forum.gif
negatiiva pieredze !
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / negatiiva pieredze !
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.03.06 03:58
 citēt
labdien / labvakar fotoblog tauta :)
sheit esmu jauna persona, lasijis esmu gan lv gan aarzemju foorumus uttt...t.tt. ...
bet reiz ir pienaakusi taa diena, kad saduushojos uzrakstiit foorumaa.
saskaaros ar nelaagu lietu bildeejot ! :(
ieprieksh briidinu / luudzu nereekt/nsemiiknjaat kam ta ir gadiijies .....

taatad situaacija sekojosha (sakaraa ar notikusho "starpagiidjumu" nemineeshu ne konkreetas vietas, ne personaazhus .... )
taatad, lai lieta kljuutu mazliet skaidraaka un saprotamaaka, staastu:
1) tika iepirkts jauns stikls (objektiivs).
2) sakaraa ar to, ka gjimene dodas izbraukumaa, njemu liidizi foto aparatuuru.
3) beerns tiek atstaats pie vevecaakiem
4) es ar sievu dodamies apsaktiit dabu / kaadu kadru iebilldet .... primaaraa ideja shim aarpsuspasaakuma izbraucienam bij jaunaa objektiiva ietesteeshana ...
5) luuuk, esam pie dabas ... viss ok ... sabildeets tiek uudesnskritums ... ziema ... sniegs ut.t.tt.t.t paskatos taalaak brauc auto .. ideja sekojsha --> pameegjinam ar sho optiku nobildeet kustiigu objektu !
domaac dariic !!!
6) mainaam dislokaacijas vietu !
7) sabildeeju eekas fasades ut..t.t utlj.....
nevinasm nekaadu iebildumu ...
8) nu luuk ....
tagad, kad visa foto sesija ( 2 kadri 5 rindaaas ir beigushies :)))) ) radaas ideja, ka beidzo tomeer sho stiklu vajag pmeegjinaat uz kustiigajiem ......
(taa nbija laba doma :))) )
9) nu luuk ! taataad !
lai skidra lieta, staavu celja malaa, kjeru kadru /bildi /objektu .... dajebkaa kaa kursh to grib nosaukt ....
brauc auto .... iebildeeju ... viss ok ...
bruc naakamais viss ok .....
brauc tresshais ... un kaa flmaas .... apmet apkaart un saakaas razborka .....
rokas pa gaisu kaajas pa gaisu ... un attiet ....
murgs kautkaads .... saka, ka mani suudzees teisaaa, ka ielauzhsos privaatajaa dzivee utt.t.t. ....
taa bija vieniigaaa fraaze ko man sakariiigi izdevaaz izvilinaat laukaa... no seerjias kas ir par probleeumu ....
respektiivi kad uzdevu jautaajmu kas ir par lietu, utt..t.t.t man nekas netika atbildeets ....
njemot veeeraa, ka, lietoju digitaalo aparaatu, pidaaavaaju izdeest bildes esot klaat perosnai kas iespeejams tiksusi kadraa ... atteicaas ..!!!
soliija man probleemas taalakaajaa dziivee ... pierakstija auto numru un visaasdi citaadi drudeeja ....
braucot taalaak, pa celljam ieraudziiju dezhurejoshu celju policijas patrulju.
apstaajos, aizgaaju, uzjautaaju vai var patrauceet uuttt..t.t.t, sanjemot apstipirinoshu atbildi izklaastiju situaaciju uututut....
cp saciiija, ka izklausas sameeraa diivaini un, ka persona meegjina spiest uz nerviem ....

tatad ... jautajums, vai kaadam ir bijusi liidziiga situacija / ja jaa, cikl veiksmiigi esar tikushi galaa ... ???
taatad, ja reaali nav skaidra situaacija, bildeeju braoshu objektus - mashiinas. traapija (cik saprotu kaadam neveelams auto / purns vai veel kautkas .... ) atieciigi persona saak draudeet ar tiesas darbiem ut.tt.t.. !!!!!

respektiivi !
vai kaadam ir gadiijuesies shaada nelaaga pieredze ?
vai ir idejas / ieteikumi / priekshlikumi kaa iziet no shaadas situacijas ?
buushu pateiciigs par racionaaliem ------>
* ietikumiem
* idejaam
* ierosinajumiem

ja kaadam tas ko aprakstiiju liekas sasodiiti smiekliigi tad ok, var iesmiiknjaat, bet teikshu godiigi, tajaa mirklii, kad mantur uzplijaas tas murx .... nelikaas taa ....


