forum.gif
Kā var atvērt Raw?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Kā var atvērt Raw?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 27.09.06 19:57
 citēt
Sveiki!
Probleema tāda gribu nedaudz pakost caur kas tur ir ar to raw formātu!
Es iekačāju bildes kompii veru vaļā ar Photoshopu un tas saka ka nav pareizais formāts! Kā lai apstraadāju bildi? Un ja ir kāda laba informaacija par raw formaatu apstrādāšanu varētu iedot kādus linkus, būtu ļoti pateiciigs!
Paldies jau iepriekš! :D
avatar
Publicēts: 27.09.06 20:22
 citēt
www.fotoblog.lv...

te ir dalja informācijas!
avatar
Publicēts: 27.09.06 20:30
 citēt
Neredzeju to postu! :oops: :oops:
avatar
Publicēts: 27.09.06 20:32
 citēt
viss tak okay :)
Tapeec, jau paliidzam viens otram...vnk man arii savulaik bija probleemas ar tiem pashiem RAW un es zinaaju, ka taada teema jau te ir :)
avatar
Publicēts: 28.09.06 15:40
 citēt
Vakar nočakareejos kaadas 2h mekleeejot ar ko var atveert taa arii neatradu! Tā kas bija taa iepriekššejā diskusija nekas jeedziigus tur nebja!
Eu nu čist kads pastāst kaa jus verat vaļa! :roll:
avatar
Publicēts: 28.09.06 15:54
 citēt
kas tev par fo4uku?
Es ilig pats chakareejos bet man galugalaa paliidzeeja Origjinaalais CD kas naaca liidzi un vinjsh ljoti jauki atpazina RAW!
avatar
Publicēts: 28.09.06 18:13
 citēt
Tur taisnība. Nāk fotoaparātam līdzi, vismaz vajadzētu nākt. Manā gadīumā zoom borwser exe un vēl digital photo professional.
Ganjau ka aizies tā lieta.
avatar
Publicēts: 28.09.06 18:24
 citēt
nu man ir nikon d50, un pameiģinaju tos diskus nekada tašķiriiba taa pat neko dariit nevar!
avatar
Publicēts: 28.09.06 18:28
 citēt
avatar
Publicēts: 29.09.06 09:46
 citēt
nu man ir nikon d50, un pameiģinaju tos diskus nekada tašķiriiba taa pat neko dariit nevar!


he hee. man taada pati kjibele bija, bet gooles tante paliidzeeja samekleeju Nikon softus saliku kaukaadus un atradaas iistais! Iistais bij Nikon Capture Editor. Ar to smuki var editot RAW! ;)

[url=yy.lv... ar visu Se^#al! :roll: :wink:
avatar
Publicēts: 29.09.06 14:17
 citēt
Nikona softs, ar kuru var darbotos ar RAW (NEF) failiem, ir par $$$ vai arī nāk kopā ar D200, par D70s nezinu.
avatar
Publicēts: 29.09.06 15:37
 citēt
runcio
nu liels tev paldies par paliidziibu!!! :D :D :D :D :lol:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):