forum.gif
leena atminjas karte
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / leena atminjas karte
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 22.05.08 22:40
 citēt
kas varetu buut par iemeslu, ja peekshjni atminjas karte, kuru jau pirms tam lietoju, peekshjni ir saaksui leeni darboties, kad dzeeshu bildes laukaa?
avatar
Publicēts: 22.05.08 22:43
 citēt
vai sony ir arii funkcija Format?
avatar
Publicēts: 23.05.08 12:04
 citēt
apsmej, ja? saki ka tas varetu liidzeet?
avatar
Publicēts: 23.05.08 12:25
 citēt
dansiga, Tu kaš zini par ko sapņo ik viens pixelis, var būt viņi tur ir aizsapņojušies....
avatar
Publicēts: 23.05.08 12:30
 citēt
LOL! :D es arī par to reklāmu nevaru beigt ierēkt...
avatar
Publicēts: 23.05.08 17:26
 citēt
VB, ai - visi juus tik apceljaties ... a man lielaa probleema;-ppppp

Billy, par kuru!?
avatar
Publicēts: 23.05.08 18:13
 citēt
Ražotājs? Kartes lielums? Ātrums? Ieliec citā aparātā vai kompī un uzreiz redzēsi, problēma kartē vai aparātā, ja kartē, tad vienkārši izmet viņu, ja tā sāk klāties nost, tad noklāsies tad, kad būs piebildēta pilna (par Mērfiju esi dzirdējusi ? :) Nemētātos tu pa Āfriku, vienu 512 Kingston Ultra (CF) uzdāvinātu, bet tagad nekā :)))
avatar
Publicēts: 23.05.08 21:04
 citēt
Uldis, tu smejies par mani piedaavajot 512?;-ppp;-))))) karte ir DigitalVision Hi speed 133x 4 GB lietota 4 meen (a kaa es varu zinaat kur razhota? suutiija un USA)\BTW. Nez kaa kartes, bet lashi Kingstonam nav tie aatraakie - vai arii man nav veicies ....
Shii probleema saakas, kad iebaazu vienaa nemanaa bet sveshaa s* (upss) canonaa....;-(
avatar
Publicēts: 23.05.08 23:18
 citēt
dansiga:Uldis, tu smejies par mani piedaavajot 512?;-ppp;-))))) karte ir DigitalVision Hi speed 133x 4 GB lietota 4 meen (a kaa es varu zinaat kur razhota? suutiija un USA)\BTW. Nez kaa kartes, bet lashi Kingstonam nav tie aatraakie - vai arii man nav veicies ....
Shii probleema saakas, kad iebaazu vienaa nemanaa bet sveshaa s* (upss) canonaa....;-(
Mest ārā žēl, tāpēc domāju iesaiņot un uzdāvināt :):):) Bet ja nopietni, tad pirmā versija, bet tā ir tikai versija, ka tava Alfa un Canons taisa atšķirīgas failu struktūras. Tomēr, liekot karti atpakaļ Alfā un uztaisot Format (nevis dzēšot failus) visam vajadzēja atgriezties vietās. DigitalVision dzirdu pirmo reizi (bet neesmu īpaši arī klausījies :), kad man vajag kartes (netikai foto lietām), ņemu Kingston tepat Latvijā, jo viņi paši lielās, ka esot mūža garantija.
avatar
Publicēts: 24.05.08 00:16
 citēt
varbuut lasi karti dazaadi? no pasas alfas ar vadu saprotams, ka viss notiek vaajpraataa leeni - to pasu karti iznjemot no kameras un ieliekot lasiitaajaa pa 5... nu ok pa 8Ls. viss lido 5x-10x aatraak

ja nesi karti formateejusi, tad vari izdarit aizraujosu eksperimentu - iedod to noskanneet kaadai recovery programmai - redzesi, ka kartee ir milzums bilzu (un bilzu daljinju) kuras sen esi izmetusi - nemaz nerunaajot par thumbnailju failiem un citaam papildfiichaam - tas viss neuzlabo kartes aatrumu

protams karte nevis jaadzeesh (piemeeram datora logaa), bet jaaformatee (eertaak pashaa kameraa) un viss buus bumbaas
avatar
Publicēts: 19.12.19 10:27
 citēt
Labāk Leen. Lindu Leen. www.delfi.lv...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):