forum.gif
Slideshow
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Slideshow
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 19.11.06 02:42
 citēt
....es piemeram gribu apskatit kada bloga dalibnieka visas bildes pec kartas un nobalsot par tam kas man patik.Bet katru reizi ir javer vala katra bilde lai vinu redzetu normala izmera.Kapec nevar uztaisit ta lai var redzet visas bildes pec kartas normala izmera,un ar bultinu regulet,nu kaut vai piemeram ta ka Draugos vai citur kur?!Tas ieekonometu laiku un dotu vairak balsojumu un kritikas.
...ko sakaat..?:))
avatar
Publicēts: 19.11.06 10:52
 citēt
ja paspeej nobalsot tajaas 5 sekundes kuras tu rdzi bildi uz ekrana, tad esi nobalsojis... :)
avatar
Publicēts: 19.11.06 18:47
 citēt
laba doma, buus jaapieliek pie v3 TODO saraksta
avatar
Publicēts: 19.11.06 19:11
 citēt
ja paspeej nobalsot tajaas 5 sekundes kuras tu rdzi bildi uz ekrana, tad esi nobalsojis... :)


Tad laikam vairs nav jēgas cerētu uz kādu kritiku vai komentāru :(
avatar
Publicēts: 19.11.06 19:32
 citēt
laba doma, buus jaapieliek pie v3 TODO saraksta


...laba doma kam?...man vai Edzum?:))
avatar
Publicēts: 29.11.06 22:52
 citēt
man jau vairāk liekas ka vajadzētu zem -fotOgalerija- divas apakšsadaļas - Vērtēšana un Jaunās bildes.

respektīvi vērtēšanā cilvēks ieiet, novērtē vai nokomentē, un spiež next ( random bilde)

šādi var izvairīties no tā ka vakara otrajā pusē visi aktiviējas un saliek savus dienas darbus un viss čau, kāda bilde tiek aizstumta uz 3o lappaspusi, nieka 3minūtēs, kurās neviens viņu nav ieraudzījis un tā nu tā bilde tur stāv un neviens viņu neskatās.

Tas ka lektu random bildes, nu vnk šo problēmu atrisinātu..
avatar
Publicēts: 29.11.06 23:19
 citēt
neatrisinatu gan to problemu ar rnd() bildeem
avatar
Publicēts: 29.11.06 23:26
 citēt
kāpēc domā ka nē? :O
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):