forum.gif
postfactum.lv
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / postfactum.lv
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 22.02.06 09:04
 citēt
Manis smeereets portaals ir gaisaa - daudz kas veel jaadara, bet tik taalu nu esam :)

www.postfactum.lv
avatar
Publicēts: 22.02.06 23:50
 citēt
hehe, nu ir labaak par tiem ieprieksheejiem kokmaterialu pardevejiem, pretekli :))

par lapas saturu nespriediisim, davai apliksim dizainu :))))))))

Elik, pasaki ko tu domaa par taam liinijaam kas lapas augsheejaa treshdaljaa (zelta greizuma augsheejaa horizontaale)? tur kur "latvija" "pasaulee" "kaiminjos" utt rakstiits :)
avatar
Publicēts: 23.02.06 01:20
 citēt
ko es varu pateikt... varbuut to, ka Preteklim no MS Painta vienreiz jaapaariet uz Photoshopu :) un arii jaapalasa literatuura par JPG compresiju un arii... eee.. nu karoche es labaak daudz neko neteikshu :)

p.s. Pretekli, draudziigs padoms, pirms nodot dizainus vismaz 3 reizes izej cauri uzziimeetjam, paarbaudi, vai kaut kur kaads pixelis nav nobiidiijies.. it kaa siikums, bet ja taadu siikumu ir 123, tad kopeejais iespaids radikaali kriit un vairs nav svariigi cik kruts ir dizains, ja bildee nevar atrast nevinu taisni novilktu liiniju ;)
avatar
Publicēts: 23.02.06 10:09
 citēt
ko es varu pateikt... varbuut to, ka Preteklim no MS Painta vienreiz jaapaariet uz Photoshopu :) un arii jaapalasa literatuura par JPG compresiju un arii... eee.. nu karoche es labaak daudz neko neteikshu :)

p.s. Pretekli, draudziigs padoms, pirms nodot dizainus vismaz 3 reizes izej cauri uzziimeetjam, paarbaudi, vai kaut kur kaads pixelis nav nobiidiijies.. it kaa siikums, bet ja taadu siikumu ir 123, tad kopeejais iespaids radikaali kriit un vairs nav svariigi cik kruts ir dizains, ja bildee nevar atrast nevinu taisni novilktu liiniju ;)


paldies

paarspiileet nevajag :) bildes ir paartaisiitaas taa, lai visi suuda exploreri veertu valjaa :) ja buutu peec manas gribeeshanas, tad buutu bildeem visaam vienaada kompresija, bet taa kaa MS IE VIENKAARSHI suukaa tad ... ir taa kaa ir :)

ak jaa .. tu vareetu man noraadiit uz "netaisnajaam" liinijaam ? :)
avatar
Publicēts: 23.02.06 10:12
 citēt
ak nu jaa .. eliks liidz perfektumam ir izkopis maaku pateikt "neko labu" :)

ar ko arii vinju apsveicu ! :)
avatar
Publicēts: 23.02.06 10:17
 citēt


tik deelj tevis :)

pieveers uzmaniibu apvilktajiem laukumiem
avatar
Publicēts: 23.02.06 10:19
 citēt
ja neskaita to, ka katra podzinja vispaar izskataas savaadaaka (atspulgi, eenas, kontuuri)
avatar
Publicēts: 23.02.06 10:40
 citēt
Pretekli, pienjem kritiku! nav jegas pretoties :))) galu galaa ieguveejs tachu esi tu pats ;)
avatar
Publicēts: 23.02.06 11:29
 citēt
Pretekli, pienjem kritiku! nav jegas pretoties :))) galu galaa ieguveejs tachu esi tu pats ;)


tev protams taisniiba :) es uz sava 15" monja daudz ko palaizhu garaam :(
avatar
Publicēts: 23.02.06 11:55
 citēt
gan tev gan elikam abiem diviem monji jaamet miskastee jau sen, sapisiisiet redzi

tikai netic jau neviens ble
avatar
Publicēts: 23.02.06 12:03
 citēt
gan tev gan elikam abiem diviem monji jaamet miskastee jau sen, sapisiisiet redzi

tikai netic jau neviens ble


jaa .. ble

man nav lieku 200 Ls jaunam 17"
avatar
Publicēts: 23.02.06 12:37
 citēt
ariii darba moni jaamet miskastee? :))
avatar
Publicēts: 23.02.06 13:11
 citēt
darba moni nee, tas tev biologjiskais, tas labs :DD maajas Elik, maajas
avatar
Publicēts: 23.02.06 13:11
 citēt
gan tev gan elikam abiem diviem monji jaamet miskastee jau sen, sapisiisiet redzi

tikai netic jau neviens ble


jaa .. ble

man nav lieku 200 Ls jaunam 17"


nu nevar but ka nav lietotu 17 pa normalu kapostu ....
avatar
Publicēts: 23.02.06 14:34
 citēt
gan tev gan elikam abiem diviem monji jaamet miskastee jau sen, sapisiisiet redzi

tikai netic jau neviens ble


jaa .. ble

man nav lieku 200 Ls jaunam 17"


nu nevar but ka nav lietotu 17 pa normalu kapostu ....


nav :D ir tikai 19 " :roll:
avatar
Publicēts: 23.02.06 16:15
 citēt
Pretekli, es tev varu vienīgi pateikt to, ka tā lapa...., nē neteikšu, tu vēl sāksi vieniniekus par manām bildēm likt :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:
avatar
Publicēts: 23.02.06 22:10
 citēt
arach - taa pat arii vari atrauties! :mrgreen: :twisted:
avatar
Publicēts: 24.02.06 08:22
 citēt
Pretekli, es tev varu vienīgi pateikt to, ka tā lapa...., nē neteikšu, tu vēl sāksi vieniniekus par manām bildēm likt :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:



vieninieki tev jau buutu suuri gruuti nopelniita atziime :twisted: vot buutu puspunkts vai nulliite.. tie gan vareetu kljuut par normaalu ikdienu 8)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):