēshu rokās savu jauno Nikon d50 kit! :roll: :P :D :D :D


ar ko arii apsveicu! :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):