p.s.

vienuvaardsakot pinlniigs idiotisks murx ....
kaa mana sieva saciija, tad shoden psihenee ir izlaidums ...
avatar
Publicēts: 05.03.06 13:38
 citēt
par pogainajiem vari aizmirst... :D vinjiem ir pie kaajas tavas probleemas
avatar
Publicēts: 06.03.06 10:26
 citēt
njaa ...

neenu ko varu teikt, policija man liekas toch jaaizmirst un jarekinas ar diviem andrea ieteikumiem :) vainu izdzeest vai kachaat pretim :)

pasham ar sho nav nacies saskarties, kautkaa juutu, kad vajag un kad nevajag focheet, tomer zini ... tieshi aizliegtaas bildes ir taas vislabaakaas dazhkaart ;)
avatar
Publicēts: 06.03.06 11:02
 citēt
un sabiedriskā vietā drīkst bildēt visus un visur... pat to tak bij raksts forumā vai fotoskolā... vai blogā...

te var sarakstiit viskaut ko 8)
avatar
Publicēts: 06.03.06 12:37
 citēt
nu ir taa, ka apjautaajos arii cilveekiem,kas kautko saprot no likumdoshanas ut.t.t un vinji saciija, ka tas izklausaas peec sameeraa paliela absurda ... nu man pasham arii taa shkjiet ..
vienkaarshi es te netieku skaidriibaa kaada velna peec vispaa shitaads kashkjis bij vajadziigs ?? un stuulpaakais, ka neko sakariigu nepaskaidrojot, kaa arii bez normaala probleemas formuleejuma !!! ... kaa arii tad, kad piedaavaaju vinjam ka taas bildes izdzeesiishu, uz to nemaz neatbildeeja, tik kautko runaaja, ka zvaniis uz 02, zvaniija, bet tas protams nesanaaca ... jo numuri jau taa kaa mainiiti ... kautkaads murgs galiigaakais ... ka veel nenjem un neraksta suudziibu, ka es vinjam kautko esmu nodariijis ... draudeejis un veel ko ...

teikshu kaa ir ---> sajuuta jau taada sasodiiti idiotiski pretiiga ....
avatar
Publicēts: 06.03.06 15:39
 citēt
:))
zini, tieshi taa arii sieva saciija---> ka vai tik nav probleema taa, ka tas vecis bijis kopaa ar nepareizo starpeni .....
kaa es par shito apzviedzos :DDD

bet nu anyway.... uzskatu, ka tas bija idiotiski .. veel jo vairaak tamdeelj, ka tas bija pilniigi nepamatoti (peec manas saprashans .. )

bet nu lab, nav ko te vairaak piedrazot foorumu :))
jaacer, ka viss buus ok :)
avatar
Publicēts: 06.03.06 16:21
 citēt
Ar šito tēmu pašam nenācās dzīvē saskarties, bet zinkāre, vēl pirms fotobloga radīšanas lika man meklēt dažādos resursos un avotos info par fotogrāfa tiesībām un atbildību.

Rezultātā nonācu pie secinājuma, ka Latvijā nav neviena likuma, kas aizliegtu fotografēt citus cilvēkus, to īpašumu vai to rīcību, ja vien fotogrāfs nepārkāpj privātīpašuma robežas vai iekšējos kartību notiekumus (veikals ar zīmīti fotografēt aizliegts)

Atrodoties publiski brīvā (ne-privātā) teritorijas fotogrāfam ir tiesības fotografēt da-jeb-ko. Aizliegts ir izmantot fotogrāfijas ar attēlā redzamajiem cilvēkiem komerciālajos vai privāttiesību aizskarošos nolūkos, bez šo cilvēku atļaujas. Teorētiski, vecrīgā nofotografēts pūlis nedrīkst būt izmantots Rīgas Šampanieša reklāmas outdoor plakātā bez visu pūļa cilvēku atļaujas, bet tas atkal ir apstrīdāms jautājums, jo tam cilvēkam ir jāpierāda, ka tas ir viņš uz fotogrāfijas.

Tas ir principā viss, kas attiecas uz cilvēku fotografēšanu uz ielas. (Interesants fakts: Krievijā ir aizliegts fotografēt naudu, jo tā ir klasificējama kā privātīpašums.)

Vēl ir tāda laža kā kaut kādi valsts drošības likumi, kuros ir noteikts, ka aizliegts fotografēt valsts svarīgus objektus - tilts, dzelzceļš, osta, pasts, policija, cietums, lidosta u.t.t. paši piedomājiet tālāk :) tikai, kas šo likumu ievēro?

