forum.gif
Kādas atsauksmes par e-veikalu vertucatalog.lv?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Kādas atsauksmes par e-veikalu vertucatalog.lv?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 26.09.06 19:20
 citēt
Njaa lursoft datubaazee ar nekas nav par F7!
avatar
Publicēts: 26.09.06 21:43
 citēt
norēķini tikai skaidrā naudā, nekādu līzingu vai nomaksu.
avatar
Publicēts: 28.09.06 14:51
 citēt
mmmm... nesiesaku iepirkties no shaa personaazha, cik zinu tas ir tas pats kaspars rozens kas jau labu laika klejoja ss.lv dziilees, ne par vertu ne par kasparu labas atsauksmes neesmu dzirdeejis, tikai vieni vieniigi parmetumi utt... protams ka vinju dotaa 2 gadu garantija ir bilju kakas :D ja gribas pirkt preci bez garantijas bet daudz letaak iesaku iepirkties no pavela, vinju var sameklet peec epasta fotoveikals@gmail.com, un tajaa pashaa ss.lv, par sho gan ir dzirdeetas tikai un vieniigi labas atsauksmes, pats ari esmu pircis sho to no vinja, viss norit kaa soliits un cenas ari labaakas ne kaa vertu kantori, tevis mineetais stikls shobriid pie vinja ir pieejams zem 400ls preciizi cik neatceros, bet cena ljoti laba, bazars arii konkreets - re ku stikls, patestee paris dienas ja viis straadaa un nekaadau pretenziju, visi apmierinaati, ja kautkas nav kartiibaa, tad vietaa dabuusi citu, bet protams peec tam nekaadas garantijas vairs nav!

ja gribas ar garantiju bet nedaudz letaaak iesaku paskatiities vaacu intereneta veikalos ir cenu mekleeshanas servisi taadi kaa idealo.de un citi kur vari atrast to kas interese, no turienas preci vari dabuut caur lbss.de ari shis kantoris ir ar labaam atsauksmeem, rekomenedeju... vacu garantija - eiropas garantija, taa tad deriiga ieksh LV ;) pats shadaa veidaa esmu pasutijis gandriiz visu savu tehniku, nekaadu probleemu...

ja neviens no augstaakminetajiem variantiem neder tad jaiet uz maskavas ielas canon vai briivibas ielas elkor :)

lai veicas
avatar
Publicēts: 28.09.06 15:02
 citēt
Paldies GR par labajiem padomiem! 8) :wink:
avatar
Publicēts: 28.09.06 15:14
 citēt
hehe, garantijas? :roll:

tas tachu skaidrs kaa diena, shitik lielas konkurences apskatkljos kad interese ir ap 2-5% no pardotaa (nu labi 10%) un tu kaut kur redzi par 20% letak, nu tachu NEVAR but tur viss ok, i paklaajinsh sarkans, i garantija 2 gadi, i firma registeta uR :)

sorry ka bez ieteikumiem un tikai spams, tomer esiet tachu sapratigi ... tak nebivajet
avatar
Publicēts: 28.09.06 15:52
 citēt
Esmu arī jau kādu laiku šo to iepircis pie minētā Kaspara, jo piedāvātā cena bij zemāka. Prece tika piegādāta, viss o.k., bet par garantiju...nu cerams (tpfu, tpfu, tpfu...) ka nebūs jāsaskarās. Ar "krievu" būšanu, gan tur nesastapos, viss bij latviešu mēlē :)
Savukārt pērkot zibeni lētāk nekā minētajā kantorī un ar garantiju iznāca xl.lv Lai gan objektīviem cenas viņiem ir salīdzinoši augstas.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):