forum.gif
Infantīlo komentāru filtrs
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Infantīlo komentāru filtrs
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 13.05.08 22:34
 citēt
Tādu fīču nevarētu norealizēt, ka lietotājs var ieklikot un tad viņam nerādās visādi ' llaaaaaaaabssss', 'oij SUPER' un tamlīdzīgi tīņu komentāri?
avatar
Publicēts: 14.05.08 00:59
 citēt
nu ne tikai tīņi tā komentē ;)
avatar
Publicēts: 14.05.08 01:02
 citēt
coooooolllll!!!!!!!!!!!;);););)
ja esi tīnis - tāda valoda jāsaprot
ja neesi tīnis - priecājies, ka tevis, veca kraķa, bilde vēl spēj tīni ieinteresēt:DDD
avatar
Publicēts: 14.05.08 08:04
 citēt
paskaidrojiet man, pensionāram, kas tas ir par vārdu, kuru jūs, mazie lietojat: "pokemons"? tas kaut kāds multeņu varonis? un ko tie dara FotoBlogā?
avatar
Publicēts: 14.05.08 19:47
 citēt
[url=www.photosig.com]www.photosig.com[/url] kaut ko tādu izdomāja (komentāri par tēmu utt.) un tagad vārguļo ... man pašam nav laika rakstīt komentārus, tāpēc priecājos par ''patīk/nepatīk'' balsošanas sistēmu .... ;)
avatar
Publicēts: 14.05.08 23:14
 citēt
luchik:da nē, manā izpratnē prasās te latviešu valodas korektoru vai kā tur viņu iekš windows sauc, ieviest. Kamēr nav gramatiski un stilistiski pareizi uzrakstīts, ne iekomentēt, ne iespamot lai nevar:face-grin::face-grin::face-grin:

Ir ļoti labas bilžu lapas, kuras ir ļoti labas, jo:
1) Tizlās bildes netiek cauri skrīneriem (tas nav šīs diskusijas temats)
2) Vērtējumiem un komentāriem tiek prasīta jēga, piem:

You rated this photo: Five Stars
Please explain what makes this photo excellent - the more detail the better!

Try to be a bit more detailed than just posting "great shot!". What particular features of this photo appeals to you and why? Please remember that what you write will stand alone as a comment and therefore it should make sense to other readers when they see it.
avatar
Publicēts: 14.05.08 23:30
 citēt
a vajag ievest tadu sistemu kaa daudzaas lapaas kur komentariem var pieshkjirt Props (nezinu ka latviski tas butu) tada gadijuma tur visadi stulbi komentari nav redzami.
www.pinkbike.com... reku piemers apmeram
avatar
Publicēts: 15.05.08 07:37
 citēt
zo:a vajag ievest tadu sistemu kaa daudzaas lapaas kur komentariem var pieshkjirt Props (nezinu ka latviski tas butu) tada gadijuma tur visadi stulbi komentari nav redzami.
www.pinkbike.com... reku piemers apmeram


Ja cilvēks ir pietiekami slinks lai uzrakstītu savu komentāru, KUR viņam atradīsies laiks lai analizētu citu komentārus un vēl spaidītu pie katra +/-
:face-monkey:
avatar
Publicēts: 15.05.08 12:23
 citēt
domaju ka te atrastos pietiekami daudz chatistu kuri pamanitos piespiest to props
avatar
Publicēts: 15.05.08 23:26
 citēt
Visvienkāršākais būtu vnk blakus autoram poga "Ignore" ...
Nezinu kā citiem, man tādi jēli dzērāju tipa komentāri bojā noskaņojumu (esmu jūtīgs laikam :D )
avatar
Publicēts: 16.05.08 00:13
 citēt
MrKey:Visvienkāršākais būtu vnk blakus autoram poga "Ignore" ...

Vo, vo jau sen drīmoju par šo opšon! Vienkārši liegt pieeju konkrētam lietotājam, vai neuzrādīt man šī lietotāja kontu utml....
Un... jau paredzu man uzbraucienu vētru ha-ha-ha

P.S. so fār - nekā konkrēta un noliedzoša bet gan vienkārši sadzīviski spriedelējumi... :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 16.05.08 10:35
 citēt
Cik saprotu, ignore funkcija itkā jau ir ieplānota, vienkārši pagaidām līdz tā radīšanai netiek.
avatar
Publicēts: 16.05.08 14:30
 citēt
Annir, lūdzu pamato "ignore funkcijas" vaijadzību, derīgumu, lietderību - ko tu no tā gūsi? :face-wink:
avatar
Publicēts: 16.05.08 16:01
 citēt
Annir:es negribu konkreeti TAVU seju katru dienu tredzeet savaa statistikaa un debiilas piebildes pie jebkuras teemas jebkuraa vietaa. zec it


