forum.gif
par jaunajiem ģenijiem
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / par jaunajiem ģenijiem
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 09.11.06 01:25
 citēt
varbū arī ar manu?
avatar
Publicēts: 09.11.06 01:49
 citēt
mreinis raksta par lietu, kritika ko viņš raksta par bildēm palīdz autoram (un ne tikai) saskatīt savas kļūdas, turklāt citu autoru bilžu kritizēšana (ne vienmēr negatīva) dod pieredzi un ļauj nepielaist kļūdas savos darbos, piekrītu ka kritikai jābūt sabalansētai- ne vienmēr negatīvai :) mreini es ar tevi! vērtējums xxx nepasaka neko!
avatar
Publicēts: 09.11.06 01:58
 citēt
ok, es piesakos tvā armijā!
avatar
Publicēts: 09.11.06 01:58
 citēt
mreinis raksta par lietu, kritika ko viņš raksta par bildēm palīdz autoram (un ne tikai) saskatīt savas kļūdas, turklāt citu autoru bilžu kritizēšana (ne vienmēr negatīva) dod pieredzi un ļauj nepielaist kļūdas savos darbos, piekrītu ka kritikai jābūt sabalansētai- ne vienmēr negatīvai :) mreini es ar tevi! vērtējums xxx nepasaka neko!


Paklau es normaali noveerteeju bildi un izteicu domas kas man liekas ne taa bildes kompoziicijaa..un tad atrodas gudriniekas kuram tas ko es rakstu liekas ne pa praatam (jo redz es tak slikti noveerteeju vinna draugu)un sak kasiities man virsuu..man pasham patiik uzklausiit kritiku un es piekriitu ka taa paliidz un taisni slikta kritika visvairaak paliek atminnaa un tu no taas maacies....bet vinsh jau ir paarshaavis par stripu ar savu nnirgaashanos.
avatar
Publicēts: 09.11.06 02:07
 citēt
Un vispaar kaa var kaut ko spriest ja nezin
ceeloni---> www.fotoblog.lv...

tur viss skaidri un gaishi redzams....
avatar
Publicēts: 09.11.06 02:09
 citēt
ok, nezinu konkrēto bildi kur šis ir izņirgājies, bet mreinis komenti parasti ir sakarīgi un vērā ņemami
avatar
Publicēts: 09.11.06 02:14
 citēt
Arī šī diskusija tiek slēgta. Uzskatiet šo par otro brīdinājumu. Trešā nebūs.
avatar
Publicēts: 09.11.06 02:17
 citēt
Arī šī diskusija tiek slēgta. Uzskatiet šo par otro brīdinājumu. Trešā nebūs.


liels paldies
avatar
Publicēts: 09.11.06 09:40
 citēt
:D neenu kapec neljaut cilvekiem forumaa izpluukties .... :twisted: :twisted: :twisted:
avatar
Publicēts: 09.11.06 09:43
 citēt
Paskatījos diskusiju zem vienas no bildēm un tur mreinis raksta:
"man pa'tik - killborn, tiec līdz brieža līmenim, vai manam un tad virini muti."


Ui, kā aprēcos. Paldies, mreinis!
avatar
Publicēts: 09.11.06 10:02
 citēt
Cilvēki, kuri negrib, lai viņu bildes tiktu komentētas, tās varētu šeit vispār nelikt, bet izveidot savu elitāru klubu (t.i., savu personīgo fotosaitu), kurā tiktu uzņemti tikai "brieža līmeņa" fotogrāfi, kas arī varētu tās bildes vērtēt.
Citādi stulbi, ka komentāru par citu lietotāju komentāriem ir vairāk nekā komentāru par bildēm.
avatar
Publicēts: 09.11.06 14:42
 citēt
aaris jaaa.. tas ''ir'' kex :<
avatar
Publicēts: 09.11.06 15:36
 citēt
viss ir atkariigs no taa, kaa tu nokomentee vinja darbus - tu mantaaliekas vnk neko normaalu nemaaki pateikt- tad tik nebriinies, kaadeelj tev visi brauc virsuu!


piemeeram fotoblgogs vareetu uztaisiit taadu lietu kaa - blokjeet lietotaaju- i vsjo
avatar
Publicēts: 09.11.06 15:59
 citēt

piemeeram fotoblgogs vareetu uztaisiit taadu lietu kaa - blokjeet lietotaaju- i vsjo


nu sheit nekas nav jataisa, vienakrshi jaiesledz :D
avatar
Publicēts: 09.11.06 16:06
 citēt
Parasti visiem draņķīgo bilžu autoriem uz to, ka pasaka, ka bilde nav laba,atbilde ir viena - komentārs sucks, neko nejēdz no bildēšanas, manas bildes var vērtēt tikai tā, ka pielikumā dod vismaz 80lpp aprakstu, kā darīt savādāk utt.

