forum.gif
Vai **** ...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vai **** ...
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 16.09.06 08:33
 citēt
...var atstāt iespaidu uz viņas smadzeņu darbību ? Cita izskaidrojuma es neredzu, jo, ja pārējie šī bloga balsotāji liek pozatīvus vērtējumus , tad ***- tikai nepamatoti negatīvus. Tāda izturēšanās pieļauj domu, ka šai sievietei *** ?
Vai tas tā varētu būt ?

--- Vismant, piedod, bet nepārkāpsim LR likumdošanu ar personas cieņa un goda aizskaršanu.

Eliks
avatar
Publicēts: 16.09.06 13:09
 citēt
Vajag piezvaniit, uzaicinaat uz kafiju un paprasiit atbildi uz so jautaajumu ;)
avatar
Publicēts: 16.09.06 14:01
 citēt
sure ka sieviete ?
avatar
Publicēts: 16.09.06 16:46
 citēt
Par jautāto – iespējams tikpat, cik ducis citu iemeslu, un vīriešiem, diemžēl, ne mazāk. Cik žēli ņaud nedabūjuši runčuki!
Par pašu jautājumu (un tajā ietverto apgalvojumu) – neesmu pārliecināts, ka dalībnieku dzimumdzīves apspriešana ir tas, kas blogā pašlaik visvairāk vajadzīgs. Pats ne reizi vien esi publikai pieklājību mācījis.
avatar
Publicēts: 17.09.06 01:15
 citēt
...var atstāt iespaidu uz viņas smadzeņu darbību ? Cita izskaidrojuma es neredzu, jo, ja pārējie šī bloga balsotāji liek pozatīvus vērtējumus , tad pf4eva- tikai nepamatoti negatīvus. Tāda izturēšanās pieļauj domu, ka šai sievietei kaut kas nav kārt'bā ar seksuālo dzīvi ?
Vai tas tā varētu būt ?


esmu lasijis, ka uz vecumu cilveki paliekot arvien konservativaki...
avatar
Publicēts: 17.09.06 13:12
 citēt
...un nedaudz marasmatiski :)
avatar
Publicēts: 17.09.06 22:22
 citēt
eu! a ko es esmu nokaveejis ?! :mrgreen:
avatar
Publicēts: 17.09.06 23:13
 citēt
edzjus... visu...pilnīgi visu... :D
avatar
Publicēts: 18.09.06 08:04
 citēt
Elik- atveino, bet LR likumdošanā gan nav ne vārda bilsts, ka nedrīkstu apgalvot, ka "vb57", vai "pf55ena" ir totāli idioti, jo burtu sakopojums nav personība, ja tam nav atšifrējuma. Tāpēc ar šajā lapā visi anonīmie var ķengāties un darīt ko grib, jo aiz šiem "nikiem" neviens neredz , kas tas ir par fruktu. A kam tas ir izdevīgi ? Bail sevi atklāt- tātad nav sirdzapziņa tīra, vai ar ir noslēpies , lai "kostu", jo mani jau neviens neredzēs- nepazīs.
avatar
Publicēts: 18.09.06 09:22
 citēt
Te tu kļūdies, Vismant. Anonimitāte internetā ir mīts. Aiz katra nickname ir kāds dzīvs cilvēks ar vārdu, uzvārdu un personas kodu, kā arī ar IP sessiju, MAC adresi, cookiem un citiem tehniskiem sīkumiem, kas grauj anonimitāti.

Likumus parasti skatās pēc būtības. Tāpēc aizskarot piemēram nickname Zelmu32 tu patieībā aizskar realu, dzīvu un tiesisku personu, kas ir aiz šī nika, it īpaši ja tu izsaki viedokļus par cilvēka psiholoģisko un sexuālo veselību.

Iespējams Latvijā precedentu vēl nav, bet domāju ilgi nebūs jāgaida, kad zakiitis22 iesūdzēs tiesā red_bambino.

Un visbeidzot, pat ja mēs atmetam visus likumus, paliek vēl arī ētika. Subjekta zemajiem vērtējumiem, vēl iespējams ir pamatojums, bet tavam apgalvojumam par subjekta psiholoģisko stāvokli, pie tam ar tik konkrētu diagnozi ir tikai emocijas.
avatar
Publicēts: 18.09.06 09:45
 citēt
Cilvēkiem, kas Tevi nepazīst vārds "vismants" ir tikpat liels NEKAS, kā "klp35sdf" vai dajebkas cits. Niki nav slēpšanās, tas ir vispārīgi pieņemts interneta veids kā sevi identificēt. Ir muļķīgi cerēt ieiet kādā starptautiskā serverī ar vārdu "John". Tā arī rodas visādi "Jhn648Clone" uc "segvārdi" :roll:
avatar
Publicēts: 18.09.06 18:20
 citēt
...paliek vēl arī ētika.

Arii esteetika un higieena!
avatar
Publicēts: 18.09.06 22:01
 citēt
...paliek vēl arī ētika.

Arii esteetika un higieena!

avatar
Publicēts: 19.09.06 09:32
 citēt
Te tu kļūdies, Vismant. Anonimitāte internetā ir mīts. ...
Iespējams Latvijā precedentu vēl nav, bet domāju ilgi nebūs jāgaida, kad zakiitis22 iesūdzēs tiesā red_bambino.

IP sessijas un citus tehniskus sikumus jau policija kopaa ar hakeriem skatiis tikai, ja /kad/ skaade buus lielaaka par nolaishanos liidz personaaliem apvainojumiem.
Likumus parasti skatas pec butibas.

Tikai 1-moreiz un 1.moreiz peec paarsuudzeeshanas, peec paarsuudzeeshanas tresho reizi skata proceduuras lietas - tobish, vai nav asinjainais nazis bez prokurora sankcijas ieguuts un vai pareizi ieprotokoleets - taa nu tie juristi - muristi dara! Nu, tas nazis taa piemeram, ja par slapju lietu.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):