forum.gif
Bildes
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Bildes
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 21.02.06 12:12
 citēt
Strādāju pie sia Šlokenbeka mājaslapas diziana.

man vajadzīgas bildes par teemu "Ceļš, ceļu būvniecība, remonts". Klients ir gatavs maxāt par bildi (-dēm). Vai varu meklēt šeit cilvēkus, kas ir ar mieru savus darbus piedāvāt ? :)
avatar
Publicēts: 21.02.06 12:45
 citēt
hehehee rekaa!

nutad, PM preteklim ;)
avatar
Publicēts: 21.02.06 13:19
 citēt
interesanti cik tad pa bildi piedaavas 5 Ls ??? un ja taisi web lapu tad par tevi daudz var patiekt, ja nezini taadu lietu kaa image banki un stock photo....



tur taapataas jaamaxaa :)

es domaaaju - naher man rakaaties pa turieni, ja varu piedaavaat saveejiem ? :P
avatar
Publicēts: 21.02.06 14:35
 citēt
interesanti cik tad pa bildi piedaavas 5 Ls ??? un ja taisi web lapu tad par tevi daudz var patiekt, ja nezini taadu lietu kaa image banki un stock photo....



tur taapataas jaamaxaa :)

es domaaaju - naher man rakaaties pa turieni, ja varu piedaavaat saveejiem ? :P


nu ja, "GUDRAUS" tikai izdomaas maksaat peiciiti saveejam, nekaa nopirkt pa vienu zalo !!!!


nu negribi piedaliities - dieva deelj nepiedalies :) Ej dari savus darbus, nevis cepies te ar mani :)
avatar
Publicēts: 21.02.06 16:57
 citēt
andre, a kur probza es chista neiebraucu?

uznjemuma pie kaajas 5 vai 1 ls a mums nav ... nesaprotu tavu nepatiku ...
avatar
Publicēts: 21.02.06 21:51
 citēt
ahh tad tu vienkarshi domaa ka mees shiet visi suukaajam :) nu jaa taa ir, pirmie kuceeni varbut bus janoslicina bet malacis preteklis ka meegina

tava salidzinajuma ar rimi/saulite, a kur tu pirktu, ja tev sauliitee maasa stradatu, kurai no notirgotaa % pie algas? :)
avatar
Publicēts: 21.02.06 22:59
 citēt
ne vienmeer visu izshkjir nauda...
avatar
Publicēts: 21.02.06 23:02
 citēt
un ne vienmeer viss notiek taa, kaa tas notika 500 reizes pirms tam

un ne vienmeer "taa-kaa-visi" ir pareizaakais celjsh

bet toties vienmeer buus 9 kas zinaas kaa labaak un kaapeec tev kaut kas neizdosies un tikai viens, kas dariis un viss vinjam izdodas ;)
avatar
Publicēts: 22.02.06 07:48
 citēt
andre, a kur probza es chista neiebraucu?

uznjemuma pie kaajas 5 vai 1 ls a mums nav ... nesaprotu tavu nepatiku ...


es necepos, vienkaarshi nesaprotu cilveeeku.

meeginaashu paskaidrot vienkaarshaa un saprotamaa valodaa.

nu vienkaarshi iedomaajies ir sauliite un rimi. sauliitee staav latvieshu negarshiiiga , veca desa pa 2Ls. rimi staav importeeta garshiga un svaiga pa 1Ls. normaals cilveeks pirktu rimi, bet indiviiids "Preteklis" krib iepirkties sauliite, nopeerkot par daargaaku naudu nekvalitatiivaaku preci !!! nu luuk, tapaee es vinu nesaprotu ! es saprastu ja vinam vajadzeetu muusu latvijas celus ar visaam bedreem utt... bet cik noprotu tad lapa ir reklaaama un reklaamai jaabuut labai !



nesaprotu - tu esi nozheelojams pesimists, vai vienkaarshi uz citu "amatieru" reekjina audzee sheit sev kraaninju ? :roll:
avatar
Publicēts: 22.02.06 07:50
 citēt
ne vienmeer visu izshkjir nauda...



tieshi taa


esmu redzeejis, ka shie cilveecinji ir speejiigi uz interesantaam idejaa un pienjemamu izpildiijumu - kapeec man ar vinjiem nesadarboties un nedot iespeeju ? Ja arii ljimonu ne es ne vinji nesagraabsim ar sho - tas buus solis uz kautkurieni -> uz priekshu :)



eh .. joprojaam nekaadu piedaavaajumu :( Eliks .. tev pasham nav nekas interesants ?
avatar
Publicēts: 22.02.06 08:57
 citēt
ne vienmeer visu izshkjir nauda...



tieshi taa


esmu redzeejis, ka shie cilveecinji ir speejiigi uz interesantaam idejaa un pienjemamu izpildiijumu - kapeec man ar vinjiem nesadarboties un nedot iespeeju ? Ja arii ljimonu ne es ne vinji nesagraabsim ar sho - tas buus solis uz kautkurieni -> uz priekshu :)



eh .. joprojaam nekaadu piedaavaajumu :( Eliks .. tev pasham nav nekas interesants ?



ja buutu runa par kaaaadu vienu kadru kas domaaats plakaatam, kur vajadziiga ideja utt, vai veel kaut kur, tad droshi var griezties pie vieteejiem fotograafiem, bet ne jau maajaslapas taisiishanai !!! latvijaa visas web studijas lieto aarzemju imagestokus, jo tur ir leeta cena, labaaka kvalitaate un lielaaka izvele, nekaa to speetu dot pats krutaakas latvijas fotograafs ! un tieshi tas izshir kaapeec neviens negriezhaas pie latvieshu fotograafiem !!!! pat kalendaaru taisiishanai tagad izmanto fotostokus jeb image bankas (tikai retos gadiijumos kad vajag latvijas bildes meklee fotograafus rokaa).

redzeesi ka man taisniiba, neviens tev nevarees piedaavaat to ko piedaavaa imagestok. un neviens (iznemot kaadu piolniigu iesaaceeju (nerunaasim par pazinaam)) tev nepaardos bildes par 60 santiimiem !!!

a par karaaniniem -> esmu taaads pats amatieris kaa tu un paareejie kas te seeezh. vienkaarshi web lapu taisiishanaa ir neliela pieredze ! redzu ka tev pieredze sadarboties ar fotograafiem ir maza !

P.S. man piemeeram ir daudzas bildes ar celiem utt. bet es vinas nepiedaavaaju jo taas bildes nevar konkureet ar aarzemju imagebankiem!

P.S.1. un ja pa tieshaam buutu mekleeejis bildes tad buutu uzdevis lielaakaja foto vortaalaa kur tusee daudz vairaak fotograafu un pat dazhi labi fotograafi - [url=www.erofto.lv



bljaaviens]www.erofto.lv


bljaaviens[/url] :twisted:

1)es neesmu wisas wb-studijas. Es esmu es. Taa ir mana izveele. Je neveelies - nepiedalies. Man po, ka tev ir pieredze web-lapu dizaineeshanaa un sadarbiibaa ar fotograafiem. Es piedaavaaju saveejiem sadarboties un paardot savas bildes NE par 60 sanjiem

2) redzu, ka tev tik un taa nekas nav skaidrs :wink:
avatar
Publicēts: 22.02.06 09:03
 citēt
a ko dariisi ja neviens neko nevarees piedaavaat ? :?


vot tad arii rakaashos pa kaadu photostock
avatar
Publicēts: 20.05.21 13:22
 citēt
:face-glasses:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (2):