forum.gif
Kita garantija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Kita garantija
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 25.08.08 02:24
 citēt
Kā tur i? Nopērkot kitu garantija dod uz 2 gadi. Vai garantija bodijam saglabājas tie paši 2 gadi ,ja es kita objektīvu pārdodu un uzlieku virsū citu? Nav tā ,ka gadijumā ja vajag uz garantiju nest ,tad obligāti jabūt virsū kita stiklam?

PS nevaru sito isti izpipet no tās vispārīgās canona garantijas kartes
avatar
Publicēts: 25.08.08 02:36 labots
 citēt
es domāju ka katram itkā ir sava garantija, nu ja saplīst objektīvs, bet tev nākamajā dienā ir jāfočē(kaut ar citu objektīvu) tad jau tu tikai nesīsi objektīvu nevis abus. un būtu diegzna dumji, la itikai salabotu objektīvu viņiem vajag arī fočuku :P
labāk nedomā par tādām lietām, ka nepiesauc nelaimi ;)
avatar
Publicēts: 25.08.08 02:44 labots
 citēt
Nu reizēm nepadomājot par tādām muļķīgām lietām var dziļi sūdi sanākt, bet nu man jau ar liekas ka taa vaidzeetu buut
avatar
Publicēts: 25.08.08 07:57
 citēt
tev nav papīri gan objektīvam gan kitam? (nekad neesmu pircis kitu, nezinu)
avatar
Publicēts: 25.08.08 08:15
 citēt
pirmajaa briidii likaas smiekliigs jautaajums, bet, miera peec uzzvani paardeveejam un pajautaa. sarunu ieraxti! :)
ideja marazmaatiskiem pardeveejiem - plombeet bodijus ar kita stiklu, ja maina objektiivu taa pbolmbe nost un garantija zuud.. piem. elkors vareetu sho ideju paarnjemt :D
avatar
Publicēts: 25.08.08 09:49
 citēt
Tad jau arī lādētājs jānes uz servisu un oriģinālais video kabelis, bet automašīnas gadījumā jāuzliek atpakaļ tās riepas, kas bija pirkšanas brīdī :D
avatar
Publicēts: 25.08.08 10:49
 citēt
nevar ja būt objektīvs saplombēts ar fočuku, jo kad pērk viņi jau nav savienoti, pašam jāsaliek, tākā runa par plombēn noteikti atkrīt
avatar
Publicēts: 27.08.08 00:56
 citēt
smiekliigi jau ir bet ja traapiisies kaads daunju grupeejums veikalaa var palikt bez garantijas :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.11.19 12:11
 citēt
Mūsu valstī ielu fotogrāfija nav tik izplatīta, lai būtu jāuztraucas par dauņu grupējumiem, Citos žanros nedraud ne lauvu uzbrukums, ne plikas modeles mesta augstpapēdene. Lielākais, kas draud, ir drona nojāšanās zemē.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):