forum.gif
kailfoto- apliecināšanās vai apliecinājums?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / kailfoto- apliecināšanās vai apliecinājums?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.10.08 18:41
 citēt
IvetaK:

Pirmām kārtam jau kailfoto nav ne apliecināšanās , ka kāds var dabūt gatavu kaut ko, ne arī apliecinājuma mēģinajums savai meistarībai...bet gan tā visa rezultāts, fotogrāfija, dzīvs apliecinājums! Fotogrāfija, kura runā, kuru var lasīt kā grāmatu...
Foto, kurā atainots kails cilvēka ķermenis...kur fotogrāfs to izmanto pēc savas saprašanas savas meistarības un izpratnes atainošanai, tādēļ arī rezultāti ir ļoti dažādi.

Katrs fotogrāfs pilnā šajā vārda nozīmē ir fotogrāfējis pilnīgi visu žanru bildes, kādas vairak, kādas mazāk, līdz atrod savu izteikšanās valodu..:)


lasu un brinos - rakstijis deputats vai jurists? vaardu tik daudz, bet neka konkreta...
avatar
Publicēts: 27.10.08 19:29 labots
 citēt
versatile:lasu un brinos - rakstijis deputats vai jurists?
ne vairums deputātu juristi - muristi, bet tie, kas ir cenšas citiem iestāstīt, ka pārējie no likumiem nekā nejēdz un paši visu nokuķīt tā, lai var 100 gadus gaidīt precedentu. ar tekstu man nebija tik smagi (bet es esmu centies iebraukt dzīvokļu likumdošanā un tulkojis antonācijas juristu diplomdarbiem!).
avatar
Publicēts: 27.10.08 21:21
 citēt
Izteikshos es ar te bikuc.. Esmu bildeejies pats un bildeeshu citas.. man patiik kailfoto jo taa tomeer ljauj ieskatiities pilniibaa cilveekaa.. dreebes pasleepj visu.. taapat kaa neviens nebildees nodeles acis caur brilleem.. bez brilleem tomeer atklaataak un personiigaak. Par uzdriiksteeshanos.. jaa.. ir vajadziiga drosme kailam staaveet svesha cilveeeka priekshaa, bet iespeejams taadeelj arii citas grib ko taadu izbaudiit lai pieraadiitu sev un citiek ka vinjas to speej un ir apmierinaatas ar savu kjermeni. Tie ar kompleksiem tik skauzh, jo pashi juutaas neapmierinaati ar sevi.
avatar
Publicēts: 27.10.08 21:29 labots
 citēt
IvetaK:meklējiet sievieti!!! WMWMW ir dāma...:)
"a" un "s" uz klavieri blakus - neticat - pačolējiet!:face-grin:
avatar
Publicēts: 27.10.08 21:37
 citēt
zOndE- začot!
avatar
Publicēts: 27.10.08 21:53
 citēt
Annir:shis esto sofistu, drachiitaaju un nekrofiilu laikmets... vakareiropas noriets...

Annir, aizmirsi pielikt savu sāpi... "nihilistu"... ;)
ar attieksmi lūdzu, te ir publiska diskusija....

IvetaK:[Kā veca plate ieēdusies, kas iet uz riņi, atkārto savu un savu no sava skatupunkta šaurības....
Tavs jautājums jau ir gana nekonkrēts apvāvuļojams temats...
Vispār ar kādu mērķi prasi? Kādu gribi skolot vai pats skoloties? Zin, labākās metodes skološanā ir paša piemērs, ar kuru ar rāda, ja ir ko rādīt...


nu, es tā kā mēģinu moderet šito pasākumu... tas pirmkart. otrkart- mācos, gūstu informāciju. mani interesē cilvēks, sieviete, vīrietis, sabiedrība, konfliktu cēloņi un risinājumi. arī tu mani interesē- tava neviendabīgā pašizpausme, tava reakcija uz šādu vai tādu izteikumu. un paldies tev par iepriekš tevis pausto vāvuļošanu. patiesi un tiešām interesanti.

