forum.gif
WARNING: Maxima
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / WARNING: Maxima
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 04.06.08 12:33 labots
 citēt
«Maxima» kartupeļu biezenim jau 12 upuri

Ar lielveikalā «Maxima» A. Deglava ielā 67 gatavoto kartupeļu biezeni saindējušies jau 12 cilvēki, portālu «Apollo» informēja Sabiedrības veselības aģentūrā.


apollo.lv...

avatar
Publicēts: 04.06.08 12:47
 citēt
ka tik vēl trūka k-biezeņa skalošanas...
avatar
Publicēts: 04.06.08 13:36
 citēt
Labs tas attēls ar uzrakstu! :face-glasses: :face-grin:
avatar
Publicēts: 04.06.08 13:51
 citēt
Я не мою салаты, я только мою картофельное пюре... :face-monkey:
avatar
Publicēts: 04.06.08 13:59
 citēt
bildi pie raksta gan varēja pielikt kaut cik nedaudz labāku... :)
avatar
Publicēts: 04.06.08 14:06
 citēt
Interesanti, cik daudz kartupeļu biezeņa tika pārdots Maximā šodien? Un salāti?
avatar
Publicēts: 04.06.08 15:01
 citēt
nezinu, nezinu, vai Maximā pļutku nopirkt vieglāk, ka citās bodēs. maybe.
avatar
Publicēts: 04.06.08 15:56 labots
 citēt
vot, salātus tagad nemazgā, un visiem slikti... :D :D :D
moš kartupeļus tāpat :)
avatar
Publicēts: 04.06.08 20:32
 citēt
Mjaa, dzirdeeju sho info no koleegja :) Man taa Maxima netaalu no darba sanaak, priecaajos, ka neesmu tur gatavoto paartiku pirkusi :) Starp citu, koleegjis shodien tur bija un staastiija, ka shodien neesot nopeerkami ne mazgaatie salaati, ne kulinaarijas produkti :D
avatar
Publicēts: 04.06.08 20:53
 citēt
ISTENIBA tas viss ir "Modernās sabiedrības ikdiena" , kad bijā tā labi iesvinējušies Ventspils Pelljupirtī saņemu satrauktu radinieces zvanu kuru diena biju saticis Ventspils Rimi , tante bij satraukusies vai "Rijīgie Rīdzenieki" nav neapdomīgi iepirkuši Spāņu zemenes par kurā akurāt uzjautrinājaāmies skatoties kā vietējie sīkie tās veikalā fenderēja , IZRĀDĀS ka vairākas ģemenes ar tām smagi saindējušīes:):) Šī ziņa ir dzirdēta SKAĻI? Nav vaine:):)
avatar
Publicēts: 04.06.08 21:37
 citēt
Salikusi webkameras bodēs, tjip lai redz ka neko neskalo... Un webkamerai darba laiks no rīta līdz vakaram.. A salātus ta pa nakti skalo!! Un vispār citā maximā!! :face-grin:
avatar
Publicēts: 04.06.08 21:42
 citēt
Pēc visa šitā gaļu vairs gandrīz neēdu... bet par to lielveikalu pārtiku - tā ir sava veida muļķība, spriest par to, cik tas ir slikti, ja jūs ēdat desas vai virkni citu produktu. un ja vēl sāk meklēt veselīgu pārtiku, tad vispār nav skaidrs, ko lielveikalā darīt, lielveikali izskatās pēc tādas pusfabrikātu noliktavas.
avatar
Publicēts: 04.06.08 22:24
 citēt
Man krietni sen gadiijaas pa vasaru pastraadaat paartikas veikalaa... Tas beidzaas ar to, ka desas tovasar paarstaaju eest... Kaa nekaa taas katru vakaru bija jaaiznjem no vitriinas un jaaieliek ledusskapii un katru riitu jaaiekraamee atpakalj vitriinaa (taas vecaakaas, protams, pa virsu) :D
avatar
Publicēts: 04.06.08 23:12
 citēt
Nez, kas ir noorganizējis šito antireklāmas kampaņu? RIMI?
avatar
Publicēts: 04.06.08 23:14
 citēt
Portreti:Nez, kas ir noorganizējis šito antireklāmas kampaņu? RIMI?
Protams, ka RIMI, toties Maksimka tagd mēģinās vismaz 24 RIMI pircējus noindēt... Prātiņ, nāc mājās...
avatar
Publicēts: 05.06.08 09:23
 citēt
ERA:Man krietni sen gadiijaas pa vasaru pastraadaat paartikas veikalaa... Tas beidzaas ar to, ka desas tovasar paarstaaju eest... Kaa nekaa taas katru vakaru bija jaaiznjem no vitriinas un jaaieliek ledusskapii un katru riitu jaaiekraamee atpakalj vitriinaa (taas vecaakaas, protams, pa virsu) :D


