forum.gif
Apsveicam Andre!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Apsveicam Andre!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 13.02.06 22:39
 citēt
Apsveicam Andre ar pirmo bildi, kas parsniegusi reitinga 6.00 robezhu!!
avatar
Publicēts: 13.02.06 22:55
 citēt
hahaha shadow Tev forshs avatars. tas ir no pedeja koncerta? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
avatar
Publicēts: 13.02.06 22:57
 citēt
jaa, mr brian may sopst'personi :D
avatar
Publicēts: 13.02.06 23:20
 citēt
es autors 8)
avatar
Publicēts: 15.02.06 17:45
 citēt
jau 3 bildes, kas paarsniegushas 6 reitingu!
taa tik turpinaat! 8)
avatar
Publicēts: 17.02.06 10:27
 citēt
a tu tikmeer izbaudi buut the best of the .... rest? :))

ir tachu forshi, ka esi vislabaakais, nu nesaki, ka nav :)
avatar
Publicēts: 17.02.06 22:54
 citēt
:D ....pievienojos apsveicēju pulkam..........
avatar
Publicēts: 18.02.06 07:55
 citēt
andrej, tev nav neviens teicis, ka tev ir zinaamas probleemas ar pashveerteejumu :? :D :D
avatar
Publicēts: 29.04.06 02:35
 citēt
a kur ta Andre pazudis ? delītojis sevi, jo nevarēja samierināties, ka netiek pienācīgi novērtēts, par spīti tam, ka uzskata, ka ir 3x pārāks par jebkuru šejienes blogeri ? ;]
īstenībā, manuprāt, stulba rīcība. :( bija taču labas bildes
avatar
Publicēts: 29.04.06 10:23
 citēt
a kur ta Andre pazudis ? delītojis sevi, jo nevarēja samierināties, ka netiek pienācīgi novērtēts, par spīti tam, ka uzskata, ka ir 3x pārāks par jebkuru šejienes blogeri ? ;]
īstenībā, manuprāt, stulba rīcība. :( bija taču labas bildes


ne jau taapeec ka pienaaciigi noveerteets (uz noveerteejumu man nosplauties), un es sevi neuzskatu par 3x paraaku. vienkaarshi es nesaprotu tautu kas te ir un tauta nesaprot mani. (nevaru skatiities ka pa bildeem liek 5 5 5 kuras nav veertas taadai atziimei, un nevar pamatot kapeec ielik 3 3 3. ) pie vainas ir cilveeka izgliitiibas liimenis fotografiskajaa jomaaa. riebjas ka dazhi uzskata mani par paaraaku profinu. manas bildes maacibu procesaa noliek veel vairaak...
avatar
Publicēts: 29.04.06 13:06
 citēt
nu labi, es jau tevi neuzskatu par pārāku profiņu ;] vnk tāda sajūta diskusijas palasoties dažreiz rodas. neko sliktu jau nesaku. Saprotams, ka esi pastudējis par foto un apstrādi daudz vairāk kā citi.
Runājot par vērtēšanu, ir daži indivīdi, kuri arī personiski arī mani tracina ar saviem vērtējumiem, bet tapēc jau nevajag padoties :D
avatar
Publicēts: 29.04.06 16:32
 citēt
A kas runā par padošanos...:) Kurš tad padevās:)?... nu aizgāji, augstu paceltu galvu, nevienam neko nesakot... es tikai brīnos par vienu...!!! Kāpēc piereģistrējās again... tik ļoti gribējās zināt, ko tad par profiņa aiziešanu teiks?...

Bet nu labi, kāda man daļa... viņa dzīve, lai dzīvo kā grib...
avatar
Publicēts: 29.04.06 18:57
 citēt
andre - nekad vairāk tā nedari! Nedzēs ārā savu profilu dēļ šita. Ja redzi, ka tev ir kaut kas sakāms, tad saki, nevis aizej. Ja reiz nesaproti, kāpēc citi balso 5 5 5 par bildēm, kuras uzreiz aizmirst, bet liek 3 3 3 par bildēm, kuras ilgi apsriež, tad izskaidro to... Patiesībā, es arī nesaprotu šito balsošanu.. ņemot vērā vēl to, ka bildes, kuras nepatīk, nemaz neatveru vaļā, kur nu vēl likt zemu balsojumu.

