forum.gif
Vēlos pirkt Spoguļkameru,bet nezinu vai tā ir laba..!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vēlos pirkt Spoguļkameru,bet nezinu vai tā ir laba..!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 18.09.06 22:27
 citēt
Esmu iesācējs(fotogrāfēju 1-3mēn.) un fotogrāfēju pagaidām ar parasto digitālo,tagad jau esmu nedaudz samācījies un sāk
jau izdoties labas bildes,bet kkas pietrūks..tapēc domāju vajadzētu nopirkt spoguļkameru...skatījos te tā pa netu un veikalos Panasonic DMC-FZ50EG
u tas arī man iekrita acīs itkā daudz neko nesaprotu no tiem parametriem,bet cik sapratu tik izskatījās labs..!
Vai kāds man nevarētu palīdzēt un pateikt,vai šis ir pietiekami labs priekš iesācēja..!!??
Panasonic DMC-FZ50EG
www.cc.lv...
market.veikalsjums.lv...
:)
avatar
Publicēts: 18.09.06 22:33
 citēt
kas ir tas, ko tu sagaidi no spoguljkameras? labakas bildes?
avatar
Publicēts: 18.09.06 22:36
 citēt
Labākas bildes,labākus efektus..
avatar
Publicēts: 18.09.06 22:40
 citēt
Lai bildēm būtu leilāks asums un tās būtu interesantāk skatīties un pasam būtu prieks.
avatar
Publicēts: 18.09.06 23:11
 citēt
a kur ir tavas bildes apskatamas ?
avatar
Publicēts: 18.09.06 23:39
 citēt
ja nezini par parametriem tad palasi-pamaacies, citaadi kaada jeega no spogulenes ja nezinaasi kas ir kas, spogulene nenoziimee 100% labus foto, taa vienkaarshi piedaavaa vairaak iespeeju - bet taas ir jaaprot izmantot :!:
avatar
Publicēts: 19.09.06 00:22
 citēt
ja nezini par parametriem tad palasi-pamaacies, citaadi kaada jeega no spogulenes ja nezinaasi kas ir kas, spogulene nenoziimee 100% labus foto, taa vienkaarshi piedaavaa vairaak iespeeju - bet taas ir jaaprot izmantot :!:


Tā viss nav, piemēram, man bija grūti uz ielas paskaidrot, ka tas, ka man ir lielāka kamera, nenozīmē, ka es varu ierakstīt vairāk video un ar vienu objektīvu taisīt gan makro, gan telefoto... :)
avatar
Publicēts: 19.09.06 00:24
 citēt
nevareji ? :)
avatar
Publicēts: 19.09.06 00:29
 citēt
Esmu iesācējs(fotogrāfēju 1-3mēn.) un fotogrāfēju pagaidām ar parasto digitālo,tagad jau esmu nedaudz samācījies un sāk
jau izdoties labas bildes,bet kkas pietrūks..tapēc domāju vajadzētu nopirkt spoguļkameru...skatījos te tā pa netu un veikalos Panasonic DMC-FZ50EG
u tas arī man iekrita acīs itkā daudz neko nesaprotu no tiem parametriem,bet cik sapratu tik izskatījās labs..!
Vai kāds man nevarētu palīdzēt un pateikt,vai šis ir pietiekami labs priekš iesācēja..!!??
Panasonic DMC-FZ50EG
www.cc.lv...
market.veikalsjums.lv...
:)


Varētu sākt ar to, ka jāatšķir spoguļkamera no kameras, kas izskatās līdzīga spoguļkamerai!

