forum.gif
salūta foto
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / salūta foto
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 18.11.06 23:14
 citēt
Pats galvenais ir tikt klāt vietai, no kurienes var uzbilēt, un no kurienes netiksi iestumts Daugavā.
Es domā tā...iso vismazāko, vienu nakti iepriekš izei tai laikā uz vietu un pafotogrāfē uz M (diafragmu ciet, bet laiku piedabon tik lielu, lai neizdeg apgaismotie logi un reklāmu uguņi).
Hi, hi melnā balansu arī iestādi, lai debesu melnums nav zaļš vai rozā brūns.
avatar
Publicēts: 19.11.06 00:22
 citēt
"melnā balanss" ir laba lieta :) Izgudrojat zvēru, kura nav?
avatar
Publicēts: 19.11.06 00:32
 citēt
"melnā balanss" ir laba lieta :) Izgudrojat zvēru, kura nav?

kas tev liek domat ka nav mella balanss? :mrgreen:
avatar
Publicēts: 19.11.06 00:54
 citēt
Pameklēju netā, atradu aptuveno formulu -

f/8 4sec ISO-64

f/8 2sec ISO-100

f/5.6 1sec ISO-100


Es pieņemu, ka varētu likt uz burst režīma, tad tik fožēt, lai nepalaistu garām īsto momentu.
avatar
Publicēts: 19.11.06 21:27
 citēt
"melnā balanss" ir laba lieta :) Izgudrojat zvēru, kura nav?

Naktī nav kur atrast balto krāsu balansam...ja būss baltais balans, melnais būss melns... to pašu var eksperimentāt ar melno krāsu...pārgaismojot 2-4X palielinot redz kads tonis dominē uz debesīm...jābūt būtu neitrāli pelēkam.
Starp citu balans ir visām trim krāsām, un pareizu visu krāsu sajaukums veido pareizu balto balansu.
avatar
Publicēts: 20.11.06 10:25
 citēt
Uz pleeves esmu uz 100-400 bildeejis, tad 8-16 un 2-6 s. Ar d laikam vismazaako ISO praatiigaak. Jaaiziet no 2 apreekjiniem, lai tumshaas debesis gandriiz melnas /noexponeet un gaadaat, lai expoziicija ~ 3 robus mazaaka/ un ja kadraa pilseetas gaismas, lai taas paaraak nepaardeg. Jaabildee pa veejam. Dienaas ielikshu reportaazju no 18. novembra saluuta Jelgavaa.
avatar
Publicēts: 21.11.06 08:32
 citēt
...apskati- manas reportāžas !
avatar
Publicēts: 23.05.21 07:10
 citēt
:face-grin:
avatar
Publicēts: 19.01.24 22:38
 citēt
_Haiduks:Pats galvenais ir tikt klāt vietai, no kurienes var uzbilēt, un no kurienes netiksi iestumts Daugavā.
Es domā tā...iso vismazāko, vienu nakti iepriekš izei tai laikā uz vietu un pafotogrāfē uz M (diafragmu ciet, bet laiku piedabon tik lielu, lai neizdeg apgaismotie logi un reklāmu uguņi).
Hi, hi melnā balansu arī iestādi, lai debesu melnums nav zaļš vai rozā brūns.


Piekļuve varētu būt viena no vissvarīgākajām lietām fotogrāfijā. Ja nav piekļuves/leņķa, to īsti nevar kompensēt.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):