Man stāstīja viena paziņa, kas arī strādāja maximā, ka viņi desas, kurām beidzies derīguma termiņš, nomazgā (to glumumu nost) un iefasē pa jaunam, ar jaunu derīguma termiņu. :)
avatar
Publicēts: 05.06.08 09:23
 citēt
ERA:Man krietni sen gadiijaas pa vasaru pastraadaat paartikas veikalaa... Tas beidzaas ar to, ka desas tovasar paarstaaju eest... Kaa nekaa taas katru vakaru bija jaaiznjem no vitriinas un jaaieliek ledusskapii un katru riitu jaaiekraamee atpakalj vitriinaa (taas vecaakaas, protams, pa virsu) :D


Tu redzēji ziediņus. Odziņas ir desu cehos........tur vajadzētu doties katram desu fanam :) varbūt, tagad kas labāks kaut kur. Pirms pāris gadiem gan ne.........
avatar
Publicēts: 05.06.08 09:37
 citēt
Svaiga gaļa un vistiņas no Triāla uz Maximu, kad paliek nelabas tad atpakaļ uz Triālu, termiski apstrādā, samaļ pastētē un apakaļ uz Maximu.. Un tā pāris reizes.. Un salātus mazgā, točno zinu..
avatar
Publicēts: 05.06.08 09:37
 citēt
nu ko tur daudz, nogalinātus un nedaudz uz āķa pastāvējušus dzīvnieciņus samaļ, es tik neesmu iebraucis, vai kaulus ņem nost vai samaļ arī tos? nu un piegāž sarkano ķīmiju un aromatizātorus, lai nav smakucis, kaut gan pēc gaļas ēšanas cilvēks smird pa gabalu.
avatar
Publicēts: 05.06.08 09:42
 citēt
Kauko jau atdala, bet process atkārtojās n-tās reizes, vienu produktu pārtaisa par citu... Kas tur beigās par sūū sanāk hvz...
avatar
Publicēts: 05.06.08 14:23
 citēt
jēga - piedabūt audzēt cūku un salātu!

a Tev, cirslīt, ir sava cūka, salāts un burkāndobe? esi kādrieiz cūku kūti mēzis, lauku aris vai to pašu salātu lecekti ravējis?

cīši viegli tas viss
katrā ziņā vieglāk, kā aiziet uz maximu!
avatar
Publicēts: 05.06.08 17:50
 citēt
Šķirba tik tāda ka šitie spoku stāsti ir reāli, un mums no viņiem jāpārtiek, jāēd visi tie mēsli, un beigās jāslimo ar kaukādām kišku slimībām...
Mjāā... to cuciņ jau var izaudzēt, bet īsti nožmiegt jau ar vairs viņu nevarot... Neesot eiropeiski dot ar cirīti pa pieri šai.. Gāja gan runa ka zemnieks drīkstēs turēt skapī stobru, ar kuru to lopiņu varētu humāni nogazt...
avatar
Publicēts: 05.06.08 23:08
 citēt
shauttra:Svaiga gaļa un vistiņas no Triāla uz Maximu, kad paliek nelabas tad atpakaļ uz Triālu, termiski apstrādā, samaļ pastētē un apakaļ uz Maximu.. Un tā pāris reizes.. Un salātus mazgā, točno zinu..


Paldies, Shautra, tagad arii pasteeti vairs neeediishu, ja tur taadas drankiibas iekshaa :D
avatar
Publicēts: 05.06.08 23:10
 citēt
Mjaa, vispaar ja taa paskataas, ko tik nebaazh tai paartikaa iekshaa - E taads un E shitaads :( Buus jaasaak paartikt no svaiga gaisa, bet tas jau arii driiz buus deficiits :D
avatar
Publicēts: 06.06.08 07:41
 citēt
Vislabāk man patika kaukāda zefīra torte ar 20 E... Tā vien šķit ka viņas ražo Rīgas laku un krāsu rūpnīcā... :face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 06.06.08 11:35
 citēt
shauttra:Vislabāk man patika kaukāda zefīra torte ar 20 E... Tā vien šķit ka viņas ražo Rīgas laku un krāsu rūpnīcā... :face-grin::face-grin:


He he :) draudzene reiz pirka aabolu ruleti, kas tik tur nebija iekshaa! :) Viss iespeejamais, iznjemot aabolus! :D
avatar
Publicēts: 11.03.18 18:45
 citēt
rekā - sen jau bija brīdinājums, ka maxima nav labi...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):