Spoguļkameras nosaukumā jābūt SLR (digitālās - D-SLR).
avatar
Publicēts: 19.09.06 00:32
 citēt
Lai bildēm būtu leilāks asums un tās būtu interesantāk skatīties un pasam būtu prieks.

vai tiesham interesantaak ir skatiities bildes ar lielaaku asumu?!
es gan tev ieteiktu padomat par sho jautajumu velreiz. spogulene nenozime tikai body un kit iegade. tas tev pakjers veel 5 pensijas liimenjus liidzi. arii ar "ziepiem" var dabuut "asaakas" bildes. un arii ar analogo bildeetas bildes ir "interesanti" skatities. ja nevari sev pamatot ar 10 iemesliem kapec pirkt slr - moshka tad labak nevajag nemaz lidzekljus teret?! noperc labak kaut ko lietderigaku
avatar
Publicēts: 19.09.06 07:06
 citēt
Asums lielā mērā būs atkarīgs no objektīva ko izmantosi, interesantas bildes... tas būs atkarīgs no tevis, kā tu macēsi veidot kompozīciju un kā pēc tam apstrādāsi šo bildi(pievienojot tai arī efektus, ja vēlēsies). Te jau gandrīz vai prasās pēc FAQ SLR vs non SLR. Pats es bildēju ne ar spoguleni, manas bildes var aplūkot galerijā.

P.S pats es arī gan skatos uz spogulenēm, bet tieši tādēļ ka man ir fotoaparāts ar nemaināmiem objektīviem un tas ir ļoti ierobežojošs faktors, nav ne gluži tele ne gluži platlenķis :(. Ja ir maināmi objektīvi, tas tomēr ļauj izvērsties vairāk :). Veiksmīgu dienu, un lai veicas aparāta izvēlē.
avatar
Publicēts: 19.09.06 08:44
 citēt
Lab edzju es varu uzrakstīt to 10 iemeslus,bet kāda jēga??
Es zinu,kad man gribas man to spoguļkameru un tā man būs ļoti noderīga..Nu,ja es to kameru nopirkšu,ja neko daudz nemācēšu,bet par to ļoti šaubos,tad mana pilsētā dzīvo pietiekami fotogrāfu,kuri mani pamācīs..!
Nu,ja tu gribi dzirdēt iemeslus,tad lūdzu :Labākas bildes,asumu bildēs,kuru manu prāt nevar tik labi dabut ar digitālo.Es nodarbojos arī ar sportaveidu Parkour un šijā sportā arī bieži noder fotoaparāts lai varētu ko iemūžināt..lielākā daļa cilvēku un draugu,kuru bildes esmu fotogrāfējis ir teiksusi:''super tew labi iznāk'',bet man vienmēr liekas,kad kkas pietrūks šajās bildē un man liekas to visu varētu dot spoguļkamera..!
Par video,cik skatījos šijai manis minētajai fotokamerai arī ir video režīms un mēs ar draugiem bieži filmējam video,bet kad viss ir uzfilmēts un ieliek PC,tad viss video ir vienos klucīšos,jo nav pietiekami daudz pikseļu..!
:?
avatar
Publicēts: 19.09.06 09:37
 citēt
Esmu iesācējs(fotogrāfēju 1-3mēn.) un fotogrāfēju pagaidām ar parasto digitālo,tagad jau esmu nedaudz samācījies un sāk
jau izdoties labas bildes,bet kkas pietrūks..tapēc domāju vajadzētu nopirkt spoguļkameru...skatījos te tā pa netu un veikalos Panasonic DMC-FZ50EG
u tas arī man iekrita acīs itkā daudz neko nesaprotu no tiem parametriem,bet cik sapratu tik izskatījās labs..!
Vai kāds man nevarētu palīdzēt un pateikt,vai šis ir pietiekami labs priekš iesācēja..!!??
Panasonic DMC-FZ50EG
www.cc.lv...
market.veikalsjums.lv...
:)

A kur tu raavi, ka FZ50 ir spguljkamera?
avatar
Publicēts: 19.09.06 09:41
 citēt
...ja nevari sev pamatot ar 10 iemesliem kapec pirkt slr - moshka tad labak nevajag...
Nuu, man domaat pietiek ar 3-5 paarliecinoshiem, lai 10 iemēslu sanaaktu, jau jaaiedziljinaas siikumos!
avatar
Publicēts: 19.09.06 09:51
 citēt
DMC-FZ50 nav spogulene, bet "tjipa spogulene" - SLR-like

www.dpreview.com...