tgad varbūt paturpināšu- kapēc es to daru. redzi, ir ļoti nejedzīgi, ka sobrīd pie kompjiem katrs savā ala sēž pussimts vientuļu ļaužu un nosit laiku klabinot taustiņus. man domat, ka šo situāciju ir iespēhjams nedaudz mainīt- vai nu ievirzot to radošā potenciāla attīstībā caur domu un uzskatu apmaiņu (šīs tēmas kontekstā fotogrāfu tomēr var salīdzināt ar ķirurgu vai ginekologu, jo fotogrāfam nav noslēpumu, tabu, ir paša uzstādīti morālie kriteriji- tas gan), vai tomer draudzīgā sarunā atklājot kādas jaunas lietas pie sevis paša. tāda veļu laika virtuāla ciemošanās...
avatar
Publicēts: 27.10.08 21:55
 citēt
Annir:ivetak - par 100 fotolatiem pm uzrakstiishu zem kaada vaarda autors dziivojas pa erfoto. bildes pilniibai


arī te korupcija :D :D :D
avatar
Publicēts: 27.10.08 22:46
 citēt
petersonsphoto:
NilsS:ne viens, ne otrs. Man fočēšana ir atkarība.


NilsS, bet kapēc tev rodas doma bildēt plikni, teiksim? motivācija... jebšu pec principa, ka lietojam visu, kas kust un nekust ;)


mani nemaz īpaši uz plikņiem nevelk :) man labāk patīk fočēt pārtijas un portretus. Šad tad gadās uzbildēt ko kailāku arī....bet to darot es sev nejautāu - kāpēc :) mani vairāk satrauca KĀ
avatar
Publicēts: 27.10.08 23:01
 citēt
NilsS- začot! attieksme pausta.
avatar
Publicēts: 27.10.08 23:46 labots
 citēt
IvetaK::) Un kāda pašam attieksme pret kailfoto būšanām un pozēšanu, Petersonsfoto?:)
Kāda paša pieredze, kāpēc jā, kāpēc nē, utt, nu es tā īsi....klāj vaļā...:) var ilustrēt stāstu ar piemēriem, saviem, svešiem...
Temats gana interesants, manuprāt...


pozejis neesmu... nav tie dotumi... un nepatīk, man domat. mēģināt negribu- tā patiešam būtu nevajadzīga piespiešanās un principu apliecināšana, manuprāt...

bildējis esmu. kādreiz- visai neveiksmīgi. kopš nebaidos no meitenēm- samērā veiksmīgi.

novērojumi? meitenēm dažreiz patīk izģērbties. vienkarši tāpat- izmesties un skriet. vienkārši pie pastaigas pa jūru... man patīk, skaisti.... dažreiz komiski, un tomer tas tā... jauki... tāds, acīmredzot, komforta stāvoklis... www.fotoblog.lv...

nu, citiem varu rādīt to, ko uzskatu par veiksmi. un to, ko DRĪKSTU rādīt. un pēc kāda laiciņa izņemu, jo es tomer cenšos to plikni uztaisīt pārlaicīgu- bildei varētu būt 20-30 gadi vai tā tiks uzbildēta pēc 30... lai nebūtu nekā lieka. sieviete. skaista. ar domām vai kustībā. paužot sevi, savas mirkļa sajūtas, emocijas. da figviņzin... es zinu, ko gribu pateikt tad, kad bildēju. bilde ir gatava pēc slēdža aizvēršanās. man atliek paradīt to, ko esmu redzējis vai vēlejies pateikt. nepārkāpjot man dāvāto uzticēšanos

gadās arī tā, ka brauc bildēt meiteni uz jūru (laiks apmaksats!), tiri piri un pekšņi viņa sāk trīties gar mani... sajūta stulba un agresīvi nospiedoša... es tajā brīdī esmu citur, savās iedomās vai techniskajās kalkulācijās, bet mani mēģina ais oriem vilkt pie zemes... sad.rsts laiks un materjāls... protams, ka bildes nesanāk un es palieku par sū.īgo fotogrāfu... neko darīt...