Ko darīt, kad uz ielas pienāk kāds duriks un sāk pa gaisu plivināt rokas un draudēt ar nepatikšanām. Ja viņš spiež uz tiesību pārkāpšanu, likumiem un tiesu, var mierīgi atbildēt - "nu tad tiekamies tiesā" un doties prom. Ja duriks ir pilnīgs duriks un "spiež uz nerviem", draud ar izrēķināšanos u.t.t. var vai nu atbildēt "tiksimies tiesā" (ja ir dzelzs nervi un stienis pa rokai) vai nu pēc situācijas - laisties lapās :)) protams neaizmirstot, ka ja tas duriks tev uzbrūk, salauž kameru, nodara miesas bojājumus, tad tiesā attaisnoties jau nāksies viņam..
avatar
Publicēts: 06.03.06 16:50
 citēt
ko lai sak :roll:

fotograafa piederumu saraxtu papildina lauznis 8) mozh var sakraat pistolei .. piemeeram :twisted:
avatar
Publicēts: 06.03.06 16:57
 citēt
par to saraxtu runaajot jaapieliek arii stipri nervi :))

hh :)) nu itkaa es nespazmoju par kautkaadiem siikumiem ut.t.t , bet shitais kautkaa aizkjeeraas ...
avatar
Publicēts: 06.03.06 18:02
 citēt
nee nu inchiigi, ka kaads cepaas par tavu darboshanos :twisted: Ir vinjam nepareizaa sprauga blakus pieseedusies, jeb vienkaarshi stulbs gjiimis todien :)

priekaa 8)
avatar
Publicēts: 07.04.06 12:36
 citēt
Dzīve ir dzīve, es, piemēram, zinu, ka vai kā gribētos dažas lietas safočēt, piemēram, Rīgas HESā, taču mani māc drūma priekšnojauta par gaidāmo diskusiju ar apsargiem.

Faktors ir arī tāds, ka parādoties ar profesionālo (SLR) vai pusprofesionālo kameru, iespējas norauties ir krietni lielākas, nekā izmantojot parasto ziepju trauku.

Par konkrēto gadījumu - aizmirsti, cilvēks izlādējās, šoreiz uz tevis...
avatar
Publicēts: 10.04.06 14:35
 citēt
man hesu ljaava pabildeet ar 350eoesu, nav tik traki :) protams apsargs aci nenolaida, kaut kur tur aizliedza iet, bet focheet ljaava ...

un 100 piekriitu par ziepene priekshrocibu salidziont ar semi pro slr - nu nepiesienas, ja uzskata tevi par tupu tuuristu :)
avatar
Publicēts: 10.04.06 15:12
 citēt
ta jau sanaak ka probza bij taa, ka bij piekabinaats 70-200 4l :DDDD mok padomaaja, ka tur rakjeshmeteejs :DDD ...

p.s. par to hes'a bildeeshanu, atljauju prasiiji, vai vienkaarshi gaaji un bildeeju un tad tik pamaniiji, ka tevi pieskata ? :)
avatar
Publicēts: 10.04.06 15:26
 citēt
gaaju, focheeju, redzeju, ka cilveks taa pavada ar aciim, kad raapos lejtecee pie sluuzhaam, dabuju raajienu ka "tur iet aizliegts", pakljaavos un turpinaaju ap-bildeeshanu :)
avatar
Publicēts: 12.04.06 22:17
 citēt
par šito padarīšanu pats šodien pārliecinājos. Nesen nopirku jaunu foto-moto-loto, bet ar atmiņas karti bija problēmas. Šorīt pirms darba biju aizbraucis apmainīt... nu tā man tas fočuks ar visu jauno karti nostāvēja somā visu dienu... Tagad pēc darba braucu mājās, braucu pāri Deglava tiltam... nu ko korķis. Davaj bišku paknipsēšu, tāpatās paskatīties... knikš uz priekšu, pa kreisi, pa labi... pēkšni hops no priekšā braucošās mašīnas izlec kaut kāds \m/ krievs un sāk lekties. Es kā krievu valodas vājš pratējs viņam nespēju neko prātīgu atbildēt... Bla, bla, bla ai nu karoče var saprast, ka viņam tas nav gājis pie sirds.

Privāto telpu un brīvību katrā ziņā negribu pārkāpt, bet šitādas reizes mani konkrēti besī...