Sensor size 1/1.8 " (7.18 x 5.32 mm)
Sensor manufacturer Matsushita :twisted:


Sakuma noteikti iemacies atshkjirt spoguleni no ziepjutrauka ;)
avatar
Publicēts: 19.09.06 10:15
 citēt
Nu tad pasakat,kā atšķirt spoguleni no kaa shadow teica ''ziepju trauka''..
avatar
Publicēts: 19.09.06 10:31
 citēt
Karoc šitas fociks ir taads,kaa digitālais??Bet vai ir jēga to kameru pirkt un vai šī kamera būs laba?Poh kad nav spogulene...Mosk kāds var ietekt kādu labāku..!
Rakstiet..!
avatar
Publicēts: 19.09.06 10:44
 citēt
Nu karoc ezi taa kamera ir S**s,Lūdzu iesakiet kādu labāku 200-400Ls..!
avatar
Publicēts: 19.09.06 10:58
 citēt
Kā ar šo??
www.xl.lv...
Canon EOS 350D
avatar
Publicēts: 19.09.06 11:11
 citēt
Kā ar šo??
www.xl.lv...
Canon EOS 350D



iistai spogulenei (SLR, single lens reflection) tu varesi nomainit objektiivus, savukart slr-like bus viens objektivs iebuvets un nomainit neko nevaresi. ta ari galvena atshkiriba.

par kvalitati ir jaamaksaa, tapec godigi teikshu: vainu perc sakuma limenja spoguleni (Canon EOS 350D, Nikon D50, Sony Alpha), vai ari vienkarshi maini ziepjutraukus, meklejot savu vienigo un iisto :)
avatar
Publicēts: 19.09.06 11:12
 citēt
Aizmirsti asas bildes no kameras- pēcapstrāde nepieciešama
aizmirsti video-spogulenei tas nav iespējams fiziski
aizmirsti par naudu līdz 1kLs, normāli stikli sākas no 300Ls(pie mums)
aizmirsti vieglu kameru, būs jānes vismaz 0.8kg min(350D+50F1.8)
Aizmirsti LCD-to varēs lietot tikai jau uzņemto bilžu apskatei
Aizmirsti brīvo laiku-kad nefotografēsi-apstrādāsi bildes, pārējā laikā pelnīsi naudu stikliem :lol:


shis ir nedeeljas komentaars imho :lol: :lol:
avatar
Publicēts: 19.09.06 12:10
 citēt
1)Aizmirsti asas bildes no kameras- pēcapstrāde nepieciešama
2)aizmirsti video-spogulenei tas nav iespējams fiziski
3)aizmirsti par naudu līdz 1kLs, normāli stikli sākas no 300Ls(pie mums)
4)aizmirsti vieglu kameru, būs jānes vismaz 0.8kg min(350D+50F1.8)
5)Aizmirsti LCD-to varēs lietot tikai jau uzņemto bilžu apskatei
6)Aizmirsti brīvo laiku-kad nefotografēsi-apstrādāsi bildes, pārējā laikā pelnīsi naudu stikliem :lol:


Dalja taisniibas jau te ir , bet 1) nepiekriitu! 8)
avatar
Publicēts: 19.09.06 12:34
 citēt
Aizmirsti asas bildes no kameras- pēcapstrāde nepieciešama
aizmirsti video-spogulenei tas nav iespējams fiziski
aizmirsti par naudu līdz 1kLs, normāli stikli sākas no 300Ls(pie mums)
aizmirsti vieglu kameru, būs jānes vismaz 0.8kg min(350D+50F1.8)
Aizmirsti LCD-to varēs lietot tikai jau uzņemto bilžu apskatei
Aizmirsti brīvo laiku-kad nefotografēsi-apstrādāsi bildes, pārējā laikā pelnīsi naudu stikliem :lol:



