forum.gif
Bēda... Pakāsu bildes... :(
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Bēda... Pakāsu bildes... :(
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 18.09.06 14:57
 citēt
Nedēļas nogalē, biju izbraucis šur tur uz Pedvāli utt... Kā jau vienmēr fočiks līdzi... vakarā noskatos bildes uz TV viss ok... Šodien ielieku SD karti ieksh lasītāju un iekopēju bildes, nju domāju jāpaskatās kas sanācis ko pielabot, ko izdzēst... skatos 70 bildes ir OK, tad 80 bildes CŪKĀM, fails kā fails, izmērs OK, bet rādīt neko nerāda! :evil: Tad kādas 20 ir OK, kādas 10 CŪKĀM.
Rezumē no 180 bildēm 90 OK, 90 CŪKĀM! :cry:

Dusma baigā! :evil: :evil: :evil:

Morāle:

1) Kopējot bildes uz PC - KOPĒT nevis CUT (izgriezt)! Pārliecināties vai viss ok, un tad karti formatēt!

2) Neizmantot karti kas bijusi citā fochikā! Kā es viena karte pilna, paņemu no Ixusa, a tur dazzas bildes ir, ok, Nikon nebljauj tad labi, bildeeju!

Njemot karti no cita fochika, labāk to FORMATĒT!

Ehhh....
avatar
Publicēts: 18.09.06 15:20
 citēt
vispaar dazhaadiem fochikiem atshkiras formateeshana, taapeec pirms biudeet ar sveshu karti tieshaam to labaak noformatizeet ar pasha aparaatu.
avatar
Publicēts: 21.09.06 08:43
 citēt
Ne pi ši temata...par bildēm, bet bēda liela... vakar gribeeju piesleegt savu 15'' LCD, pie PC, bet tas kauko saaka gljukot un neklausiit, visur izskatiijos itkaa nekaadu defektu nav bet tad atklaajaas ka defektu ir. Bija saluuzusi man plaaksniites kaajinjas.!

Ak jaa LCD biju izaardiiji, lai matricai nekas nebuutu klaat tikai vau pievienojumi!
http://foto.apollo.lv/albumi/runcio/FotoBlog_229985?page=2




Nju taa luuk mani 140Ls pa galam! :evil:
Nekas, pat esmu vainiigs, mekleeju jaunu/lietotu 15'' LCD! Ja kaadam ir dodiet zinju! :roll:
avatar
Publicēts: 26.09.06 22:43
 citēt
ja pareizi sapratu tad plates savienojums ar matricu nost? to tak var salabot, biku jaapachakareejas jo vadelji smalki bet tas nu taa...
atjaunoshanai ieteiktu ontrack - zveers :)
avatar
Publicēts: 27.09.06 08:28
 citēt
pa 5Ls pērku tavu sačakarēto LCD


He hee! Nju nepaardodu es to LCD! Noskaidroju, ka to var labot amp. pa ~30Ls, bet taakaa tas ir mans darba kolega tad 0Ls + %! 8)
avatar
Publicēts: 27.09.06 15:21
 citēt
vieglaak noprirkt divas SD kartes,

man ssitaads gadiijums arii ir bijis - talsu rallijaa.... pakaasu kaadas 40 bildes,

peec tam nopirku veel vienu 512mb karti
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):