Tikai paši neiedomājas, ka tie darbi ir pelnījuši labi ja 0.2 sekundes laika - kamēr ātri var notīties pie nākamās bildes.


viss ir atkariigs no taa, kaa tu nokomentee vinja darbus - tu mantaaliekas vnk neko normaalu nemaaki pateikt- tad tik nebriinies, kaadeelj tev visi brauc virsuu!


piemeeram fotoblgogs vareetu uztaisiit taadu lietu kaa - blokjeet lietotaaju- i vsjo
avatar
Publicēts: 09.11.06 19:26
 citēt
....mans viedoklis ir tads...vajag admin.palugt lai izveido ta kad pats vari aizliegt vertet savas bildes personam kas tev nepatik kas seit ta daras ka aprakstits.Piemeram:Aizliegt sim konkretajam bloga lietotajam vertet manas bildes>Un viss.Ir jau ari ta,ja tiesam uzraksti komentaru kas tiesi tev nepatik kada bilde,tad sis sak atriebties un rakstit kaut kadus murgus par tavam bildem utt....
avatar
Publicēts: 09.11.06 21:27
 citēt
Eu, da labi, viss, manam vārdam tiek uzlikts veto, nebūs nekādas valkāšanas bez manas ziņas! Tas viss attiecas uz visām tām "briežā līmeņa" un bla bla bla lietām, tākā pietiek. Vispār nav nekāda tāda "mana" līmeņa vai kkāda dajebkāda līmeņa. Katrs ir unikāls un lai tā arī paliek. Nevienam nav jāpartop kādā citām. Neviens te nav elitārs. IMHO!


avatar
Publicēts: 14.11.06 14:54
 citēt
redz, no šodienas:P es atļa'vos redz snoba bildi novērtēt, kā 22.. mumu pateica, ka esmu idiots.. un tagad manas bildes ar 3niekiem vēr'te.. kritiku netur


Skatiijos tavas bildes (neredzu no mumu mazaak kaa 4 peedeejaas), skatiijos snoba bildes (neredzu kur tevi nosauc par idiotu)...iisti nesaprotu par ko iet runa...(just intereses peec)...vienkaarshi prichom snobs jaasaista ar mumu!?
avatar
Publicēts: 14.11.06 15:10
 citēt
ja kāds jūsuprāt nepamatoti vai aiz atriebības vērtē jūsu bildi, sūtiet PM man vai Elikam, apskatīsimies.

vajag linkus gan uz savām bildēm, gan uz jūsu balsojumiem pie "apsūdzāmā" bildēm.
avatar
Publicēts: 14.11.06 15:16
 citēt
aha...nu pamaniiju...kaa noveerteeja...aizmirsti mreini ieprieksheejo ko raxtiiju! Un tomeer...pats nespeej sakariigi, bez agresijas nokomenteet citu bildes un tagad briinies, ka kaadam neiztur nervi....protams atbildeet ar negatiivu veerteejumu ir nezoliidi...bet nemanu ka tu pats taa uzvestos ieraugot un komenteejot (ne veerteejot) iesaaceeja bildi!
avatar
Publicēts: 14.11.06 19:23
 citēt
imho mreinis pārāk sāpīgi to visu uztver. katrs sevi cienīgs, "foto guru" apzinās ko var un ko nē, vai vērtējums viņa garadarbam ir objektīvs vai nepamatots, kā arī profiņš to vērtējis vai tāc iesācējs kā es! :) arī es te esmu nesen, taču esmu jau atsijājis blogerus kuru vērtējumam pievēršu maksimālu uzmanību un par kuru komentāriem vienkārši pasmaidu! :) katram ir atļauts izpaust savu viedokli, taču cik tas ir abjektīvs spriediet paši!
avatar
Publicēts: 14.11.06 22:20
 citēt
un tagad mana sāpe! b** viss pietiek tie fakin kaķi! kur var bāzt viņus visur. nafig atdot trakajiem lai apēd, vai suņiem vai lai mierīgi murrā. bet prīekš kam viņus!!!!!! :evil: :twisted: :?:


-------------------

L :| :roll: ūdzu, lūdzu neliekiet kaķīšus vairāk, ja ne man aizbrauks širmīts, un veselības atjaunošanas nolūkos būs jābrauc uz jelgavu pie sātanista ģirtiņa kurš tēmē uz 666 nobeigtiem kaķīšiem! :mrgreen:

----------

jau iepriekš atvainojos visiem kaķīšiem, un atvainojos par pieklājīgo daļu! mur MJAU!



avatar
Publicēts: 14.11.06 22:26
 citēt
diary, speciali tev zem Burzinja FUN3 sadaljas bildi ieliku :)
avatar
Publicēts: 03.03.20 11:07
 citēt
Shadow:ja kāds jūsuprāt nepamatoti vai aiz atriebības vērtē jūsu bildi, sūtiet PM man vai Elikam, apskatīsimies.

vajag linkus gan uz savām bildēm, gan uz jūsu balsojumiem pie "apsūdzāmā" bildēm.


Richy77 ir šāds niķis.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):