forum.gif
Skaitītāji zem bildēm !???
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Skaitītāji zem bildēm !???
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 24.09.06 08:35
 citēt
Lai saprastu, kura bildes vairāk tiek skatītas- tās, kam vairāk draugu , vienaudžu, vai interesantākās, vai smukākās, jau sen ieteicu- pievienot pie katras bildes- skaitītāju- skatīta "N" reizes. Daudzās lapās tas ir- tātad nav liela problēma !?
avatar
Publicēts: 24.09.06 19:46
 citēt
Jau sen pievienots pie darāmajiem darbiem :)
avatar
Publicēts: 26.09.07 11:06
 citēt
Un parādīsies 3 versijā? :o
avatar
Publicēts: 26.09.07 11:16
 citēt
Jau sen pievienots pie darāmajiem darbiem :)


Es esmu jau uztaisījis.

Tasa bija man pirmais darbs pie BLOG V3
avatar
Publicēts: 26.09.07 11:30
 citēt
:D
avatar
Publicēts: 26.09.07 13:01
 citēt
jā - 35 sant/mēn un seko, kas tavas bildes skatijis :D

man liekas, ka bez tā tomēr var iztikt (tb - bez skatītāju "atmaskošanas" :D )
avatar
Publicēts: 26.09.07 14:20
 citēt
Es arii uzskatu, ka nevajag kljuut par draugiem.lv fiichu atrazhotaajiem, iipashi ja veel pa laikam ir dzirdams, ka par daudz poke savairojushies.
Skaitiitaajs - laba ideja, bet tie, kas skatiijushi labaak, lai paliek anoniimi vai arii komentee un/vai liek atziimi.
avatar
Publicēts: 26.09.07 14:32
 citēt
nu par to draugiem.lv fiichu atrazhoshanu gruuti

jo mes izdomajam fiichu, un pec 2ned to pamanam draugiem.lv savukart mums taa tikai ar jaunako versiju paradisies. un programmejam mes arpus darba laika utt. nu karoche kamer mes muljajamies draugiem el ve tas fiichas jau realize :P
avatar
Publicēts: 26.09.07 15:02
 citēt
Shadow, neskumsti - gan jau starp mums - 5000 un + ļautiņiem, te atradīsies arī vairāki tādi, kam tas "draugiem el vē" nav laimes etalons
avatar
Publicēts: 26.09.07 15:10
 citēt
Galerija tehniskā ziņā šeit caurmērā ir krietni progresīvāka par draugiem.lv galerijām.
Saturs ar ir nedaudz kvalitatīvāks.
avatar
Publicēts: 26.09.07 15:26
 citēt
Nu ja jau kāds tarifus grib ierubīt ieteikumu topikā, tad ko tur daudz ņemties - pa latiņam, pa latiņam...
Mana ieteikuma būtība gan ir - redzēt - kas tieši skatās noteiktu bildi, jo viens cilvēks var viņu virināt un priecāties reizi stundā un rezultāts nav objektīvs... ;)
Bet nu lai - derēs arī vienkārši skaitītājs, jo ir takš foršāk pagarināt savu... ego redzot, ka bildes kāds skatās :p Tiesa, ka tik kādam neienāk prātā uztaisīt feiku "bilžu virinātāju", jo vidusmērā IT cilvēkam tādu virtuālu virinātāju uzprogrmmēt ja ne gluži kā divus pirkstus pret asfaltu, tad grūtības nesagādā... Un tad jau statistiku var veltīt vienam tumšam caurumam :) Bet līdz vēlmei atšifrēt skatītājums ar laiku nonāksim - nemaz par to nešaubos.


Par to viltus virinātājiem padomāsim tad, kad tā būs problēma un par to, ka nonāksim līdz pārējām lietām, tas ir neapšaubāmi.
avatar
Publicēts: 26.09.07 23:52
 citēt
Shad, es būtībā pieņemu un pieņemšu blogu tādu, kāds tas ir/būs un kādu esat/būsiet to radījuši, neskatoties uz to, ko dara draugiem.lv :) Tā statistika pa personāžiem vidusskolas laikā, kad draudzīgais portāls strauji panesās(ar visām no tā izrietošajām sekām toreiz) ne visai priecēja. Laikam palicis kaut kāds aizspriedums, bet tīri subjektīvs.

Bet vai tam skaitam, cik reizes skatīts ir tik liela nozīme? Ja nav ne komentāru, ne vērtējumu, tad skatīšanās jau būtībā ne par ko daudz neliecina. IMHO.
Es nemēģinu kasīties, tikai gribu saprast. :)
avatar
Publicēts: 27.09.07 22:20
 citēt
[spam]Doma skaidra. Bet laikam man nav pietiekami lielas tieksmes kaut ko uz bilžu rēķina sev palielināt. :D

Bet idejiski bildēt par tēmu... kas tad īsti ir tēma... Retoriskais.[/spam]
avatar
Publicēts: 02.10.07 01:08
 citēt
Es dzīvoju mucā, tālab gribētu zināt kad iznāks Bloga jaunākā versija! :D
avatar
Publicēts: 12.10.07 16:59
 citēt
Re kā .... lai es vai kāds cits sāktu labāk fotografēt, ir vajadzīgs skatīšanās reižu skaitītājs. :) Cik viss tomēr ir vienkārši!


Eu, bet tā nav! :D
Viss ir pavisam vienkārši - vajag iet un bilžukot! ;))~*~*~*
avatar
Publicēts: 12.10.07 17:32
 citēt
mana uztvere nevajag nekadus krana staipishanas skaititajus. tad jau vel kkadu pasuutaamo statistiku ievajadzes un vel visadus draudzigo.lv brinumus.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):