forum.gif
Nopirktu lietotu statīvu ar galvu , līdz 18,10,2006,
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Nopirktu lietotu statīvu ar galvu , līdz 18,10,2006,
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 06.10.06 13:36
 citēt
Kas būtu jāzin, pērkot pirmo savā mūžā statīvu ???
Paldies


Shis jautaajums mani ar interesee! :)
avatar
Publicēts: 06.10.06 14:09
 citēt
Pimo statīvu pērkot pieļāvu nelielu kļudu, jo iegādājos vienu no lētākajiem un to izdarīju steidzoties!

tagad pērkot es skatītos statīvu pēc šiem parametriem:
1)maksimālais garums, lai pārsniedz 140-150, jo pats esmu 2m garš un visu laiku liekties nav īpaši ērti!
2)Stiprinājuma tips!(nopirku tādu kur katru reizi atsevišķi jāskrūvē klāt fotoaparāts, bet ir tādi kur tikai jāpieskrūvē pie tāda kā adapterīša, kas viegli un bez liekas pinķerēšanās stipriās klāt statīvam)

apmēram tā!
avatar
Publicēts: 06.10.06 14:14
 citēt
lai neljurkaajas pilnaa izviirziijumaa, jaskatas kads ir vertikaalais stiprinajums - kamera ar smagu objektiivu var slidet uz leju visu laiku. dubultaas vai 3-kaarshaas kaajas
avatar
Publicēts: 06.10.06 15:34
 citēt
Labaak jau lai maximaalais augstums taads, ka vari ieluujoties, pakaapies uz minimaala kjebliisha - skata punkts jau nosaka to, kur jaabuut kamerai, ne tas, kaa eertaak ieskatiities kameraa.

Lai fikseejaas aatri, droshi un eerti, ne ljoti daargajiem statiiviem labaak, ja 3 atzari pret katru kaaju veel un fikseejas pret to videejo trubu. Labaak ar liimenjraazjiem, nekaa bez.
Labaak ar panoraamas galvu, nekaa ar lodi.
Labaak ar pakaramo apakshaa, nekaa bez.
Labaak, ka kaajaam apakshaa gumijas taa saskruuveejamas, ka dod vietu metaala konusinjiem.
Osinja augshaa / lejaa skruuveeshanai laikam visiem.
avatar
Publicēts: 06.10.06 17:43
 citēt
Labaak, ka kaajaam apakshaa gumijas taa saskruuveejamas, ka dod vietu metaala konusinjiem.
A,kas ar to domāts ?
Nuu, ir metaala spicuminji kajaam galaa, bet lai nesacjakareetu parketu VMM reproduceejot, var izskruuveet uz aaru gredzenus ar gumijas "baranku" rinkjii, izskruuveejot metaala spicuminji pazuud barankas caurumaa.
avatar
Publicēts: 09.10.06 23:28
 citēt
es statiivu ar gandriiz visaam Haralda aprakstiitajaam fiichaam atskaitot skruuveejamas gumijas nopirku pa 24Ls, normaals lai gan prasaas biku labaaku stabilitaati un atstraadaataaku galvu, bet nu ko par 24Ls daudz var gribeet, labaaka tajaa briidii nebija piedevaam liidzi naaca soma kur sho ielikt.
avatar
Publicēts: 26.10.06 19:20
 citēt
he he, tādus statīvus kā aprakstīja haralds lielākoties esmu manījis vaikalā RD Electronic apmēram par 15 LVL, njā... āāāā'tur vēl līdzi nāca čehols. :lol:
avatar
Publicēts: 31.10.06 16:10
 citēt
..Jaa??? un tagad pastastiet, kuraa RD Electronic veikalaa Juus par 15-24Ls Haralda apraxtiito statiivu esat redzeejushi?!!! Padalieties ar info, es uzreiz taadus 5 panjemtu!! he!

..shaadi statiivi maksaa...nuu, nezinu konkreetu ciparu, bet saakot ar kaadaam 3-4minimaalajaam algaam! :/
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):