:lol: :lol: :lol: brīnišķīgs komentārs!!!
avatar
Publicēts: 19.09.06 13:06
 citēt
no offence thread aizsacejam, bet... laikam jau spoguli Tev nevajadzes.
Ar bildeshanu (tieshi ta, nevis fotografeshanu) aizraujos gadu. +/- paaris dienas skaitot no shodienas kad dabuju savu pirmo un pagaidam vienigo digitalo. Canon Digital Ixus 40.
ir protams, ierobezhojoshi faktori ziepjutraukiem, oi, un ka vel, ipashi manam pilnigi automatiskajam.
bet spoguleni ir verts njemt tikai tad ja tavas iespejas ir parsniegushas ziepisha iespejas. Saki, ka pilseta daudz fotografu? aizej, paprasi lai iedod uz pusstundu paspeleties ar dSLR. paknipsee ne-zaljaa kvadratinja rezhima (sorr, aizmirsu kaa diginikoniem tas rezhims bija) un paskaties kas sanaks. hochesh, podskazhu? pirmais izbrins bus ka jaalur caur actinju, nevis lielajaa elceedee, otrais - a kaa, blj, kapec bildes tadas huj**as?

atkartoshu daudzreiz dzirdetu aksiomu - jaabildee ar galvu, nevis tehniku.
ieef fotki.lv paskaties Canon Eos Mark II bildes. daudzas ir taada uinja, a verkjis shtukaas maksaa.


bet taa panapana Tev buus gana laba. trokshnaina matrica gan, bet visadi citadi labs verkjis.
avatar
Publicēts: 19.09.06 14:08
 citēt
ezim zhetons! :mrgreen:
avatar
Publicēts: 19.09.06 16:45
 citēt
Sakuma noteikti iemacies atshkjirt spoguleni no ziepjutrauka ;)

Razjotaaji, maitas apguutina atshkjirshanu pa gabalu - Digitaalas ta varbuut liidziigi taisa, lai taa kaa ertaak, tak jau pirmsdigitaalajaa laikmetaa gadiijies redzeet galiigu meeslu no aarpuses kaa spoguleni peec formas uztaisiitu. Pat mazinsh aamurinsh klaat ar kakja acs gaishumu.

Bet domaa labaak ne kategorijaas ir laba / nav laba, bet kategorijaa Laba diezgan man maniem noluukiem pie manas rociibas par SHITaadu naudu / nevelk viss par to cenjnjiku.
avatar
Publicēts: 19.09.06 16:53
 citēt
Aizmirsti video-spogulenei tas nav iespējams fiziski

Gan jau var ko izdomaat, kaut spoguli pacelt. Cita lieta, ko tas maksaa un vai vajag.
ezim zhetons! :mrgreen:

A man?
avatar
Publicēts: 19.09.06 16:57
 citēt
Aizmirsti video-spogulenei tas nav iespējams fiziski

Gan jau var ko izdomaat, kaut spoguli pacelt. Cita lieta, ko tas maksaa un vai vajag.
ezim zhetons! :mrgreen:

A man?


labi, tev ari zhetons 8)
avatar
Publicēts: 19.09.06 18:03
 citēt
:D:D :lol: :lol:
avatar
Publicēts: 19.09.06 19:28
 citēt
Par zjetonu paldies! Spogulene kaa suga sarezjgjiitaaka un ar to pashu arii daargaaka, tad nu arii razjotaaji vairaak gaadaa, lai ir raadiitaaji liimenii. Ljoti laba spogulenes paskata kamera jau ljauj arii blici juuzeet, stikli gan laikam reti kurai mainaami. Jutiiba caurmeeraa zemaaka un leenaakas.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):