forum.gif
Gribu palasīties par kompozīciju.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Gribu palasīties par kompozīciju.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 14.09.06 21:54
 citēt
Iesakiet, lūdzu, literatūru, kurā būtu aprakstīti kompozīcijas likumi, īpašības, sakarības... (Būtu jau jauki latviešu valodā, bet noteikti der arī citās.)

Foto-literatūrā, kuru esmu lasījis, nebija izklāsti par kompozīciju.
avatar
Publicēts: 14.09.06 22:13
 citēt
Par latviešu valodā esamajām grāmatām neko daudz nezinu, esmu palasījies tik Gunāra Birkmaņa "Praktiskā fotogrāfija", kurā ir visai īsi un kodolīgi par kompozīciju. Ir dzirdēts, ka kāda no John Hedgecoe grāmatām ir tulkota latviski un kautkad pāris gadu atpakaļ izdota, bet neesmu nekur manījis.
No angļu valodā izdotajām grāmatām varu parekomendēt Bryan F. Peterson grāmatu "Learning to see creatively" otro izdevumu. Manuprāt ļoti saprotami uzrakstīts, daudz pamācību, piemēru un treniņa uzdevumu.
avatar
Publicēts: 15.09.06 09:59
 citēt
es lasiju Dž. Hedžko; Fotografēšana, paveca bet kompozicijas likumi jau nemainas ;)
avatar
Publicēts: 15.09.06 10:00
 citēt
es lasiju Dž. Hedžko; Fotografēšana, paveca bet kompozicijas likumi jau nemainas ;)


btw man shi gramata vel tepat darbaa plauktaa staav, varu aizdot ja apsoli atdot
avatar
Publicēts: 15.09.06 13:13
 citēt
It kā esot labs. S.Diko "Besedi o kompoziciji", taču izdots kaut kad baigi sen, savukārt kopija tas, kas klīst internetā ir kaut kādā tizlā chm vai talīdzīgā formātā, kuru neizdevās piedabūt lasāmu. Kas zin, vai tai failā maz kas salasāms ir iekšā. Ja kādam pagadās kāds normāls PDF, pats labprāt to iegūtu.
Un vēl tam pašam S.Diko ir "Besedi ofotomasterstve". Tīri par kompozīju viengan tur nav.
avatar
Publicēts: 15.09.06 17:16
 citēt
To Shadow: Paldies, bet labāk gan neaizņemšos - man jau vairākas reizes ir gadījies apskādēt grāmatas, izlejot uz tām kafiju vai tēju.

Būs jāpameklē kādā grāmatu antikvariātā.
avatar
Publicēts: 15.09.06 21:14
 citēt
Krievu valodaa Par kompoziiciju ir apmeeram 125 lpp bet citaas nodaljaas arii ir noderiigi padomi! Pats gan veel neesmu izlasiijis nevienu lpp! :)

s1.upload.sc...

Jaapsiezh download!
avatar
Publicēts: 15.09.06 23:29
 citēt
Krievu valodaa Par kompoziiciju ir apmeeram 125 lpp bet citaas nodaljaas arii ir noderiigi padomi! Pats gan veel neesmu izlasiijis nevienu lpp! :)

s1.upload.sc...

Jaapsiezh download!

gut. lasu...
avatar
Publicēts: 15.09.06 23:49
 citēt
gut. lasu...


Tev ir iekshaa! :) Es veel neesmu sanjeemies! ;)
avatar
Publicēts: 16.09.06 02:33
 citēt
man kompoziiciju spiestaa kaartaa iedzina, lai gan pavisam citaa sakaraa :) bet jaatziist straadaa shaa vai taa :wink:
avatar
Publicēts: 18.09.06 10:50
 citēt
Krievu valodaa Par kompoziiciju ir apmeeram 125 lpp bet citaas nodaljaas arii ir noderiigi padomi! Pats gan veel neesmu izlasiijis nevienu lpp! :)

s1.upload.sc...

Jaapsiezh download!


Naakoshreiz izmanto muus LV pakalpojumus! Vienkaarshaak un eertaak!
Nav jaachakareejas ar kaukaadaam gaidiishanaam uttt.... Max Upload 300MB! 8)
yy.lv


P.S. Tavam linkam jau beidzies deriiguma terminjsh! :lol:
avatar
Publicēts: 18.09.06 14:00
 citēt
Krievu valodaa Par kompoziiciju ir apmeeram 125 lpp bet citaas nodaljaas arii ir noderiigi padomi! Pats gan veel neesmu izlasiijis nevienu lpp! :)

s1.upload.sc...

Jaapsiezh download!