un te ir rakstura kailportrets. meitene kā atspere. traka, bet tomer kautrīga. ar ļoti skaistām rokām, manuprāt. bišku pietrūka vēja... www.fotoblog.lv...

kādudien būs vēl...

no tā, ko esmu redzējis šeit pēdējā laikā- man ļoti patīk šī bilde- ar feinu gaismu, faktūru un formas atbilstību saturam. trūkumi minēti komentāros, bet tajā bildē tomēr ir kaut kas īpašs www.fotoblog.lv...

kopēts no pirmās lapas:

pirmkārt- pie malas pasūtījuma komercdarbus. atstājam mākslu, domas lidojumu, vēlmi izpausties un gūt atzinību- būt saprastam vai celt savu ego (tas tomēr arī ir pakārtoti)...

tātad, man kailfoto ir:
1) jā, trofeja, taču ne plika sieviete kā trofeja, bet bilde kā trofeja- pliknis, kas man patīk. tas varētu pat nebūt pliknis, bet tas atsedz attēla formas un satura samērību, atbilstību, līdzsvaru, proporcionalitati- fizisku, garīgu, emocionālu. ja man izdodas panākt, ka bilde atver arī skatu uz modeļa iekšējo pasauli- varbūt tikai manis paša vai skatītāja izdomātu- es uzskatu, ka bilde ir izdevusies. modelis man ir instruments- ļooooti smalks. ja man izdodas to nospēlēt- ir muzika.

2) jā, karogs- ja bilde ir laba, tad protams, ka tas ir mana profesionālisma apliecinājums.... mana viedokļa par pasauli (konkrēto cilvēku vai vispārinājuma nozīmē) apliecinājums... tāpat kā es dažreiz nesaprotu citu darbus- pieļauju, ka ne visi saprot manus. un tomēr...

varbūt tamdēļ es necenšos spiest uz to plikbilžu daudzumu, jo man tomēr šad tad neizdodas iztikt bez zooloģijas... un tad arī bilde kļūst par banālu anatomijas pētniecības materiālu... ar to, manuprat, ir par maz, lai piekārtu pie sienas vēl vienu seju vai pakaļu, un nav svarīgi kur tā būtu bildēta- aci pret aci vai pasākumā...

ceru, ka esmu atbildējis...
avatar
Publicēts: 27.10.08 23:48
 citēt
paldies par šīsdienas atsaucību un gaidīšu jūsu viedokļus un pārdomas rīt.

ar labu nakti...
avatar
Publicēts: 28.10.08 07:11
 citēt
petersonsphoto-začots,es taču saku,ka visas atbildes ir mūsos.
avatar
Publicēts: 28.10.08 09:22 labots
 citēt
WMWMW:Drēbes raksturo cilvēku un laiku daudz, daudz vairāk ... :D
ja paša un tā piedomājot izvēlētas. bet skat. pilsoņus/nes, kuriem/ām 5-durvju skapji ar parpalām un kuri 3X dienā pārģērbjas.
avatar
Publicēts: 28.10.08 10:46
 citēt
Aha, fotoblogā ir apmēram 2353 grupējumi ...


IvetaK:WMWMW...esmu te pamanījusi daudz ( ne vienu vai divus) dažādus grupējumu...un tiem visiem raksturīgs ļoti maz objektivitātes pret citiem..:)
avatar
Publicēts: 28.10.08 12:55
 citēt
IvetaK:hmmm...
1) ...jo man tomēr šad tad neizdodas iztikt bez zooloģijas... un tad arī bilde kļūst par banālu anatomijas pētniecības materiālu...
Nesaprotu kā tas būtu vienkāršos vārdos pārtulkosi, tā lai varu saprast...