Es tik vēlāk nobrīnījos, ka bļin vot ir ķerti daži cilvēki... laikam kaut ko nelabu dara un baidās ka bildē...
avatar
Publicēts: 13.04.06 04:01
 citēt
:DDD

vot vot ... tieshi taadaa stilaa .... un piedevaam ja ir kaa tu saki, ka taa kaa vot seedi korkjii, tad ko tad .. ? shitaac viens .... njem un aardaas ... un ja veel vinjam ienaak praataa rokas vicinaat ... ta tur saakaas action uz tilta .... un gan jau ka arii shitamais teels protams neko neklausijaas ... tip tu pa ...a b..j na..j tev vispaa ut.t.t tip taadaa garaaa. .... no seerijas ---> bez argumentaacijas ... :) bet nu ok ... anyway viens i skaidrs, man bija personiiga maaciiba, ja to taa var nosaukt ..... un taga jau nu toch kaartiigi padomaasu ko un kaa bildeeshu ..... vismaz ieksh LV......
pats diivainakais ir tas, ka piemeeram kad biju DAR, tad tur kur bija visaadas restricted zones un kur bija vajadziigas visaadas government atljaujas un kulturas ministrijas ut.t.t. tip lai vareetu bildeet, tad tur luuk saataisiiju kadrus un mani neviens krustaa nesita ... nezinu mok noveicas ... pamaniijoas arii veel ieliist brunjumashiinaas ut..t. bet nu tas jau ir cic stasts ... bet nu ar to gribeeju pateikt to, ka valstii, kuraa kriminogeenaa situaacija sit augstu vilni (tas nav izdomaats, tie ir reaali fakti, ko atziist arii pashi iezemieshi) shaada probleema nepastaav, respektiivi tur nav taa, ka kautkaads priduroks naak ne par ko klaat un saak tevi jaat ne par ko ... piesinaas par citaam lietaam ... un arii savaadaak ... protams tur ir citas lietas par ko jaasatraucas, piemeeram par to, ka dazhviet vispaar auto labaak pat neapstaadinaat celja malaa, kur nu veel liist laukaa ... :DDD bet nu lab ....
esam vien lv un eiropas savieniibaa ar augoshu inflaacijas liimeni :) varbuut taapeec dazhi ceilveeki ir mazliet "uzvilkti" un taadeelj vinjiem ir taada attieksme pret apkaartesoshajiem .....
kas to lai zin .....
avatar
Publicēts: 13.04.06 08:48
 citēt
nu nezinu vai inflaacija un gruutaa dziive galvenokaart pie vainas :) viens vareetu buut ieksheeji kompleksi pietam bonusaa ar taadu kompenseejosho paarakuma un pashsvariiguma apzinju, ka ir speejiigs skriet pie otra cilveeka un draudeet, otrs kaa jau ieprieksh foruma mineeja - ar ne iisto beibi sabiedriibaa paraadiijies vai arii kaadus citus suudus sataisiijis... mana gadiijumaa varbuut kaada svesha mashiinu pa kluso panjeemis or smthng :) nu karoche aiz apmierinaajuma vinji taa nedaraas, bet gan patiesiibaa juutaas baigi apdraudeeti.
katraa zinjaa speciaali taa bildeet un taadus kjert netaisos, bet nu faak, ja shitaa gadaas shkjietami nevainiigaa situaacijaa un negribot!!! sviests.
avatar
Publicēts: 13.04.06 09:03
 citēt
Nu nu, galvenais nevajag mest plinti krūmos. Zinat savas tiesības un rīkojaties adekvāti! Lai arī cik skūts un pirkstains tas čibriks neizskatās, uz viņu attiecās tie paši likumi, kas attiecās uz visiem. Tas nekas, ka viņš to nezin, pēc pirmās razborkas ar policiju, uzzinās.