Naakoshreiz izmanto muus LV pakalpojumus! Vienkaarshaak un eertaak!
Nav jaachakareejas ar kaukaadaam gaidiishanaam uttt.... Max Upload 300MB! 8)
yy.lv


P.S. Tavam linkam jau beidzies deriiguma terminjsh! :lol:


vel ne reizi nav sanacis nokachat kaut ko no yy.lv, vienmer kad izmantoju linku, otra gala pasaka: file doesnt exist :roll:
avatar
Publicēts: 18.09.06 14:27
 citēt

vel ne reizi nav sanacis nokachat kaut ko no yy.lv, vienmer kad izmantoju linku, otra gala pasaka: file doesnt exist :roll:


:lol: He hee... nju man tagad kauko liidziigu teica ieksh to adress ko DNKrats deva! :roll:

P.S.

YY.LV

> FAQPalīgs, biežāk uzdotie jautājumi.



* Kas ir YY.LV?

YY.lv ir failu uzglabāšanas vieta internetā, šeit Jūs variet uzglabāt praktiski visa veida failus. Failu uzglabāšana ir bezmaksas un faila uzglabāšanas laiks ir atkarīgs no tā pēdējās lejupielādes datuma.


* Kāda veida failus drīkst uzglabāt?

Tā, kā serveris un domēns atrodas Latvijā, tad uz to ir attiecināma Latvijas likumdošana. Drīkst uzglabāt visu veidu failus, kuri nav pretrunā ar LR likumdošanu.

* Vai YY.LV ir bezmaksas?

Failu augsupielāde un uzglabāšana ir pilnībā bezmaksas, bet pieeja failu lejupielādes sadaļai var būt maksas, failiem, kuru izmērs pārsniedz yy.lv noteiktu megabaitu skaitu.

* Vai var nodzēst uz YY.LV izvietotu failu?

Faili tiek glabāti uz servera, kamēr par failiem ir intrese. Failu dzēšana notiek automātiski, ja 15 dienu laikā nav bijusi neviena lejupielāde fails tiek dzēsts. Lietotājs/augšupielādētājs failu pats nevar nodzēst.

* Cik ilgi faili tiek glabāti uz servera?

Faili tiek glabāti neierobežotu laiku, bet ja 15 dienu laikā nav neviens failu lejupielādējis tas tiek dzēsts.


* Ja ir kādi ieteikumi saitam YY.LV?

Mēs labprāt uzklausīsim Jūsu ieteikumus saita yy.lv darbībā, kā arī labprāt sadarbosimies ar reklāmas izvietotājiem. Ar mums var kontaktēties izmantojot kontaktformu.
avatar
Publicēts: 18.09.06 15:29
 citēt
http://yy.lv/download.php?f=6734


Paldies! ;)
avatar
Publicēts: 18.09.06 16:24
 citēt
DNKrata links strādā pat ļoti o.k.
Sākumā gan pabeigšu lasīt Pedro44 atsūtīto lasāmo un tad būs jāpalasa arī šis.
avatar
Publicēts: 19.09.06 09:51
 citēt
DNKrata links strādā pat ļoti o.k.
Sākumā gan pabeigšu lasīt Pedro44 atsūtīto lasāmo un tad būs jāpalasa arī šis.


Sorry pret Operu laikam kaukaads gljuks, ar Firefoxu aizgaaja! ;)
avatar
Publicēts: 19.09.06 11:01
 citēt
Nu caur exploreri tieshaam kaukaac lgjux.. :/ ...bet caur mozillu firefox aiziet bez probleemu! :)
avatar
Publicēts: 19.09.06 12:12
 citēt
Nepatiik ka coderi nepaarbauda uz populaariem browseriem kaa lapa griezzas! Bet tas taa...lirsika atkaape (kaa parasti teica ehhh... pasniedzeejs...rtu elektromašīnās) :lol:
avatar
Publicēts: 19.09.06 12:20
 citēt
Nepatiik ka coderi nepaarbauda uz populaariem browseriem kaa lapa griezzas! Bet tas taa...lirsika atkaape (kaa parasti teica ehhh... pasniedzeejs...rtu elektromašīnās) :lol:


Vai tik nerunaa par Dirbu! :)
avatar
Publicēts: 19.09.06 12:31
 citēt
ja grāmatas par fototehniku tiešām noveco, vai pareizāk sakot neietver jaunāko informāciju, tad kompenes grāmatas tomēr derēs arī tās kas rakstītas pirms vēl fotoprincips tika atklāts :)

no tīklā ceļojošām neko spožu nezinu, bet /Polaris/ grāmatnīcā Pērses ielā parasti ir atrodama Aleksandra Lapina grāmata "FOTOGRĀFIJA KĀ..." grāmata krieviski un maksā pusi no vidēja polarizācijas filtra cenas - 19,99Ls. bet nu neko sakarīgāku no fotogrāfa rokas par kompozīciju nēsmu redzējis
avatar
Publicēts: 19.09.06 14:29
 citēt
ir simts un viena kniga netaa kuras var dabuut pa briivu un izprinteet. pa 20 ls es driizaak nopirktu kaada fotograafa smuko bilzhu graamatu.

iesaku - magnum landscapes. (www.amazon.com...)

avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):