Sapratu! "ignore" poga ir vajadzīga (retiem) lietotājiem ar vāju psihiku un īsu prātu - nu neskaties tu savu vēsturi un neatbildi uz "debiila piebildem" katru dienu. Varbūt psihiatrs var ieteikt labākas par "ignore" pogu ārstešanas metodēm... Man tava avatarbilde piesaista - izskaties gudrs čoms, žēl tava "mēle" tevi "выдаёт с потрАхами". :face-grin:
:face-kiss:
avatar
Publicēts: 17.05.08 03:27
 citēt
Nu lūk,
Alloxa:
Annir:es negribu konkreeti TAVU seju katru dienu tredzeet savaa statistikaa un debiilas piebildes pie jebkuras teemas jebkuraa vietaa. zec it


Sapratu! "ignore" poga ir vajadzīga (retiem) lietotājiem ar vāju psihiku un īsu prātu - nu neskaties tu savu vēsturi un neatbildi uz "debiila piebildem" katru dienu. Varbūt psihiatrs var ieteikt labākas par "ignore" pogu ārstešanas metodēm... Man tava avatarbilde piesaista - izskaties gudrs čoms, žēl tava "mēle" tevi "выдаёт с потрАхами". :face-grin:
:face-kiss:


Tieši tā, tiem, kas vēlas taupīt savu psihi un atvieglot prātu, piem., man. Tas arī uzlabotu komentēšanas kvalitāti un ieguvums būtu arī veselajiem.
avatar
Publicēts: 19.05.08 23:38
 citēt
Annir Berezovskij :face-grin:- tik cik maksā jauns serveris, jo šis bremzēs vel vairāk...
Ej uz nonstop, tur ir ignore iespējas, bet tos kas to izmanto neuvažajut. :face-crying:
Bet labāk organizē savu resursu un ignore visus, kas atsakās tev izteikt tikai komplimentus. :face-angel:
:face-monkey: :face-wink:
avatar
Publicēts: 20.05.08 06:15 labots
 citēt
:D :D :D nu baigi vajadzīga tāda diskusijas kvalitāte - kā tāds kārtīgs dzērājs, kas nācis no laukiem un ieklīdis pilsētā, uzpūš savu alko dvašu inteliģentam kungam un sāk viņu mācīt, tjipa: "būs tev vecīt skatīties uz manu un manu pudelesbrāļu pļēgurošanu, mīkstais esi vai, un ja tev kaut kas nepatīk, dosim pa mut'!"

Cilvēki ir dažādi, piemēram, ja es uz ielas varu neiet biedros ar tipiem, kas man nesimpatizē, pat neskatīties uz to pusi, kāpēc to nevarētu darīt interneta vidē? Runa nav par komplimentu izteikšanu, runa ir par apnicīgu, sistemātisku un uzbāzīgu, manam domāšanas veidam nepatīkamu komentāru tiražēšanu.
avatar
Publicēts: 20.05.08 07:14 labots
 citēt
:)
avatar
Publicēts: 20.05.08 13:24
 citēt
MrKey::D :D :D nu baigi vajadzīga tāda diskusijas kvalitāte - kā tāds kārtīgs dzērājs, kas nācis no laukiem un ieklīdis pilsētā, uzpūš savu alko dvašu inteliģentam kungam un sāk viņu mācīt, tjipa: "būs tev vecīt skatīties uz manu un manu pudelesbrāļu pļēgurošanu, mīkstais esi vai, un ja tev kaut kas nepatīk, dosim pa mut'!"

Cilvēki ir dažādi, piemēram, ja es uz ielas varu neiet biedros ar tipiem, kas man nesimpatizē, pat neskatīties uz to pusi, kāpēc to nevarētu darīt interneta vidē? Runa nav par komplimentu izteikšanu, runa ir par apnicīgu, sistemātisku un uzbāzīgu, manam domāšanas veidam nepatīkamu komentāru tiražēšanu.


"mīkstais esi vai" - nu "neskaties tu uz to pusi" kur notiek tavas "domāšanas veidam nepatīkamu komentāru tiražēšanu" kāda problēma - es, pimēram, nelasu dažu "apnicīgu" lietotāju vau-komentus zem s-bildēm.
Bet lai uzrādīt tam "kārtīgam dzērājam, kas nācis no laukiem un ieklīdis pilsētā" uz viņa vietu "stūrīti" - tukšas pļāpašanas pamaz, vajadzīga prasme oponēt, vai minimāla humora izjūta. :face-kiss:
avatar
Publicēts: 21.05.08 00:27
 citēt
drīzāk jau labsirdīga humora izjūta un smaids :)

P.s. o, teiksim, iespēja nevis ignorēt, bet uztaisīt, ka komentāra vietā parādās teksts "Pasmaidi! :-)"
avatar
Publicēts: 21.05.08 01:40
 citēt
MrKey:drīzāk jau labsirdīga humora izjūta un smaids :)

P.s. o, teiksim, iespēja nevis ignorēt, bet uztaisīt, ka komentāra vietā parādās teksts "Pasmaidi! :-)"


"Pasmaidi! :face-smile:" šis jau sen ir (no "maasturbaiteru" atnākšānas laikiem) un izskatās = "man patīk!!!" - 5/5/5 :face-wink:
avatar
Publicēts: 14.03.20 20:30
 citēt
Domājam pozitīvi!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):