Nezinu.. protams šitā te demagoģēt ir viegli, bet tad kad reāli pie tevis tāds puszeks pienāk un saka "что ты бля тут фотографруешь? Давай бля плёнку нахуй и пиздуй атсюда!" tur ir citas sajūtas. Bet fakts ir tāds, ka kamēr mēs pakļausimies šim zemā līmeņa atkritumam, kamēr šamais jutīs, ka viņā "blja nahuj" strādā, tikmēr īpaši nekas nemainīsies... tas tāds principa jautājums :)
avatar
Publicēts: 13.04.06 09:38
 citēt
jap :)) nee nu plinti kruumos neviens mest netaisaas un vinju spiedienam pakljauties principiaali buutu vienkaarshi stulbi.
avatar
Publicēts: 14.04.06 10:23
 citēt
reboot - Ar Dienvidāfriku ir tā, ka tās restricted areas ir, lai nodalītu drošo zonu no nedrošās. Šajā valstī ir 3 milj. balto un 42 milj. iezemiešu. Principā nokļūstot nedrošā teritorijā, neviens tev nepiesiesies - tur cilvēkus šad tad nosit kaut vai dēļ kurpēm. Galvaspilsētas centrā ir droši, bet par tādu nakšņošanu teltīs mežā vai šaļiku vakaru jūras krastā, kā pie mums - tur tas nav iespējams dzīvības draudu dēļ. (Sakiet vēl, ka sliktā valstī dzīvojam!)
avatar
Publicēts: 16.04.06 01:53
 citēt
martink - par to galvaspilseetas centru runaajot, nav man iisti taadas paarlieciibas ... :) tur nu arii ir stipri taaa, kaada dienakts laikaa un veel jo vairaak kaadaa rajonaa .... atruaties tur nav probleemu :D bet nu ja uzvedaas normaali un neusprassaas, tad jau ir ok .... bet nu tas taa ... ne jau par to bij staasts .. :)
avatar
Publicēts: 21.04.06 18:08
 citēt
Cik zinu - Principaa ir bildeet driiksteeshanas prezumpcija, cita lieta, ka ja cilveeks atpaziistams /slidens formuleejums/, ja bildi publicee bez vinja piekrishanas, vinsh var mekleet kashkji. Tjem nje menjeje par provi gadiijums - kautkaadu kantori meegjinaajushi uzjibnjiit, fotograafs bildee sabiedriskaa vietaa, iznaak skuutgalvaini apsargi un saduza kameru un visas lietas. Droshi vien tiesa nesaskatiitu nozieguma sastaavu, bet konkreetajaa gadiijumaa bija nejaushi sagadiijies, ka fotograafa teevs bija kaads liels cjiekurs policijaa. Taa nu shie visaadi klaniijaa un atvainojaas un krietni padraaztaas kameras vietaa atnes taadu pashu gluzji jaunu. Nu ja, labaak jau neuzprasiities. Man ir gadiijies arii objektiivu pieproveejot kamerai, ka pienak kaads muulaaps uz kuru pat neteemeeju, nu, atshuvaam laimiigi.
avatar
Publicēts: 22.04.06 20:43
 citēt
Cik zinu - Principaa ir bildeet driiksteeshanas prezumpcija, cita lieta, ka ja cilveeks atpaziistams /slidens formuleejums/, ja bildi publicee bez vinja piekrishanas, vinsh var mekleet kashkji. Tjem nje menjeje par provi gadiijums - kautkaadu kantori meegjinaajushi uzjibnjiit, fotograafs bildee sabiedriskaa vietaa, iznaak skuutgalvaini apsargi un saduza kameru un visas lietas. Droshi vien tiesa nesaskatiitu nozieguma sastaavu, bet konkreetajaa gadiijumaa bija nejaushi sagadiijies, ka fotograafa teevs bija kaads liels cjiekurs policijaa. Taa nu shie visaadi klaniijaa un atvainojaas un krietni padraaztaas kameras vietaa atnes taadu pashu gluzji jaunu. Nu ja, labaak jau neuzprasiities. Man ir gadiijies arii objektiivu pieproveejot kamerai, ka pienak kaads muulaaps uz kuru pat neteemeeju, nu, atshuvaam laimiigi.


man prieks ka haralds saak iepazities ar forumu :))) welcome!
avatar
Publicēts: 23.04.06 18:44
 citēt
Žēl, ka nevienam Džeriņam fotogrāfi nerūp.
avatar
Publicēts: 23.04.06 22:15
 citēt
Žēl, ka nevienam Džeriņam fotogrāfi nerūp.
???
tu pa ko?
avatar
Publicēts: 23.04.06 22:38
 citēt
Cik zinu - Principaa ir bildeet driiksteeshanas prezumpcija, cita lieta, ka ja cilveeks atpaziistams /slidens formuleejums/, ja bildi publicee bez vinja piekrishanas, vinsh var mekleet kashkji. Tjem nje menjeje par provi gadiijums - kautkaadu kantori meegjinaajushi uzjibnjiit, fotograafs bildee sabiedriskaa vietaa, iznaak skuutgalvaini apsargi un saduza kameru un visas lietas. Droshi vien tiesa nesaskatiitu nozieguma sastaavu, bet konkreetajaa gadiijumaa bija nejaushi sagadiijies, ka fotograafa teevs bija kaads liels cjiekurs policijaa. Taa nu shie visaadi klaniijaa un atvainojaas un krietni padraaztaas kameras vietaa atnes taadu pashu gluzji jaunu. Nu ja, labaak jau neuzprasiities. Man ir gadiijies arii objektiivu pieproveejot kamerai, ka pienak kaads muulaaps uz kuru pat neteemeeju, nu, atshuvaam laimiigi.

