forum.gif
sunskakis.lv
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / sunskakis.lv
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 17.11.06 11:23
 citēt
Paskatoties ievietotaas bildes ieksh [url=www.sunskakis.lv]www.sunskakis.lv[/url] , it iipashi jau pie uzvareetaajubildeem! Nju vienkaarshi slikta duusha naak... Njaa cilveekiem vnk 0 (nulle) sajeegas, kas ir foto un kas ir labs foto! :evil:

Taapat paveerojot uzvareetaajus, piemeeram, teemaa Uudens prieki,
uzvareetaajs

Nju neizkstaas shis suns diezko prieciigs! :D Shitaa jau kvalitaates zinjaa ir cool! :D

Man vnk, buutu, kauns likt shaadu bildi


Un saucas veel Smiekliigaakaa poza! Phee! Kas tur smiekliigs deguns fotokameraa bilde totaali paargaismota! Un 5.vieta!

Kaapeec visu sho raxtu! Taapeec ka shamo baigi reklamee pa tv, domaaju... nju jaapasataas kaadas tad tur labas/skaistas bildes... bet tur labi ja kaadas 3% labu bilzzu! Labaak tad skatos te blogaa Suns&kakis! :D
avatar
Publicēts: 17.11.06 11:28
 citēt
Bet tur jau skata suni un kaķi, nevis foto...katrai vietai ir savs... vai nu cieni, vai neapmeklē.
avatar
Publicēts: 17.11.06 11:37
 citēt


avatar
Publicēts: 17.11.06 11:39
 citēt
šitiem mani viendien baigi piečakārēja.

kkur ložņāju netā , skatos sānā banneris ar tekstiem ->
fotokonkurss, lielas balvas, utt stuff kautkas vēl bij rakstits, man spidums acīs paradas, spiežu virstu, tfu kkads sunskakis , un tur kkadas ljevas ziepētās bildes :(


a principa zinka šitiem vinne?

sīkais paņem ieliek savu minciiti, sunjuku vai vēl ko tani lapa, panjem link, ieiet draugos, foruma, domubiedros , dienasgramatas SASPAMO, tad vēl skypaa saspamo visiem , un vōla, bilde kas ir shit = n1!
avatar
Publicēts: 17.11.06 12:02
 citēt
šitiem mani viendien baigi piečakārēja.

kkur ložņāju netā , skatos sānā banneris ar tekstiem ->
fotokonkurss, lielas balvas, utt stuff kautkas vēl bij rakstits, man spidums acīs paradas, spiežu virstu, tfu kkads sunskakis , un tur kkadas ljevas ziepētās bildes :(


a principa zinka šitiem vinne?

sīkais paņem ieliek savu minciiti, sunjuku vai vēl ko tani lapa, panjem link, ieiet draugos, foruma, domubiedros , dienasgramatas SASPAMO, tad vēl skypaa saspamo visiem , un vōla, bilde kas ir shit = n1!



Tieshi taa! Ja spamo tad vinnee! :?
avatar
Publicēts: 17.11.06 13:03
 citēt
Fantastisch !
avatar
Publicēts: 17.11.06 16:39
 citēt
Veertee jaa, laikam neproduktiivos lopinjus, ne bildes. Bet pasee jau a cilveeku sktaas, ne maakslu meklee, bet nenjem galiigi neasas un/vai paargaismotas. Vai taas veerteeshanas pec apmekleejumiem / balsojumiem vai zjuurija lemj - es jau nez, bet zjuurijas jau a duriku netruukst. A taa bilde, kuraa vismaz 3 robi overexposure /latviski peredjors!/ netabilst konkursa prasiibaam - vismaz, kaa es redzu, tas ne kakjis, bet govs vai jebemots. Par to otru gan arii sliktaakas redzeetas.
avatar
Publicēts: 18.11.06 13:57
 citēt
visus KASTRĒT!!!!!!!!
avatar
Publicēts: 18.11.06 20:53
 citēt
:D

es pagaaashgad arii aizsuutiiju savu minku

principaa sanaak taa ka jaasuut bilde 2as dienas pirms 1. posma beigaam
ja 1. posmaa tur vairaak nekaa 100bildes, tad nafig - kursh vinjas visas skatiisies un veertees

vineejaa uz mata liidziigs kakjis kaa maneejais !
avatar
Publicēts: 18.11.06 23:46
 citēt
vineejaa uz mata liidziigs kakjis kaa maneejais !

vai bilde?!
avatar
Publicēts: 19.11.06 18:22
 citēt
Veertee jaa, laikam neproduktiivos lopinjus, ne bildes. Bet pasee jau a cilveeku sktaas, ne maakslu meklee, bet nenjem galiigi neasas un/vai paargaismotas. Vai taas veerteeshanas pec apmekleejumiem / balsojumiem vai zjuurija lemj - es jau nez, bet zjuurijas jau a duriku netruukst. A taa bilde, kuraa vismaz 3 robi overexposure /latviski peredjors!/ netabilst konkursa prasiibaam - vismaz, kaa es redzu, tas ne kakjis, bet govs vai jebemots. Par to otru gan arii sliktaakas redzeetas.



bik offtopic: jebemots - ārprātīgi labs, tā smējos! :D:D:D:D:D:D
avatar
Publicēts: 20.11.06 10:28
 citēt
visus KASTRĒT!!!!!!!!
Suudiigus bildeetaajus noteikti, lopinjus gan nevajag, iipashi nehumaani, ja to dara jau dzimumbriedumu sasniegushiem - taa shie juut, ko zaudejushi un sliigst depresijaa!
avatar
Publicēts: 30.11.06 15:44
 citēt
Nuu, tie gan nebija mani koshaki, bet vienreiz bildeeju koshaku skaistumkonkursu vairaaku dienu garumaa, laureaatus arii nobildeeju - teoreetiski manaam bildeem vaidzeetu iet pa kaadu n 1.-jiem plekjiem, ja es atrastu (-)-vus. Man labaak tikaas tie, ar deguniem uz aaru.
avatar
Publicēts: 30.11.06 16:12
 citēt
Ak, tas nabaga baltais lops bildē... Ir sajūta, ka šim ar zibeni iebliezts tieši purnā no pāris cm attāluma. Nez, vai šis kopš tā laika vēl redz..? Iedomājies, balvu dabū, bet aplūkot nevar.. :(
avatar
Publicēts: 03.12.06 21:35
 citēt
:DDD noreeecos normaali :DDDD
avatar
Publicēts: 03.12.06 22:24
 citēt
bljin, vajadzēja man ar savu kaķie piedalīties, moš ziepi vinnētu :))

www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 03.12.06 22:30
 citēt
Pēdājais laiks sūtīt... moš vēl paspēsi:)
avatar
Publicēts: 03.12.06 22:31
 citēt
Ziepīti pārdotu, būtu pirmā daļa objektīvam:)
avatar
Publicēts: 03.12.06 22:38
 citēt
vaajpraaats (4554 balsis). Tur valda spams. Nezinu vai ir vērts...

Moš fotoblogs mani atbalstiis ;)))
avatar
Publicēts: 03.12.06 22:40
 citēt


4500 balsis, pirmā vieta kategorijā "Kopā ar Whiskas"

:DDD
avatar
Publicēts: 03.12.06 23:01
 citēt
tur mana arii bija! :D billy.otterfoto.com... es nevineu balsi laikam nedabuuju! :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):