2) Lūk, ja Tu varētu pavēstīt, ka esi kādreiz vismaz vēlmi izjutis patrīties gar fotogrāfējamo modeli, kuru nācies valdīt...tas būtu džentlmeņa cienīgs stāsts...:)


1) zooloģija sākas, kad uzplaukst rozītes. ja mans prāts un acis neko citu tālak neredz- bildes nebūs. jo tas ir strupceļš. forma bez satura
2) ir bijis arī tā... bojāgājušo nav. ja ļoti vēlies- varam par to parunat. publiski ne.
avatar
Publicēts: 28.10.08 12:57
 citēt
IvetaK: šodien sev par pērli izvēlējos Sacha Dean Biyan...skatos un vai raudu...Kāda runa var būt par klonēšanu, nekāda...ietekmēšanās jā, bet tā jau ta pat notiekas, tikai mēs paši varam izvēlēties no kā...tas ir plus..:)


pašapmierināšanās ar iegūto vai ceļš attīstībai?
avatar
Publicēts: 28.10.08 13:28
 citēt
bauda kā pašmērķis ir vardarbība pret sevi- pirmām kārtām...
avatar
Publicēts: 28.10.08 13:29
 citēt
Kaada dalja no shiis diskusijas man personiigi gana veseliga sajutas:), jaateic, Paldiess:)
avatar
Publicēts: 28.10.08 14:15
 citēt
petersonsphoto, šie ir - apliecināšanās vai apliecinājums?
www.photodom.com...
www.photodom.com...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...

Cienijamo "proFFFFesor" vai pieškirsi man par šīm "zočotu" :face-grin: , vai ... :face-wink:
avatar
Publicēts: 28.10.08 14:50
 citēt
Ivetinj, necepies te, nav veerts!
avatar
Publicēts: 28.10.08 15:22
 citēt
dirsēji, aizveraties.

