forum.gif
bilžu kontrasts
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / bilžu kontrasts
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 23.05.08 23:32
 citēt
kurš var pateikt, nafig ir tā, ka vienā programmā bildei ir viens kontrasts. atver to ar citu, jau cits? piemēram, atveru bildi šopā, fons normāli saskatāms, bet, to pašu bildi atverot picture viewerī, fons pilnīgi melns... un kā lai es tad galu galā zinu (kurai programmai lai ticu), kādu man kontrastu bildei taisīt. kurš būs īstais, ieliekot bildi netā vai izdrukājot?
avatar
Publicēts: 23.05.08 23:41
 citēt
A kā tu zini, ieliekot bildi netā, kāds tam tur otrā galā būs monitors? :)
avatar
Publicēts: 23.05.08 23:42
 citēt
aizej pie drukaataaja un pajautaa vinjam! a inetaa kaada shkjirba? taapec pa bridiim smeju par asuma "komenteetaajiem"... (nu ir jau arii galiigi bildes neasumaa - par taam es nerunaaju) ....
avatar
Publicēts: 23.05.08 23:51
 citēt
tas ir vēl kas cits, ka uz dažādiem monitoriem dažādi. bet man jau pie viena un tā paša monitora vienkārši atšķirīgās programmās ir pavisam cita bilde...
avatar
Publicēts: 24.05.08 00:06
 citēt
1. shops neraadiis Tev kompresijas kroplojumus

2. paseko cik % no bildes katraa programmaa tev raada - korekta saliidzinaasana var buut tikai pie 100% jo katram softam var buut savaadaaks algoritms peec kura tas izveelas kurus pixeljus raadiit kurus ne vai arii kaa polarizeet ja skaties virs 100%

3. paceko kaadas kraasu vides katra no programmaam atbalsta un kaadaa pats esi uzcepis bildi kuru skaties
avatar
Publicēts: 24.05.08 00:13
 citēt
par 3.punktu - nesapratu. kā?
avatar
Publicēts: 24.05.08 00:20
 citēt
alvils:par 3.punktu - nesapratu. kā?


RGB vai CMYK?
avatar
Publicēts: 24.05.08 00:27
 citēt
SRGB vai AdobeRGB
SMYK diezvai
avatar
Publicēts: 24.05.08 12:43
 citēt
Bilde ir bilde tikai uz papīra...viss pārejais ir tikai virtuāls!
Un ja gribi lai internetā labi izskatās, būsi spiests katram saitam pielāgoties un dot pat palielas korekcijas.
avatar
Publicēts: 24.05.08 15:05
 citēt
zo:
alvils:par 3.punktu - nesapratu. kā?


RGB vai CMYK?


rgb
avatar
Publicēts: 25.05.08 16:09
 citēt
+Maris par 3. punktu :) Imo 99% ka tā ir problēma ar krāsu profiliem/telpām. Visdrīzākais ka šopā uzlikta plašāka krāsu telpa, tāpēc arī rāda vairāk detaļas.
avatar
Publicēts: 20.12.19 11:22 labots
 citēt
Viens pilsonis iepostoja pie kāda krāsu apstrādes vingrinājuma, ka šamam patīkot toņu pārejas. Nu, kuram tad nepatīk pārejas - toņu pārejas foto un gleznās, DJ taisītais crossfade starp dziesmām, kustīgu un tādēļ dzīvu gājēju pārejas, galu galā arī starpgalaktiskās pārejas jeb tārpejas. Visiem patīk!

Bet te liekam citu bildi iekšā. Ir tāds pilsonis Alans Šallers. Mājas lapa: [url=www.alanschaller.com,]www.alanschaller.com,[/url] Instagram profils: [url=www.instagram.com/alan_schaller/?hl=en.]www.instagram.com/alan_schaller/?hl=en.[/url] Var arī tā, dažreiz tēšot kā ar cirvi.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):