forum.gif
350D gļuks - vai vēl kādam tāds manīts?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / 350D gļuks - vai vēl kādam tāds manīts?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 01.09.06 18:34
 citēt
neilgajā lietošanas laikā (2 mēn) man jau 2x reiz gadījās tāds gļuks, ka fočējot ārā, saulē kādas 5 - 10 min. (nu nav jau tā ka viņš baigi sakarstu tajā saulē, bet nu kaut kāds siltums jau no saules stariem tiek) un rezultātā aparāts "uzkarās" - ne autofokuss, ne shuters nestrādā. Izņēmu un pa jaunu ieliku aķīti un akal darba kārtībā!!! Vai vēl kāds ir saskāries ar tādu joku?
avatar
Publicēts: 01.09.06 19:32
 citēt
identiska situaacija ar canon s2is, attopas tikai iznjemot un ieliekot baterijas. kaadas 3reizes ir bijis pirmaa meenesha laikaa. tagad itkaa viss ok.
avatar
Publicēts: 02.09.06 13:02
 citēt
Man ar ar 350D taa ir bijis un ar 2x, bet ne no saules un ne no aukstuma, taa pat vien, es jau ar nobijos, vaaks ir klaat, bet ne ko atgaaja 8) Tagad jau labu laiku nekaadi gljuki nav un cerams ka ar nebuus :!: Pats ar gribeetu zinaat no kaa :!:
avatar
Publicēts: 04.09.06 19:51
 citēt
tad secinājums laikam, ka tas tomēr kaut kāds pirmo lietošanas brīžu joks, kas drīzāk ir aķīša radīts.
avatar
Publicēts: 29.09.06 17:39
 citēt
woah izklausās traki,kaut man tā nebūtu,domaaju ar pirkt 350D...
avatar
Publicēts: 29.09.06 18:48
 citēt
Man nav EOS 350D, bet liidziigi gadaas, kad fochee uz RAW pa taisno...un ja ir kkaada standarta karte, bet baigajiem aatrumiem vienaa briidii liekaas, ka ir uzkaarusies, bet patiesiibaa vnk glabaajaas bilde...un peec paaris sekundeem jau viss ir kaartiibaa!
avatar
Publicēts: 29.09.06 22:01
 citēt
to AJ
da nē, kartes ātrums ir 120, un tas uzkāriens bij uz vairākām minūtēm. manuprāt tā ne kartes vaina. Bet tāpat kā citiem, kas bij saskārušies ar šito gļuku, man tas ar uzpeldēja aparāta lietošanas sākumā un vairāk nav manīts.
avatar
Publicēts: 29.09.06 23:14
 citēt
to AJ
da nē, kartes ātrums ir 120, un tas uzkāriens bij uz vairākām minūtēm. manuprāt tā ne kartes vaina. Bet tāpat kā citiem, kas bij saskārušies ar šito gļuku, man tas ar uzpeldēja aparāta lietošanas sākumā un vairāk nav manīts.


nu to es sapratu, vnk pateicu, ka man ir līdzīgi :)
Interesanti..tas sākumā ir tipa kā pārbaudījums jaunajiem īpašniekiem! Ja iztur, tad priekšā stāv daudz jauku piedzīvojumu, bet ja nē tad neko :D
avatar
Publicēts: 07.10.06 23:02
 citēt
Neesmu pārliecināts ka tam ir īsts sakars ar barošanās elementiem... Man tā ir gadijies gan ar aķi gan AA pirkstiem. Vairāk pieļauju ka vismaz manā gadījumā kaut kāda slēdža shēma nav īsti salodēta. Man tieši tas ir atteicies... 350. lietoju pietiekoši ilgi bet pēdējais joks bija pirms 3 nedēļām. uz ielas sarunāju cilvēka portretu BĀC slēdzis nestrādā...
avatar
Publicēts: 08.10.06 21:14
 citēt
vislabaakie portreti sanaak, ja neko nesarunaa ;)
avatar
Publicēts: 09.10.06 08:50
 citēt
Jā, it sevišķi pēc tam - pašportreti ar zilu aci :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):