forum.gif
Bilžu drošība šajā portālā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Bilžu drošība šajā portālā
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 17.11.06 18:48
 citēt
Šis portāls ir labs - nekādu vainu! Bet man neptīk viens liels BET! Liekot bildes tās gan jūs cenšaties pasargāt ar autortiesībām uzliekot savu logotipu, gan es ar savu pazīšanās zīmi, bet bildi tik un tā var saglabāt (ar labo pogu un Save As Image)! Gribēju izmēģināt vai tā tiešām ir => google.lv pie attēliem uzrakstīju fotoblog.lv unatrada neskaitāmas bildes no šī portāla, un jebkrur varēja saglabāt!
Varbūt jums šķiet, kurš gribēs bildi ar to zīmi, bet tomēr man nepatiktu ja mana bilde kaut vai ar logotipu kādam stāvētu uz desktop (a). šajā problēmā piemēru var ņemt no draugiem.lv kur bildes saglabāt nevar, un vismaz es jūtos droši liekot bildes, ka tās nenospers :) ! Protams nezinu vai tas ir grūti vai viegli, bet ismaz par kādu nepilnībņu esmu ziņojusi... :) :wink:
avatar
Publicēts: 17.11.06 18:53
 citēt
:) praktiski nav iespejams nosargat bildi, kas ielikta internetaa. tas, ka aizliedz peles labo pogu :))) taa ir tik smiekliga aizsardziiba, ka nav verts pat runat.
avatar
Publicēts: 17.11.06 18:57
 citēt
:) praktiski nav iespejams nosargat bildi, kas ielikta internetaa. tas, ka aizliedz peles labo pogu :))) taa ir tik smiekliga aizsardziiba, ka nav verts pat runat.


Nu vismaz man leikas ir gan drošāk nu vismaz tik stulbi cilvēki kā es ar to bildi rīkoties nevar, un tā būtu gana labāk nekā nekas ;)
protams ka internetā nekas nav drošs bet ne jau visi ir programmetāji :lol:
avatar
Publicēts: 17.11.06 21:37
 citēt

Nu vismaz man leikas ir gan drošāk nu vismaz tik stulbi cilvēki kā es ar to bildi rīkoties nevar, un tā būtu gana labāk nekā nekas ;)
protams ka internetā nekas nav drošs bet ne jau visi ir programmetāji :lol:


Tie, kas nav programmētāji, paprasa to programmētājam ;) Piemēram, man :D

Es domāju, ka fakts, ka kādam Tava bilde ir iepatikusies tik ļoti, ka viņš to saglabā uz sava datora, drīzāk ir jāuztver ar prieku! ;) Neuztraucies, ja kāds to izmantos savtīgiem nolūkiem - tādi cilvēki tālu netiek, un ja nu tiešām tas būs kaut kas īpašs, tad skandāls būs vislabākā no reklāmām, kas iespējama autoram, turklāt, bez maksas ;)
avatar
Publicēts: 17.11.06 22:49
 citēt
kaa neprogrammeetaajs zinu vairaakus veidus, kaa taas "aizsargaataas bildes" nolaadeet no interneta...un nekaadu superhakeri nepaliidzees :)
Un taas bildes kuras ir shedevri(ta ga npeedeejaa laikaa taadas ir padaudz) neviens taapat nekus nezags...nokopees...ieliks savaa mapiitee uz pc un ko taalaak?
Ja gribees pelniit naudu, tad gan buus taa...bet ja iipashnieks to uzkjer..un vinjam ir origjinaals, tad var labu naudinju noraut :)
avatar
Publicēts: 17.11.06 23:55
 citēt
ar ka pec tam pierada ka taa ir tava bilde? orginalu uzrada?
avatar
Publicēts: 18.11.06 07:23
 citēt
ar ka pec tam pierada ka taa ir tava bilde? orginalu uzrada?

ask Lunis ;)
avatar
Publicēts: 18.11.06 14:51
 citēt
Luni?! :? 8)
avatar
Publicēts: 18.11.06 19:23
 citēt
domaju ka max 800*600 pikselju bilde nevar tikt nekam izmantota - ne iisti weblapas dizainam, ne ta plakaatu drukaashanai.
labaa kliksja aizliegums ir smiekliigs, un izraisa drizak smaidu par lamiem adminiem nevis labu sekjuritii.
draugiem.lv ir labs bilzhu protections it kaa.
bet tomer. visu ko datora var apskatit, var ari nokopeet. face it. face IT.
avatar
Publicēts: 18.11.06 21:08
 citēt
draugiem.lv ir labs bilzhu protections it kaa.
IT.

kāds viņš ira? :?
avatar
Publicēts: 18.11.06 23:48
 citēt
draugiem.lv ir labs bilzhu protections it kaa.
IT.

kāds viņš ira? :?

labaa click aizliegums :mrgreen:
avatar
Publicēts: 19.11.06 00:56
 citēt
uzspiezhot FF'ā ar labo un View Page Info, var redzeet un saglabaat visus embed un attēlus..
avatar
Publicēts: 19.11.06 01:52
 citēt
teiskim taa - nav tiirs laba klika aizliegums, klikskjinu labo kliku cik gribu, menjuu rada, bet vinjsh nerubii ka tas ir attels. jo. ka jau teica, teik padots nevis ka fails bet hex kods laikam, nu, parlukam saprotami. laikam kaut kaa taa.

bet. galu galaa.
printscreen straadaa gandriz vienmer. taa ka.. bildi var noslept, bet ja vinju ljauj apskatiit, tad vinju var nokopeet.
savukat, ar vel citiem uzrakstiem bildes biojat ari nedrikst...
taa ka... neko dizhi nepadariis bilzhu droshibas jomaa.
avatar
Publicēts: 19.11.06 10:54
 citēt
a kas tieshi butu jadara? tas tak inets, kura tu publice un ar to ir jarekjinas, ka tas kas ir elektroniska forma ir nospert daudz vieglak neka papira formataa
avatar
Publicēts: 29.11.06 22:40
 citēt
ak miiliishi! :D :D :D gribeeshu saglabaat bildi var tachu pogu Print Screen + Paste Shopaa izmantot! :D nu gan skaade... :D jebkur jebkuru bildi var nozagt! :D
avatar
Publicēts: 30.11.06 12:32
 citēt
Peles labais klikshkjis :lol: , uztaisi screenshot, kautvai! (((:

Un ja baidies par savu foto:
1) Neliec to te
2) Uzliec watermark! :twisted:
avatar
Publicēts: 30.11.06 13:53
 citēt
PRECIZEEJUMS:

Un ja baidies par savu foto:
1) Neliec to NEKUR
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):