forum.gif
Ko darī ar slimiem ?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Ko darī ar slimiem ?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 22.10.06 16:50
 citēt
Ko darīt ar slimiem cilvēciņiem, kas kritizē nevis fotogrāfijas, bet modeļus, lūdzu izvākt tādus no fotobloga. (22.okt. manai bildei -hundertauzends-"atmiņas par vasaru";).
avatar
Publicēts: 22.10.06 17:08
 citēt
Modeļus nedrīkst kritizēt, bet autorus drīkst? Man žēl tās meitenes, kas guļ tādā laikā uz zemes ar pliku vēderu, baigi labi, vai ne? Govs arī ir modelis, ja vīrs ir resns - arī var saukt par modeli, bet tāds viņš ir. Es neesmu HUNDERTAUZENDS. Un nevajag uzmesties par dakteri, vēl, jo vairāk, ja tāds neesi.
avatar
Publicēts: 22.10.06 21:47
 citēt
moshka noskaidrojiet savas attieciba arpus bloga un nepiesarnjojiet eeteru?! :evil:
avatar
Publicēts: 22.10.06 22:00
 citēt
izkaujaties! :mrgreen:
avatar
Publicēts: 24.10.06 10:04
 citēt
es tikai varu pateikt: kaa mezhaa sauc, taa atsaucas. un ja kadam pieklajibas normas ir sveshas, tad paradiet man to cilveku (ar linku uz vinja izdariibaam, luudzu), ja community vinju neizeediis, tad to izdarriisi admini.
avatar
Publicēts: 24.10.06 12:20
 citēt
hunderttausend, tu drīksti kritizēt autoru, viņa darbu, bildes kvalitāti u.t.t., bet kritizēt modeli ir aizliegts, jo tas ir neetiski un zemiski.

Pirmkārt, tāpēc, ka modelei bieži vien nav iespējas aizstāvēties.

Otrkārt, tāpēc, ka modele nekontrolē attēla rezultātu, tas ir fotogrāfa ziņā un ja bildē modele izskatās slikti, tad tā ir fotogrāfa vaina.

Treškārt, modele, ļaujot sevi fotografēt (īpaši kaila) uztic fotogrāfam kaut ko intīmu vai privātu un ja tu aizvaino modeli fotogrāfijā, tu bieži vien vari nodarīt cilvēkam (modelei) lielas sāpes ar savu bērnišķīgu komentāru, īpaši, ja tev ir naids pret fotogrāfu... vienkārši cieš nevainīgs cilvēks..

Un ceturtkārt, kritizēt modeli ir vienkārši tabu, vismaz fotoblogā. Ir bijuši precedenti, lai tādu tabu izveidot.
avatar
Publicēts: 12.03.20 19:05
 citēt
Ta viņš ir, visi ir jutīgi.

www.fotografet.lv...
avatar
Publicēts: 09.10.23 20:25
 citēt
Ko darīt ar veseliem cilvēciņiem?
avatar
Publicēts: 11.10.23 03:08
 citēt
griezite:Ko darīt ar veseliem cilvēciņiem?

Veselus cilvēkus var sadalīt daļās.
avatar
Publicēts: 11.10.23 10:47
 citēt
Slimos var mēģināt ārstēt. Bet ko darīt ar veselajiem???
avatar
Publicēts: 15.10.23 09:26 labots
 citēt
Rītups: Es uzskatu, ka es jau esmu pārvērties par muļķi. Vismaz uz kādu laiku. Reizēm man šai līmenī neizdodas noturēties, un tad es saskumstu. Pēdējā pusgadā ir bijušas vairākas lomas, kuras esmu izspēlējis, bet ārprātīgā loma ir... nu, es teiktu, grūtākā. Jo, lai tā darbotos, kaut kādā brīdī ir jānotic caur mani ejošajam ārprātam, bet, tam noticot, tomēr jāspēj vakarā to masku novilkt. Šī riskantā spēle jau ir uz robežas ar... nu, ar neatgriezenisku ārprātu. Jo tās lomas un maskas, tāpat kā lelles, – viņas jau ap sevi kaut ko rada un rada ne tikai to, ko tu tur pats esi ielicis. Tās rada tur arī to, kas ir viņās pašās. Piemēram, ārprātīgais vai pirāts no nākotnes, vai anarhistisks huligāns, vai jebkura cita no manis izmantotajām maskām, tās... Un, tā kā es neesmu apguvis nekādus tur aktiermeistarības kursus, es riskēju ar sevi.



www.rigaslaiks.lv... Tīrons: Nu, es varu tikai piebilst, ka, atgriežoties pie Haralda Elcera virtuves, man šķiet svarīgāk sasniegt to sarunu stāvokli nekā darīt kaut ko ar savu personu.
avatar
Publicēts: 26.10.23 23:43
 citēt
Visi cilvēki dalās divās daļās - veselajos un slimajos! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.11.23 08:40
 citēt
Ar zāģi visi daloties pat vairākās daļās.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):