Stulbākais ir tas, ka ja kādam patiešām vajag, tad tās bildes uztaisīs vienalga, bet ja atklāti fotogrāfē bez ļauna nolūka, tad, cik saprotu, sienas klāt.
avatar
Publicēts: 24.04.06 12:22
 citēt
Žēl, ka nevienam Džeriņam fotogrāfi nerūp.
???
tu pa ko?


Bija kādreiz viens jurispudences študents - Robins Huds, kurš apkaroja ceļu policistus. Nebūtu par skādi arī kāds, kurš būtu ar mieru nedārgi tiesāties ar agresīviem apsargiem utml.
avatar
Publicēts: 24.04.06 12:23
 citēt
Bija kādreiz viens jurispudences študents - Robins Huds, kurš apkaroja ceļu policistus. Nebūtu par skādi arī kāds, kurš būtu ar mieru nedārgi tiesāties ar agresīviem apsargiem utml.

aa skaidrs... varu apvaicaaties, moshka shamejais ari piesakaas pie apsargu apvaldiishanas procesa :mrgreen:
avatar
Publicēts: 28.04.06 19:46
 citēt
Nuu ja. No bankas izleca man dzjeks, bet kad teicu, ka smukuma deelj bildeeju, atshuvas - stiklos saule atspiideja. A pie Saeimas staavu ar teroristu vesti ar 16 kabataam un smagu fotootashu plecaa - bij man kaads deputaads jaanokjer un jaanobildee. A man tie Saeimas apsargi nojautaaja, ko te daru, vai kaadu gaidu. Teiktu, ka deputaatu taadu un shitaadu, Ok, jaadomaa, A mani Mepizdoopelis paraava aiz meeles un atbildeeju, ka gaidu gan, bet ka vispaar ta mana personaalaa dariishana. /Un taa arii domaaju - kameer necjuraaju apstaadiijumos un nelamaaju valdiibu un neaicinu uz taas gashanu/. Tak laikam buutu nositushi, ja ne taa Saeimas maaja un deputati un citi garaamgaajeeji.
avatar
Publicēts: 28.04.06 20:13
 citēt
A vienreiz aviizes fotograafs pilniigi un gliigi publiska telpaa, tobish, uz ielas, kaadu apzagtu vai uzspridzinaat meegjinaatu kantori bildee. Izlec viscaur melna pilsonji, kuriem drbs kantor iipshniekus iipashnieku miesas sargaat, sadod dzjekam pa tauri un kameru sadauza diezgan siikos gabalinjos. Taa jau jadomaa ne reizi vien gadiijies un vairumaa gadiijumu, ja lieta nonaak liidz tiesai, taa neatrod nozieguma sastaavu. Shis gadiijums re ar ko iipashs - naakamajaa dienaa dzejki klaat, klanaas un atvainojaas un pirms sadauziishanas krietni padraastaas kameras vietaa atnes taadu pashu gluzji nelietotu un luudz to pienjemt. Paskaidrojumu paraada nepalieku - fotograafs nejaushi bija kaada liela briivvalsts policijas cjiekura deels un tas kaut kaa bij naacis plikpauru darba deveejiem ausiis.
avatar
Publicēts: 28.04.06 20:31
 citēt
Jaa - kaa tie "Privaataas DZiives" fotograafi nevis nedabuu pa tauri, bet tomeer sameeraa reti dabon pa tauri?
avatar
Publicēts: 01.05.06 20:48
 citēt
Žēl, ka nevienam Džeriņam fotogrāfi nerūp.
???
tu pa ko?


Bija kādreiz viens jurispudences študents - Robins Huds, kurš apkaroja ceļu policistus. Nebūtu par skādi arī kāds, kurš būtu ar mieru nedārgi tiesāties ar agresīviem apsargiem utml.


