forum.gif
Par fotoaparātiem
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Par fotoaparātiem
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 08.03.06 18:54
 citēt
Kuri no digitālā fotoaparāta parametriem ir tie svarīgākie, lai varētu nofočēt skaidru, negraudainu bildi pie slikta apgaismojuma? :)
avatar
Publicēts: 08.03.06 19:50
 citēt
ISO un matricas trokšņainība, kuru var noteikt tikai pēc pieredzes vai salīdzinot konkrētā aparāta bildes.
avatar
Publicēts: 08.03.06 22:11
 citēt
lai varetu bildet uz zemaaka iso vaig stiklus kas laizj vairaak gaismas cauri. es domaat ka musu limenim pilniigi ir dostatochno 2.8. zemak nav ko liist...
avatar
Publicēts: 08.03.06 23:21
 citēt
ar 2.8 biezhi nepietiek. vajag vismaz 1.8 !

...es domaat ka musu limenim...
avatar
Publicēts: 09.03.06 00:01
 citēt
tieshi taa

aperture (diafragma, 2.8 ir labi, bet jo mazaaks cipars - jo labaak)
matricas izmeers?
avatar
Publicēts: 09.03.06 00:15
 citēt
katraa zinjaa ne ar vienu no specifikaacijaam, kas uzraadiiti tehniskajos aprakstos pateikt, vai bildes ar max iso buus graudainas vai nee nevar.. krievijaa ir viens saits club.foto.ru kur ir baigi labaa sadalja, lietotaaju atsauksmes par vinju fotoaparaatiem un testa bildes (parasti tieshi uz max iso vai makro rezhiimaa vai max tele) peec taam bildeem arii var labi pateikt, kursh fotoaparaats ir trokshnjains.. man ir nekjiitra doma, ka shaadu sadalju vareetu ieviest arii fotOblogaa ;)
avatar
Publicēts: 09.03.06 00:29
 citēt
to lapiņu arī pie reizes cenšos aplūkot. Tiešām interesanti komentāri par fočikiem :)
avatar
Publicēts: 09.03.06 15:56
 citēt
man ir nekjiitra doma, ka shaadu sadalju vareetu ieviest arii fotOblogaa ;)

kur tu tur saskatiiji kadu nekjiitriibu? :D
avatar
Publicēts: 14.03.06 13:44
 citēt
statīvs.
Pat f/1.4 stikls nepalīdzēs tik labi.
avatar
Publicēts: 07.04.06 16:20
 citēt
Vai ir vērts domāt par filmu aparātu (SLR)? Cik saprotu, vienīgais arguments "par" ir iespēja taisīt lielformāta bildes, citus pagaidām plusus neredzu.. !?
avatar
Publicēts: 07.04.06 16:26
 citēt
Vai ir vērts domāt par filmu aparātu (SLR)? Cik saprotu, vienīgais arguments "par" ir iespēja taisīt lielformāta bildes, citus pagaidām plusus neredzu.. !?


regulari bet neparak daudz bildejot ari izmaksas leetaakas analogajam pirmajaa gadaa :) tas liidz 10k bildem, kaut kad te fana peec skaitijaam ;)

citadi - tikai process buus savaadaaks, parejais viss nu jau ir vienads
avatar
Publicēts: 07.04.06 18:03
 citēt
Shadow 3K ne 10K

(K = tukstotis)
avatar
Publicēts: 10.04.06 12:29
 citēt
Lai nofočētu skaidru bildi pie vāja apgaismojuma vissvarīgākais parametrs ir fotoaparāta un optikas cena :)) Galvenokārt optikas.

Normālam lietotājam būs labi ar kādu amatieru spoguleni. Tām parasti var uzlikt ISO 400 vai 800 un iegūt ne pārāk graudainu bildi. Iegūto attēlu pēc tam vēl var uzprišināt ar Noiseware vai citiem trokšņu filtriem.
avatar
Publicēts: 10.04.06 14:58
 citēt
Un vispār, kas skaitās vājš apgaismojums? Ja neliela telpa ir izgaismota ar pāris 60w spuldzītēm kupolos, tad gaisma ir pietiekama, lai spēlētu kārtis, lasītu utt. Tajā pat laikā, lai iztiktu bez zibspuldzes, fotoaparātam var nākties iestādit ISO 800 - 1600, blendi f/28 un no rokas varbūt izdosies uztaisīt puslīdz asu bildi ...
avatar
Publicēts: 20.05.21 15:24
 citēt
2006. gadā tā tiešām bija problēma
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):