forum.gif
CF Card Error - vai ir vēl kas glābjams?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / CF Card Error - vai ir vēl kas glābjams?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 18.09.06 17:24
 citēt
Vienam paziņam ar 350d bildējot un kā atmiņas karte ir A-Data ražojuma 2GB x 120 parāda Card error. Iemeta kartiņu citā fočukā - tas pats. A viss ceļojums sabildēts bij uz šīs kartes. Vai ir kādas iespējas kā kaut ko no tās kartes tomēr laukā dabūt? Vai mož ir kāds lasītājs, kurš tomēr labāk atkož to karti nekā pats fočiks un tomēr ir cerības tikt pie bildēm? Ir kādam pieredze šajā sakarā?
avatar
Publicēts: 18.09.06 17:30
 citēt
karshu lasitajs.
un tad ar kadu data recovery programmu.
avatar
Publicēts: 18.09.06 18:07
 citēt
karshu lasitajs.
un tad ar kadu data recovery programmu.

Taas citas kaa diskiem, protams.
avatar
Publicēts: 19.09.06 10:03
 citēt
Ja kartee peectam nekas nav kopeets virsuu utt... VAR dabuut apakljam, pasham taa ir bijis! Nju iespeejaa liidz 90% (peec savas pieredzes).

Atguvu ar programmu ImageRecall 3

Lejupielādēt [url=yy.lv...

Man bij tā:
1) Errors kartē
2) NoFormatēju karti
3) Lieku karšu lasītājā
4) Veru vaļā ImageRecall
5) Gaidu kamēr beigsies DeepScan un viss

Vienīgais var gadīties ka tajos 90% var būt bildes kas ir bildētas pirms tā ceļojuma! :roll:
avatar
Publicēts: 19.09.06 13:12
 citēt
Bad Copy Pro

teicami tiek galaa ar shaadaam lietaam + veel izrok dazhas bildes kas vispaar sazinkad bildeetas :)

programma maksas kur nokachaat nezinu, bet nu caur astalavista.com jau dabuusi i to i zaaliites ar
avatar
Publicēts: 19.09.06 16:35
 citēt

Man bij tā:
1) Errors kartē
2) NoFormatēju karti
3) Lieku karšu lasītājā
4) Veru vaļā ImageRecall
5) Gaidu kamēr beigsies DeepScan un viss

Pirms formatizeeshanas lasiitaajs nelasiija vai taa koncepcija, ka taadaa seciibaa jaaizdaraas?
avatar
Publicēts: 08.12.23 10:55
 citēt
Man ir viena nedroša CF karte, tai var piebildēt tikai pusi (1 GB), tad met ārā error, bet kadri nekur nepazūd. Ir vēl krājumā pa kādai vecākai fotokamerai, kas joprojām darbojas, tikai tāpēc vien mest ārā šo karti vēl nav jēgas, ikdienas nenopietnībai noder. Vienīgā reālā problēma ir gadījusies ar kādu iespraužamu 16 GB karti (ne tās zemākās klases), neviena metode, neviena programma (kas visas citkārt strādā) vēl nav ļāvusi tikt klāt tās saturam (kas vairs nav zināms, - kaut kas pārkopēts, jo fočukā pa tiešo to neiespraudīsi). Vairs neatceros iemeslu, bet laikam sajaucu un izrāvu ārā no PC nepareizo karti tās satura dzēšanas laikā. Un šo pelēcību vairs never vaļā nekas.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):