forum.gif
Ties vai meli? Canon 30d - 350ls , canon 5d - 700ls
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Ties vai meli? Canon 30d - 350ls , canon 5d - 700ls
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 26.10.06 00:02
 citēt
Vai kads man varetu paskaidrot, Pirmkart kape cenas ir tik mazas, vai tur neslēpjās kads aķis? Otrkārt vai kāds jau ir pasūtijis kaut ko no ASV... cik maksa nodokļi, atmuitošana?! un pats svarīgākais , cik varētu maksāt pati atgādāšana?!

Kur tas atrodams?!
Internet veikala : www.royalcamera.com

Jau iepriekš paldies...
avatar
Publicēts: 26.10.06 08:31
 citēt
kaut kaa ljoti aizdomiigi :?
avatar
Publicēts: 26.10.06 10:04
 citēt
sen jau vajadzeeja piefikseet, ka - tik cik tur dolaari, tik sheit lati...
avatar
Publicēts: 26.10.06 10:39
 citēt
Vai kads man varetu paskaidrot, Pirmkart kape cenas ir tik mazas, vai tur neslēpjās kads aķis? Otrkārt vai kāds jau ir pasūtijis kaut ko no ASV... cik maksa nodokļi, atmuitošana?! un pats svarīgākais , cik varētu maksāt pati atgādāšana?!

Kur tas atrodams?!
Internet veikala : www.royalcamera.com

Jau iepriekš paldies...


suutiit no USA nav verts, atvest somaa (ja kads draugs lido), tad jaa
avatar
Publicēts: 26.10.06 13:54
 citēt
man lido draugs :mrgreen: bet muita taksh eniwai jamaksa ?! :? :roll:
avatar
Publicēts: 26.10.06 14:17
 citēt
edzjus, nav, ja nedeklaree. a ko var un ko nevar nedeklraret es nezinu, bet domaju ka fochuku nav jadeklaree, ja vediisi 20 tad gan :)
avatar
Publicēts: 26.10.06 14:55
 citēt
Atvest var, pat divus vienādus (tā veda čoms sev un man), bet bez orģinālā iepakojuma - vai to vajadzēja, lai uzmanību nepievērstu, vai gadījās tāpēc, ka tur mazliet pārkompletēja - nezinu. Tas gan bija pasen -pirms gadiem trim.
avatar
Publicēts: 26.10.06 15:50
 citēt
Varbūt ir kādam kāds pazīstams, kurš bieži lido, piemēram, darba darīšanās?
avatar
Publicēts: 27.10.06 03:19
 citēt
muita jamakā un diezgan pasālīgi... bet to var apiet!

1) paprasīt pašam pardevējam lai sūtot pircējam uzlīme uz kastes vienu mazu uzīmi kura ir norādīts ka ši manta ir nevis jauna prece bet davana...

ja pardevējs tam nepiekrit tad ir plans b

2) atrast pazīstamu / radinieku ASV un pasūtit uz viņa adresi, kurš pēctam Tev viņu nogada - pasts/( ar uzlimiti ka ta ir davana ) vai atbrauc pats /u.t.t

vel kas intresants uzrakās neta... ir pat tādas kompānijas kas ar to nodarbojas... pasuti viņiem un viņi uzlīme uzlīmi un atsuta Tev kā davanu, tikai tas maksā bikuci... un uzticibas koificents ari mazdrusku pazūd...

ja gadijumā ir kads kas brauc uz ASV un ir lieka vieta soma :) mēs varetu kko sarunāt par mazu atlīdzību... :roll:
avatar
Publicēts: 27.10.06 10:03
 citēt
pm. man decembri viens dzeks lido uz lv. soma - vinjam jau diezgan liela uzkraajusies :mrgreen:
avatar
Publicēts: 09.11.06 15:04
 citēt
šī tēma gan sen jau izrunāta bet... pirms neilga laika no ASV pasūtiju sev stiklu... cenu formula vienkārša. preces cena $ pēc kursa pēreiķina uz LVL + 25% tāda ir oficiālā izmaksa sūtot.

Sāku runāt ar kundzīti FedEX'ā un viņa man teica ka ievedmuita digitālajai foto tehnikai nav. ka ar 6,7% nodokli tiek aplikti tikai objektīvi, filtri, filminieki utt. bet ne digitāli... takā ja kāds domā sūtīt tad lai mazliet paskatās likumus vai piezvana uz muitu... tomēr var nedaudz ietaupīt...
avatar
Publicēts: 09.11.06 15:28
 citēt
taada trubinja kaa objektiivs vinjam naak liidz???
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):