atgriežamies pie tēmas
avatar
Publicēts: 28.10.08 15:24 labots
 citēt
WMWMW : Redz mans pastāstiņš attiecas uz tie laikiem kad sabiedrība vēl nebija "Brīva no aizspriedumiem" , biju zaļš gurķis un nesen pirms pāris gadiem biju beidzis Foto skolu šancēju kautkādās 2-3 darbavietās par fotogrāfu pamatā Reportāžas , Reklāmas tehniskais foto . Piedalijos visādās Foto aktivitātes bet pamatā bildēju SPORTU jo oficiāli skaitijos vienā vietā arī kā "Komandas fotogrāfs" tāda štata vieta algu sarakstā. Bildes man pamatā bija visādādas gonkas un sacensības avārijas utt. Tad nu lūk kādā mazpilsētā bija tas ~89-90 gads notika tāds ķecerīgs pasākums veltīts foto "Sieviete" liekas saucas. Pasākuma laikā izvērtās visai asas sadursmes starp "Morāles sargiem" un dažiem kolēģiem kur gāja vaļa teksti ka šeit ar izsskan par "Gaļa , Ma.... kas , Morāle" es kautkā biju pieradis pie savādāka stila bildēm jo lidz tam labi pazīstamas meičas kam gribējkās FOTO biju bildējis tikai seņča dabnīcā un protams ka modeļi pieteicās paši bildes bija tādas "Binde / Gleizds " variantsi nu klasiskas studijas bildes bix Latvju stilā par ko meitenes tad fanoja. Tai pasākumā sapazinos ar džeku kurš joprojām nu jau gandrīz 20 gadus ir man labs čoms un kolēģis utt. Vīnam bija pilnīgi cits storijs VIŅŠ modeļus ņema pilnīgi nepazīstamus un praktiski jebkurus kā ievaidzējās TĀ PAŅEMA NO IELAS . Man tas likās pilnīgi neticami tas ir BILDES IR REĀLAS bet teksts pilnīgi neticams jo jāsaka nekād nebiju MODEĻUS acinājis vai uzrunājis pats. Kad bija tā riktīgi nokosts kādas 2-3 dienas saņemos un saku DAVAI PARĀDI kā var pilnīgi jebkuru cilvēku sarunāt uz KAILFOTO , šis saka O.K nekādu problēmu 1 Baltias stārķis un JEBKURŠ sievišķis pēc tavas izvēles tiks tavā acu priekšā sarunāts BRAUKSIM NOBILDĒSIM . Ja nekļudos pirmās bija divas studentes lauku praksē satiktas pilsētas centrālā laukuma ES BIJU MĒMS vis notika 2-3min laikā PIEGĀJA + SARUNĀJA +BRAUCĀM = Konjaks. Laiks bija kādas 2h bijām jau atpakaļ ko tālāk darīt SIS SAKA nju taga TICI? Es saku VIENALGA NETICAMI davai velvienu STĀRĶI uzlikšu ja varēsi VĒL! Šoreiz OBJEKTU izvēlējos naturāli pēc principa NU ŠITĀ JAU TOČNO NĒ , izvēle kā izrādās krita uz učeni kas pieņēma kautkādus vasaras darbus vai eksāmenus šai lidz bija pilna soma ar burtnīcām , lieki piebilts ka VISS KĀ IEPRIEKŠ tik mans šoks un neticība palika vēl lielāk un tad nolēmu ka viss labs liets 3 un atkal zaudēju nākamō Balto starķi:):) Stāvēju blakus un 100% zinu ka fīcā nav VĀRDOS bet pilnīg noteik kautkas vairāk jo teksti bij nekas īpašs bet realcija uz vīniem man likās pilnīgi neticama. BET JAU gandrīz 20 gadus TICU ka tas ir elementāri un to esmu redzējis ne reizi vien klātinē arī citu līzdīgu eksemplāru izpildījumā piemēram pats ražigākais LV XXX maistars to dara pamatā Krogos Vaikalos un NEKĻŪDĪGI , tik tā atškirība no mana čoma ka musu slavenaiz xxx spec nav nekas pārāk patīkams komunikācijā BET tas neliedz viņam realizēt savus nodomus DA AR JEBKURU:):)
avatar
Publicēts: 28.10.08 15:37
 citēt
Alloxa:petersonsphoto, šie ir - apliecināšanās vai apliecinājums?
...
Cienijamo "proFFFFesor" vai pieškirsi man par šīm "zočotu" :face-grin: , vai ... :face-wink:


cien. Alloxa. tavās bildēs es redzu provokāciju, ne atbildi uz jautājumu. nav ieskaitīts- kamer neatbildi uz jautajumu- ko tu ar to gribi pateikt? nu, ar tavu pirmo piemeru kaut vai- ka tā notiek? paust pilsonisko nostāju? provocēt instinktu atraisīšanos skatītajā? varu sagudrot vēl 36+ jautājumus... mani incē TAVS arguments, ne MANA (vai citu) reakcija uz tavām bildēm.

saglabājam skaidru skatu un turpinam.

jautājums- ko tu gribi pateikt ar savam bildēm? kāda ir tava motivācija?
avatar
Publicēts: 28.10.08 16:06
 citēt
petersonsphoto:
Alloxa:petersonsphoto, šie ir - apliecināšanās vai apliecinājums?
...
Cienijamo "proFFFFesor" vai pieškirsi man par šīm "zočotu" :face-grin: , vai ... :face-wink:


cien. Alloxa. tavās bildēs es redzu provokāciju, ne atbildi uz jautājumu. nav ieskaitīts- kamer neatbildi uz jautajumu- ko tu ar to gribi pateikt? nu, ar tavu pirmo piemeru kaut vai- ka tā notiek? paust pilsonisko nostāju? provocēt instinktu atraisīšanos skatītajā? varu sagudrot vēl 36+ jautājumus... mani incē TAVS arguments, ne MANA (vai citu) reakcija uz tavām bildēm.

saglabājam skaidru skatu un turpinam.

jautājums- ko tu gribi pateikt ar savam bildēm? kāda ir tava motivācija?