Pēc Dažu ļaužu domām ceļinieki ir sliktie "puiši", bet satiksmes dalībnieki, kas ik mīļu brīdi ignorē CSN un nevēlās maksāt pilnu sodanaudu LV, un dod kukuļus, ir "labie"??? Pasaules tisībusargājošo iestāžu praksē sen ir pierādījies-ja vari izdarīt mazu pārkāpumu kāpēc lai kādreiz neizdarītu lielu... Tāpēc nevajag brīnīties, ka mums skrien virsū "labie ļaudis", kas itkā neko "lielu" jau nepārkāpj...
avatar
Publicēts: 01.05.06 20:54
 citēt
par šito padarīšanu pats šodien pārliecinājos. Nesen nopirku jaunu foto-moto-loto, bet ar atmiņas karti bija problēmas. Šorīt pirms darba biju aizbraucis apmainīt... nu tā man tas fočuks ar visu jauno karti nostāvēja somā visu dienu... Tagad pēc darba braucu mājās, braucu pāri Deglava tiltam... nu ko korķis. Davaj bišku paknipsēšu, tāpatās paskatīties... knikš uz priekšu, pa kreisi, pa labi... pēkšni hops no priekšā braucošās mašīnas izlec kaut kāds \m/ krievs un sāk lekties. Es kā krievu valodas vājš pratējs viņam nespēju neko prātīgu atbildēt... Bla, bla, bla ai nu karoče var saprast, ka viņam tas nav gājis pie sirds.

Privāto telpu un brīvību katrā ziņā negribu pārkāpt, bet šitādas reizes mani konkrēti besī...

Jā, valodas tā ir bagātība. Vēl arī nepatraucētu iemaņas kādā no kontakt sporta veidiem un arī kāds "speclīdzeklis" pa rokai... Tāda ir mūsu Brīvvalsts dzīves realitāte, bet kam tagad viegli...

Es tik vēlāk nobrīnījos, ka bļin vot ir ķerti daži cilvēki... laikam kaut ko nelabu dara un baidās ka bildē...
avatar
Publicēts: 01.05.06 21:18
 citēt
:DDD

vot vot ... tieshi taadaa stilaa .... un piedevaam ja ir kaa tu saki, ka taa kaa vot seedi korkjii, tad ko tad .. ? shitaac viens .... njem un aardaas ... un ja veel vinjam ienaak praataa rokas vicinaat ... ta tur saakaas action uz tilta .... un gan jau ka arii shitamais teels protams neko neklausijaas ... tip tu pa ...a b..j na..j tev vispaa ut.t.t tip taadaa garaaa. .... no seerijas ---> bez argumentaacijas ... :) bet nu ok ... anyway viens i skaidrs, man bija personiiga maaciiba, ja to taa var nosaukt ..... un taga jau nu toch kaartiigi padomaasu ko un kaa bildeeshu ..... vismaz ieksh LV......
pats diivainakais ir tas, ka piemeeram kad biju DAR, tad tur kur bija visaadas restricted zones un kur bija vajadziigas visaadas government atljaujas un kulturas ministrijas ut.t.t. tip lai vareetu bildeet, tad tur luuk saataisiiju kadrus un mani neviens krustaa nesita ... nezinu mok noveicas ... pamaniijoas arii veel ieliist brunjumashiinaas ut..t. bet nu tas jau ir cic stasts ... bet nu ar to gribeeju pateikt to, ka valstii, kuraa kriminogeenaa situaacija sit augstu vilni (tas nav izdomaats, tie ir reaali fakti, ko atziist arii pashi iezemieshi) shaada probleema nepastaav, respektiivi tur nav taa, ka kautkaads priduroks naak ne par ko klaat un saak tevi jaat ne par ko ... piesinaas par citaam lietaam ... un arii savaadaak ... protams tur ir citas lietas par ko jaasatraucas, piemeeram par to, ka dazhviet vispaar auto labaak pat neapstaadinaat celja malaa, kur nu veel liist laukaa ... :DDD bet nu lab ....
esam vien lv un eiropas savieniibaa ar augoshu inflaacijas liimeni :) varbuut taapeec dazhi ceilveeki ir mazliet "uzvilkti" un taadeelj vinjiem ir taada attieksme pret apkaartesoshajiem .....
kas to lai zin .....