Piemēram, man tavas bildes bija labs iedvesmas avots. Cik saprotu, jezga sākās ar bildi, kur modele sēdēja aiz loga. Nu fantastiska bilde bija. Arī pārējās bija labas. Pozitīvi lādētas.

Par balsojumu - nu nav tas balsojums tik svarīgs. Balsojumi nekad un nekur nav objektīvi, ne šeit, ne erfotkās, ne .net un .com saitos.
avatar
Publicēts: 29.04.06 21:00
 citēt
A kas runā par padošanos...:) Kurš tad padevās:)?... nu aizgāji, augstu paceltu galvu, nevienam neko nesakot... es tikai brīnos par vienu...!!! Kāpēc piereģistrējās again... tik ļoti gribējās zināt, ko tad par profiņa aiziešanu teiks?...

Bet nu labi, kāda man daļa... viņa dzīve, lai dzīvo kā grib...


man teica ka kaut kas par maniit tiek forumaa teikts... bez registraaacijas nevar diemzheel apskatiit... kaads redzu bildes likshanu uzskata par sacensiibu... tev droshivien uzdevums augstu reitingu dabuuut, man galvenais labas bildes taisiit. tavam uzdevumam shii ir piemeerota vieta, manam uzdevumam gan nav, jo vairaakums te nesaprot kas ir iisti laba un kas ir slikta bilde, paarsvaraa kas balstaas uz patikshanu un autora pashdarbiiibu bez nekaadaam zinaashanaam...
avatar
Publicēts: 29.04.06 21:30
 citēt
Labas bildes nevar būt daudz.

Autora reitings, balsojums, utml... tas viss ir nieki, kas palīdz uzturēt dzīvību. Bez balsošanas sistēmas sākumā būtu troksnis, bet pēc tam viss apklustu. Ar balsošanu notiek čalošana, utml, visi liek bildes, no kurām dažas ir labas. Labās bildes iespaido, tāpēc viņas jāliek, neskatoties uz to, ka citas bildes ir sliktākas. Tas ir viens no cilvēka labajiem darbiem - likt savus kvalitatīvos darbus.

Atgriežoties pie reitingiem - kādam vajag daudz punktu, lai viņa darbus apskatītos. Tev, andre, es domāju, pietiek tikai ar to, ka tu esi andre. Tāpat kā sandijs ir sandijs un sundew ir sundew, utml., autori atpazīstami neatkarīgi no reitingiem. Abiem tipiem, protams, vajag kritiku, kaut vai profilakses dēļ.

Vispār, viss ir labi ;)
avatar
Publicēts: 29.04.06 21:54
 citēt
Diemžēl, bet šoreiz pareizākais būs paklūsēt... jo runāt ar tevi, māksliniek, kas zin, kas ir laba bilde un kas nav, nav jēgas... diemžēl, bet turpini vārīties savā sulā...
avatar
Publicēts: 29.04.06 22:02
 citēt
Labas bildes nevar būt daudz.

Autora reitings, balsojums, utml... tas viss ir nieki, kas palīdz uzturēt dzīvību. Bez balsošanas sistēmas sākumā būtu troksnis, bet pēc tam viss apklustu. Ar balsošanu notiek čalošana, utml, visi liek bildes, no kurām dažas ir labas. Labās bildes iespaido, tāpēc viņas jāliek, neskatoties uz to, ka citas bildes ir sliktākas. Tas ir viens no cilvēka labajiem darbiem - likt savus kvalitatīvos darbus.

Atgriežoties pie reitingiem - kādam vajag daudz punktu, lai viņa darbus apskatītos. Tev, andre, es domāju, pietiek tikai ar to, ka tu esi andre. Tāpat kā sandijs ir sandijs un sundew ir sundew, utml., autori atpazīstami neatkarīgi no reitingiem. Abiem tipiem, protams, vajag kritiku, kaut vai profilakses dēļ.

Vispār, viss ir labi ;)


teim cilveekiem kuriem es besiju araa var preicaaties, a tiem civleekiem kuru mani darbi patiik taa pat var visam sekot mana personijaja fotoblogaa ;)
avatar
Publicēts: 29.04.06 22:05
 citēt
Ha... tātad visiem ir labi...:)... cik jauki, ka cilvēks atzīst, ka viņa klātbūtnes trūkums neko neietekmē, tikai dara tā - ka visiem ir labi:)...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):