Jā es gribētu k/k pateikt būtu rakstnieks, bet es taisu fotogrāfijas tāpēc, kā NEVIENS rakstnieks nevarēs precīzi aprakstīt to ko redz uz manām (un ne tikai uz manām) fotogrāfijam. Kā tev tāda motivācija - der ieskaitej?
avatar
Publicēts: 28.10.08 16:31
 citēt
Alloxa, bet kas TEV šķiet saistošs tavās bildēs? kāda ir modeļu motivācija (vēlme piedalīties). vai tas viss aiz ņex darīt?
avatar
Publicēts: 28.10.08 18:07
 citēt
petersonsphoto:Alloxa, bet kas TEV šķiet saistošs tavās bildēs? kāda ir modeļu motivācija (vēlme piedalīties). vai tas viss aiz ņex darīt?

Tieši tas, ko "NEVIENS rakstnieks nevarēs precīzi aprakstīt to, ko redz" un izjūt man šķiet saistošs bildēs (estetiskā vizuālā bauda).
Modeļiem ir dažādas motivācijas - no patīk, kā ir ko parādīt, patīk pats process (parādīt gandrīz jau nav ko :face-grin:) līdz gribu būt "iemužināta" tieši uz tavām bildēm (ticu tev, tavam redzejumam, tavai gaumei, tavai izdomai...) = rezultāts ir svarīgāks par procesu (ideāla, manā skatijumā, modeļa nostāja).
avatar
Publicēts: 28.10.08 23:14
 citēt
shirri- začots!
Alloxa- začots!

tēma joprojām atklāta!
avatar
Publicēts: 28.10.08 23:45
 citēt
petersonsphoto:shirri- začots!
Alloxa- začots!

tēma joprojām atklāta!


Nu paldies, paldies - prieks, kā ne izgāzos... :face-grin:
avatar
Publicēts: 29.10.08 04:53
 citēt
IvetaK:...kam skeletu skapī pašam nav, tas tos cita skapjos ar nemeklēs...:)
a kam pašam skapī, nafig citos jāmeklē? ar 1 nepietiek?
Lunis: ...biju bildējis tikai seņča dabnīcā...
sencis Raitis vārdā?
shirri:man draugs neljauj!!!
ziepēs draugu!
avatar
Publicēts: 29.10.08 09:14
 citēt
shirri:apskatijaas un teica- Ja ES arii ta gribeetu , bet man draugs neljauj!!!



Gan jau, ka patiesībā padomāja, ka bildes strašnās...! :D:D:D
avatar
Publicēts: 29.10.08 09:46
 citēt
Portreti:Gan jau, ka patiesībā padomāja, ka bildes strašnās...! :D:D:D
padomāja, ka bildes strašnās IR vai padomāja, ka bildes strašnās AR VIŅU sanāktu?
avatar
Publicēts: 03.03.20 11:04
 citēt
Nu, ja jau visi, tad es arī.

Novērojums par to, kā amatierfotogrāfi jauc fotogrāfa darba/darbību rezultātu ar sievieti - modeli. To redz praktiski visur, kur amatieri pulcējas, ka "patīk" pie kadra tie liek nevis par darbu, bet par to vai viņiem attiecīgā sieviete vispār patiktu. Neskatoties uz to, ka kadrs pozā neveiksmīgs, nepiemērota objektīva izkropļots vai fotogrāfiski gaužām parasts. Fotogrāfija tādiem ir tikai piesegs vai līdzeklis, kā vispār bieži kontaktēties ar sievieti.

8. martā šādiem kungiem būs lielāki tēriņi nekā citiem, jo izteikt komplimentus un izmēģināt laimi tiem absolūti neizvēlīgi gribas pie jebkuriem brunčiem.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):