Manas subjektīvās domas-katram pašam izvēlēties savu variantu: 1.Izmantot dārgu teleobjektīvu 2.Spēt pašam par sevi pastāvēt (ātri bēgt, būt labā sportiskā formā kādā no kontakt sporta veidiem, nēsāt kādu no speciālajiem pašaizsardzības līdzekļiem) 3.Fotogrāfēt "trešās" personas pavadībā 4.Nefotogrāfēt nemaz. Ja neesat naivi(vai pietikoši bagāti), uz LV tisību sargājošajām iestādēm lielas cerības neliciet.
avatar
Publicēts: 01.05.06 22:34
 citēt
gaidam.........
avatar
Publicēts: 03.05.06 04:45
 citēt
sava laika pirms gadiem gandriz 15 esmu stradajis operatīvo darbu(nav saistibas ar iekšlietu ministriju) un nacas daudz bildet operativo uznemumu, ka ari reizem filmet.Kuriozu ir bijis daudz :) tuvakaja laika sagatavošu rakstu seriju par spec foto tehnikas izmantošanu , vesturi un ari ka to darit;)Bus ari japiemin kadi gadijumi iz dz;ives...


kas ir domaats ar "spec foto tehnika"?
avatar
Publicēts: 03.05.06 04:59
 citēt
par policiju gan nevaru piekrist... nav tie laiki vairs... ir nācies saukt... polichi (vismaz rīgā) ir ļoti atsaucīgi... īpaši ja tiek izteikti draudi utt... rīgā jebkurā vietā jebkurā diennakts laikā polichi ir klāt 5 līdz 10min laikā!

un sabiedriskā vietā drīkst bildēt visus un visur... pat to tak bij raksts forumā vai fotoskolā... vai blogā...


pie nosaciijuma, ja tu vari pieraadiit, ar vienkaarshu txt "man kaads draudeeja" ir stipri par iisu, sevishkji shinii gadiijumaa, kad cilveeks ir no gaisa nokritis/nezinaams/etc :) kaa arii naivums domaat, ka .lv policijai shaadi notikumi shkjiis satraucoshi, vinjiem ir kaudzeem citu lietu, ar kuraam vinji nespeej un biezhi arii neveelas tikt galaa :) esmu straadaajis IeM un patuseejis pa daudzaam policijas nodaljaam :)
avatar
Publicēts: 03.05.06 11:35
 citēt

Pēc Dažu ļaužu domām ceļinieki ir sliktie "puiši", bet satiksmes dalībnieki, kas ik mīļu brīdi ignorē CSN un nevēlās maksāt pilnu sodanaudu LV, un dod kukuļus, ir "labie"??? Pasaules tisībusargājošo iestāžu praksē sen ir pierādījies-ja vari izdarīt mazu pārkāpumu kāpēc lai kādreiz neizdarītu lielu... Tāpēc nevajag brīnīties, ka mums skrien virsū "labie ļaudis", kas itkā neko "lielu" jau nepārkāpj...


Kāds šai replikai sakars ar fotografēšanu un diksusijas tēmu?
avatar
Publicēts: 04.05.06 10:17
 citēt

Pēc Dažu ļaužu domām ceļinieki ir sliktie "puiši", bet satiksmes dalībnieki, kas ik mīļu brīdi ignorē CSN un nevēlās maksāt pilnu sodanaudu LV, un dod kukuļus, ir "labie"??? Pasaules tisībusargājošo iestāžu praksē sen ir pierādījies-ja vari izdarīt mazu pārkāpumu kāpēc lai kādreiz neizdarītu lielu... Tāpēc nevajag brīnīties, ka mums skrien virsū "labie ļaudis", kas itkā neko "lielu" jau nepārkāpj...


Kāds šai replikai sakars ar fotografēšanu un diksusijas tēmu?


Guntars, pacenties izlasīt vairāk, pirms uzdod jautājumu... Replikai ir sakars ar to ko teica edzjus, par "apbižoto Robinu" kurš apkarojis sliktos policistus... Jo mūsu Latvijā novērota tendence likt virsū likumam, vairums tikai brēc, ka netiek ievērotas viņu tiesības, bet par savu galveno pienākumu, būt likumpaklausīgiem, parasti aizmirst. Un tāpēc arī rodās karstgalvji, kas skrien virsū cilvēkiem ar kameru...
avatar
Publicēts: 16.05.06 16:23
 citēt
esmu saskaries ar tadaam situaacijaam,kad nejausi nobildeetaa persona ir no kaut kadiem mistiskiem orgaaniem...


vispar jau nereti pamanos aizliist tur kur mani dzen prom... biezi vien bez pamatojuma... vai tiesaam ja es bildeeju savam priekam un nevis komercnoluukos man vajadziigas speciaalas atljaujas??

INS :twisted:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):